🏆 Turnuva 2021: Eleme Sunucuları Bölgeler ve Birlikler 🏆

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Merhaba, 10 senelik gecmisim var turnuva bileti icin ekip arkadasi ariyorum. Altin alabilicek biri olsun. Calistigim icin ama cok fazla online saatim olamicak. Ama gunde 5 6 saat bakabilirim. Instadan bana ulasabilirsiniz insta:designasln

Merhaba, 10 senelik gecmisim var turnuva bileti icin ekip arkadasi ariyorum. Altin alabilicek biri olsun. Calistigim icin ama cok fazla online saatim olamicak. Ama gunde 5 6 saat bakabilirim. Instadan bana ulasabilirsiniz insta:designasln

Öyle birisi banada lazım seermaye verecek arkadaş :)

• Belki İstanbul gelir :)

Sen bana İstanbul ol, ben sana Galata....Belki buluşuruz bir turnuvada...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

İsyankar şarkıcı Bob Marley'in bak benim çok sevdiğim bir sözü var; Ney?

'Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan...' diyor.

Çok güzel bir sözdeyiş...

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

• Bende 2-3 arkadaşımla Türk oyuncuların çok olduğu bölgede hesap açacağım şimdiden hepimize başarılar.

Gandalf köyü sakini.

Mert

Şuan gözle görünen çoğunluk olarak arabic server ağırlıklı olacak Türkler, Umarım herkes tek vücut halinde hareket eder ✊

• Bugun belki burda sonkez yaziyor olacagiz.

16 Haziranda baslayacak TURNUVA elemelerinde farkli birliklerde olsakta tek bir amac ugruna hareket edecegimize inaniyorum

• Belki İstanbul gelir :)

Adaş sensiz olmaz.

OTTOMAN EMPIRE

DELİBAŞ

HAKAN YILDIZ

☾☆ Gidin, daha çok müttefik ve daha büyük ordularla karşıma çıkın ki, kazanacağım şan ve zafer de daha büyük olsun! ☾☆

• Herkese selamlar. GF birliği olarak 20-25 kişi ile ARABICS serverında oynama kararı aldık. Bölgemiz Kuzeydoğu Bölgesi +/+ olacaktır. Kendi halimizde finale bilet kasacağız. Katılacak olan tüm TÜRK ekiplerine başarılar dileriz.

Professor gf birliğini eklememissiniz

• Tüm oyuncu arkadaşlarıma selamlar.

2021 elemelerinde TheBest birliği olarak yine tüm Türk oyuncuları dostluk ağımız içerisinde görmek istiyoruz.

Herkese şimdiden başarılar dileriz.