Birlik Aktif İletişim Kanalı

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
 • Merhaba,


  Böyle bir konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ama yine de eklemek istedim. Birliklerin oyun içindeki forum sistemi keşke aktif şekilde kullanılabiliyor olsa ve oyuncular da buraları kullanarak farklı iletişim uygulamalarına gerek duymasalar...


  Normal şartlarda değerli forumumuz kapatılmıyor olsaydı, birliğinizin forum sayfasını direkt olarak birlik forumu sekmesine atayabiliyordunuz. Bunu halen daha yapabilseniz de kısa süre içerisinde forumu lav edecekleri için birliğinizin Discord Sunucu adresi gibi birliğinizi temsil eden iletişim kanallarının linkini birlik forum sekmesine ekleyerek sizinle aktif iletişime geçmek isteyen oyuncuları sunucunuza davet edebilir veya birliğinizle alakalı detaylı bilgilere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

  Bir şeyin kurallara uygun yapılması ayrı, etik olup olmaması ayrı bir durum. Kurallara uygun yürütülen çalışmalar, ulaşmak istenilen amaca başarıyla ulaştırır fakat bu onun etik olduğu anlamına gelmez. Bu tıpkı Joseph Goebbels' in başarılı bir propaganda süreci yürütmesi gibi. Hem başarılı hem etik hem insancıl olabilmek zor zanaat.


  A Turk will never be afraid.

  Post was edited 1 time, last by Triquetra ().