Ako sa stať tvorcom obsahu?

📝Farewell to Forums📝

The forum is currently in read-only mode that will last till July 07th, 2021.

You will find news and all relevant information about the game in our Travian: Legends blog.
For live conversations and interaction with the community join us in official Travian: Legends Discord server.
 • Milí hráči,


  Sme si vedomí, že po uzavretí nášho fóra už niektorí z vás nebudú mať kde zdieľať svoju prácu. Chceme to zmeniť a doplniť. Chceme naďalej podporovať vašu kreativitu!


  Preto na našom oficiálnom blogu Travian: Legends predstavujeme rolu Tvorcu obsahu. Možno napíšete dôkladnú analýzu servera alebo napíšete príbehy o svojich dobrodružstvách pri hraní. Máte rozhovory s alianciami atď. Nechceme, aby sa tieto typy príbehov stratili, pretože sú pre nás dôležité. Ak sa vo vyššie uvedenom popise spoznáte, zvážte pripojenie sa k blogu ako tvorca obsahu.


  Ako sa stať tvorcom obsahu

  • Ak chcete do komunity aktívne prispievať pomocou obsahu súvisiaceho s Travian: Legends formou príručiek, analýz herného sveta, fan art-om, beletrie, rozhovorov, bojových príbehov, prosím>prihláste sa tu< a zdieľajte s nami svoj záujem konkrétnym príkladom typu obsahu, ktorý chcete poskytnúť.
  • Po spracovaní vašej žiadosti vám bude udelená špeciálna rola a prístup k nášmu oficiálnemu blogu Travian: Legends.
  • Po prečítaní jednoduchého sprievodcu od správcu komunity si budete môcť sami vytvoriť blogový príspevok. Môžete si sami navrhnúť rozloženie príspevku a zahrnúť obrázky, ktoré v ňom chcete mať. Príspevok bude odoslaný na kontrolu, aby sme sa ubezpečili, že je v súlade s našimi pokynmi, a bude čoskoro zverejnený.

  Pokyny pre obsah

  • Originálny obsah v podobe sprievodcov, analýzy herného sveta, fan art-u, beletrie, rozhovorov, bojových príbehov. Popustite uzdu svojej kreativite!
  • Osobné názory sú vítané a oceňované, ale obsah, ktorý obsahuje vyhrážky, nenávistné prejavy, ponižovanie a podobné správanie, nebude zverejnený.

  Ak si neprajete byť tvorcom obsahu, ale stále máte príbeh, ktorý by ste chceli zdieľať, jednoducho informujte svojho správcu komunity prostredníctvom tlačidla kontaktu na blogu alebo mu pošlite správu cez Discord. Nahrajú váš príbeh za vás a ubezpečia sa, že váš nickname bude zobrazený ako meno tvorcu.


  Ak máte otázky alebo vám niečo nie je jasné, opýtajte sa >tu<


  Váš tím Travian: Legends