Pożegnanie Forum

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Hmm w czerwcu FG tylko do odczytu w lipcu usunięte pewnie w sierpniu będzie ogłoszenie o końcu Traviana

Czego można pogratulować TG , no cóż jedyne moje gratulacje to za spartolenie tak fajnej gry i kapitalnego forum z dawnych czasów

NieprzemyślaNA POLITYKA TG przynosi teraz widoczne skutki

A mogło być nadal fajnie :!::!::!::!::!:

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Patrząc na ilość graczy na serwerach to tylko międzynarodowe i europejskie trzymają dobry poziom. Na innych regionach populacja niewiele większa niż na narodowych.
    Przypuszczam, że w przyszłym roku zostaną tylko międzynarodowe

ts5 - Fasho17

• yyy a nie zostały już tylko międzynarodowe ?:)

ogólnie mam bana od Żony na grę więc w sumie mi rybka ale forum mi będzie brakować :(

Brak Czasu Na Grę ! ;(

• ogólnie mam bana od Żony na grę więc w sumie mi rybka ale forum mi będzie brakować :(

Mi też najbardziej braknie FG choćby nawet tego popsutego :D

11 lat uczestnictwa pyskowania i przekomarzania się no cóż jakoś tą stratę trzeba będzie przeboleć ;(

Człowiek straci wiele kontaktów przez tą likwidację FG i nawet wrogów będzie mi brakowało :saint:<3:D

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Bir şeyin kurallara uygun yapılması ayrı, etik olup olmaması ayrı bir durum. Kurallara uygun yürütülen çalışmalar, ulaşmak istenilen amaca başarıyla ulaştırır fakat bu onun etik olduğu anlamına gelmez. Bu tıpkı Joseph Goebbels' in başarılı bir propaganda süreci yürütmesi gibi. Hem başarılı hem etik hem insancıl olabilmek zor zanaat.

A Turk will never be afraid.

• No to skoro forum kończy swój żywot to pochwalcie się ile założyliście na nim profili ? :D

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Post was edited 1 time, last by Goodmaker ().

• Przez cały czas tylko jedno konto choć bywały dni że miałem ochotę zrobić kilka kolejnych :saint:^^:D

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Tak tęskniłem za starym forum, a teraz nawet ten łącznik ucinają.

Nawet w dłuższych przerwach od travki, czasem się lukało co tam się dzieje na frontach;)

No nic powoli człowiek sobie musi uzmyslowic, ze odchodzi do lamusa

- RONIN -

Oddajcie mnie to stare forum...

• Na początek likwidacja serwerów krajowych i zrobienie regionalnych, następnie likwidacja forum, a za rok Travian przestaje istnieć. Naprawdę zachodzą wielkie zmiany, tak wielkie że w Traviana nie pogramy.  8):thumbup:

• Travian chyba bardzo cienko przędzie, skoro musi pozbywać się forum, by zrobić miejsce na serwerach. :D Biedni, zrezygnowali już z drogiego vBulletin, na rzecz tego czegoś ( nie wiem czy to to płatne, chociaż nie wygląda ), a teraz wyłączą w ogóle.

Za mało w ZM wkładacie, wasza wina. 8o