Yalanlar ve Sansarlar – Bölüm 4 – Sansar avı

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • TheWeasel_4_Header-1920x1080-1.png

Sansarlar

Boyutlarının aksine sansarlar acımasız avcılardır ve kendilerinden

beş veya on kat daha büyük hayvanları avlayıp öldürme becerisine sahiptirler. Sansarlar,

düşmanları tarafından görülmekten kaçınmak için genellikle gizlice avlanırlar.

(Kadim Doğa Kitabı)

‘’Bu eski numaranın hala işe yaradığını görmek her zaman eğlenceli. Senden çok daha dikkatli insanlar ilk önce sansara bakar ve ancak daha sonra beni fark ederler." Bu kelimeler Cassius'un gözlerini nihayet sansardan karşıdaki masaya çevirmesine neden oldu. Orada bir adam oturuyordu. Hafifçe yıpranmış ama temiz bir avcı kıyafeti giyen adamın kısa bir at kuyruğu ile bağlanmış temiz gri saçları, zarif kırışıklıkları ve yosun rengi yeşil gözleri vardı. O gözler şimdi parıldayarak doğrudan Cassius'a bakıyordu. Tıpkı torununu ziyaret etmeye karar vermiş sevecen bir büyükbaba gibi. Ancak biri o gözlere daha derinlemesine bakmaya cesaret ettikten kısa bir süre sonra bu sahte dostça görünümün ardındaki soğuk suikastçının doğasını fark ederdi.

"Üçüncü ders çocuk. Tehlike altındayken buna neyin sebep olduğunu bul ve ona odaklan. Gerisini boş ver." Adam aniden yüksek perdeden titreyen bir ses çıkardı ve halen kağıtların üzerinde oturan sansar adamın omzuna zıpladı. Halen olup biteni anlamaya çalışan Cassius da hafifçe zıpladı.

"İlginç yaratıklar şu sansarlar." diye devam etti adam. "Kendinden çok daha büyük bir düşmanın üstesinden gelebileceğini biliyor muydun? Kurbanlarını bekleyerek saatlerce yerlerinden ayrılmazlar. İyi saklanırlar. Sonra da avlarının kafatasının arkasına hesaplanmış tek bir ısırık atarlar. Tam buraya." Adam ayağa kalktı ve Cassius'un boynunun arkasına dokundu. Oğlan tekrar istemsizce zıpladı, ikinci kez verdiği gergin tepki artık sinirlerini bozmaya başlıyordu. Ne aptallık ama!

"Benden korktun mu?" dedi adam, tek konuşan kişinin kendisi olduğu gerçeğinden rahatsız olmadan. "Akıllı çocuk. Korkmalısın. Bu yüzden sana dördüncü bir ders vereceğim. Eğer yeterince uzun bir süre yaşamak istiyorsan yargılarını gölgeleyen ve tepkilerini yavaşlatan duygularını bastırmayı öğrenmelisin. Şimdi nefes alabilirsin. Çocukları öldürmek gibi bir alışkanlığım yok." Döndü ve tekrar sandalyesine oturdu. "Ayrıca tuttuğun notlar, burada kendimi toparladığım süre boyunca beni eğlendirdi, aslında bunun için sana minnettar olmalıyım. Keyifli bir okumaydı!”

Cassius adamın sol kolunu sanki yeni yaralanmış gibi ovuşturduğunu ancak şimdi gördü. Adam başını salladı. "Müşteri siparişi için ödeme yapmak istemedi ve benimle ilgilenmesi için birkaç serseri kiralamanın daha ucuza mal olacağına karar verdi. İşe yaramadı. Yine de onlardan biri ölmeden önce bana biraz sorun çıkartacak kadar şanslıydı. Bunu söyledikten sonra adam Cassius'un notlarını aldı ve ateşe attı. Oğlanın nefesi kesildi. İki yıllık soruşturması alevler tarafından yutulmuştu.

"Neden?" dedi Cassius, ne kadar korkmuş göründüğünü fark edince fena halde şaşırdı. Adam cevap vermedi. Suskunluk katlanılmaz bir hale geldiğinde, Cassius kendisini bir süredir rahatsız eden başka bir soru sordu. "Ve… İlk iki ders de neydi?"

Adam ayağa kalktı ve bir büyükbaba gülümsemesiyle oğlana baktı. "Bu soruyu hiç sormayacağını sanmıştım çocuk. İlk ders. Bundan başka en az iki tünel daha olduğundan emin olmadan bir oyuğa atlama. Ve ikincisi. Asla düşmanlarını küçümseme. Ve burada sadece kendimi değil aynı zamanda amcanı da kastediyorum." şömineye baktı, notların yok olduğundan emin oldu ve sonunda Cassius'un bileklerindeki ipleri kesti. Özgürlük. "Ha bu arada, çocuk. Bana Sansar diyebilirsin."

Görev: Bulmacayı çöz.

TheWeasel_2_Riddle-1920x1080-1.png

Cevaplarınızı buraya gönderin! 👈⬅️

Genel etkinlik bilgileri

Başlangıç günü/saati 17.05.2021 - 09:00 (UTC+2)
    Bitiş günü/saati 24.05.2021 - 09:00 (UTC+2)
    Kazananlar ödüllerini email yoluyla alır 31.05.2021
    Ödüller 100 kupon x 50 Altın
    Kazananlar seçilir Doğru yanıt verenler arasından rastgele 100 kişiye ödül verilecektir.
    Altın transfer linki şu tarihe kadar geçerlidir 31st Aralık 2022
    Not Her kullanıcı sadece bir toplulukta etkinliğe katılabilir