VEFA & 40HARAMİ & YARGI | WW Tebrik Mesajları

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
  • Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Hepinizin bildiği gibi WW yarışında VEFA&40HARAMİ&YARGI bloğunun desteklediği SÜMER hesabı WW köyü süre olarak geri kalan tüm WW köylerinin önünde. Bu yolda kendilerini tebrik ve takdir ettiğiniz mesajlarınızı bu başlık altına yazabilirsiniz. Bu galibiyette emeği geçen tüm VEFA&40HARAMİ&YARGI oyuncularını ve SÜMER hesabına bakan emekçi arkadaşlarımı kutlarım. Hak edenin kazandığı, dansözler ve müşterilerinin kaybettiği bir server oldu.

• Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Hepinizin bildiği gibi WW yarışında VEFA&40HARAMİ&YARGI bloğunun desteklediği SÜMER hesabı WW köyü süre olarak geri kalan tüm WW köylerinin önünde. Bu yolda kendilerini tebrik ve takdir ettiğiniz mesajlarınızı bu başlık altına yazabilirsiniz. Bu galibiyette emeği geçen tüm VEFA&40HARAMİ&YARGI oyuncularını ve SÜMER hesabına bakan emekçi arkadaşlarımı kutlarım. Hak edenin kazandığı, dansözler ve müşterilerinin kaybettiği bir server oldu.

Dedi ve elindeki klavyeyi yere bıraktı ...

• Burdan kç birliğini tebrik ediyorum. Server başından beri gösterdikleri dik duruş ve karakterlerinden ödün vermemeleri beni çok etkiledi, oyun hayatımın kalanında bende bir KÇ li olmak istiyorum.

#kardeşimhelikopter

#dürüstçocukruslee

#şişkobizidiskoyagötür

• Zirvede bıraktı. Sizin gibi eline alıp ne dediğini bilmemezlik yapmadı.

Az once baktim r h 80 sumer 77 oyunu bitiren wow goremedim:)siz millete umut satiyorsunuz:) bende cennetten arsa satiyorum desem alan olurmu acaba :)

• Zaferi önce kendi ekibime özellikle Alakazam- Mehmet' e , Hf Sarı kardeşime, dostum Kaan abime RascaL1 ve hiç tanışmadığım ama beni yazdıkları ile çok tutan migi_37 'ye armağan ediyor, bu başarıda ufak, büyük emeği olan tüm VEFA, YARGI, 40 HARAMİ oyuncularına teşekkür ediyorum.

• Zaferi önce kendi ekibime özellikle Alakazam- Mehmet' e , Hf Sarı kardeşime, dostum Kaan abime RascaL1 ve hiç tanışmadığım ama beni yazdıkları ile çok tutan migi_37 'ye armağan ediyor, bu başarıda ufak, büyük emeği olan tüm VEFA, YARGI, 40 HARAMİ oyuncularına teşekkür ediyorum.

Komuta nim ben sizi tutmadım halk her zaman haklı nin yanında kendilerini kandırır lar ama bizi kandiramazlar . Başdan dedim cevabı sahada verirsiniz diye komutanım ve gelinen noktada cevabı almışlar ki herkes olay yerini terketmiş. Herşey için teşekkürler komutanım :thumbup: ... Yanınızda olamadigim için de ozurdilerim. :|

• FERRARİ VİKİNG ve DÜNYA HARİKASI hesapları ile bu sene VEFA ekibi için elimden geleni yaptım. 3 tane normal 1 tane tırışkadan wow yıktım :)

Herşeyden önemlisi Eski dostların yanında birçok dost kardeş edindim. Travian hayatımdaki en keyifli serveri yaşadım. Kalbini kırdığım kim varsa hakkını helal etsin. ANKA VEFA ŞAHMAT POYRAZ SINIR İHTİYAR YARGI 40 HARAMİ tek çatı altında toplanan bütün ekibi tebrik ederim.

Olur da bir gün fikir değiştirip oynarsam FERRARİ nickiyle yine görüşmek üzere.

Allaha emanet olun...

• Gökhan abi bende memnun oldum seninle oynamak senin le forumda omuz omuza savasmak benim icin bir gururdu teşekkürler herşey icin