LOL [League of legends]

• Jei nesugebėjai tokio match išcarryinti tai lievas esi, arba už nesąmones žaidi, pvz voskius Heimerdingerius teemus ir t.t.

Ko gero, lievas esi. Visi mes lievi, bet jeigu tu tokį match sugebėtum išcarryinti, tada tavo kaip žaidėjo lygis būtų aukštesnis ir tave sujungtų jau su geresniais. TOkia sistema, juk ir apgrįstas žaidimas ar ne? O kas bus, jeigu tave su 10 wins sujungs su 2000 win žaidėjais, kurie viską tobulai daro?
    Pagalvok, neverk, nekeisk servų ir pasistenk.

Kuom tau teemo levas? aaaa ?AAAA ?A*ujel ?

• Jei nesugebėjai tokio match išcarryinti tai lievas esi, arba už nesąmones žaidi, pvz voskius Heimerdingerius teemus ir t.t.

Ko gero, lievas esi. Visi mes lievi, bet jeigu tu tokį match sugebėtum išcarryinti, tada tavo kaip žaidėjo lygis būtų aukštesnis ir tave sujungtų jau su geresniais. TOkia sistema, juk ir apgrįstas žaidimas ar ne? O kas bus, jeigu tave su 10 wins sujungs su 2000 win žaidėjais, kurie viską tobulai daro?

Būk nors ir supermenas tokio match'o kaip jo neišcarryinsi.

Patikėk yra ir su 2000 winais ir gryba pjauna, ne kartą teko įsitikinti.

• Patikėk yra ir su 2000 winais ir gryba pjauna, ne kartą teko įsitikinti.

galvoji tas kas suloses 2000 bus geresnis uz ta kuris suloses 500 ? baik juokus, vienas gali lost neloses jam nedasus niekas, o kitas gali pagaut esme per pirmas dienas.

• galvoji tas kas suloses 2000 bus geresnis uz ta kuris suloses 500 ? baik juokus, vienas gali lost neloses jam nedasus niekas, o kitas gali pagaut esme per pirmas dienas.

Vieną turiu tokį draugą lošia tiek kiek aš, bet visdar galvoja, kad svarbiausias itemas visiem champam - Infinity Edge. Nu ta prasme ad.

• galvoji tas kas suloses 2000 bus geresnis uz ta kuris suloses 500 ? baik juokus, vienas gali lost neloses jam nedasus niekas, o kitas gali pagaut esme per pirmas dienas.

Paskaityk i kokį komentarą aš atskiau ir suprasi jog parašęi nesamonę.

• Mduck ka tu cia spanksti savsem ne i tema, ad carry svarbiausias infinity edge, nu gerai jis viska sako.

• Kai čia žmonės neseka nieko. Iš niekur nieko kai parašo net neskaitydami kas aukščiau.
    Kąžkas parašė jog žmogus su 2000 win nedaro klaidų, tada aš parašiau jog jie daro tiek pat kiek ir kiti. Tada Darius tą pati ką aš paskiau vėl parašė.

• lawl. Either way - Pasiekiau šiandien kažką. Labai patiko stovėt tope, solo, su Mundo prieš Jax ir Olaf'ą ir du kart juos abu nukept ir po to stebėt kaip jie nebedrysta šokt ant manęs. Ir taipogi padariau pirmą Quadra kill. : D Yeah, yeah. Dar noobas esu ^^, .

"šikau tualete, pamačiau, kad toletinis popierius baigės - ženklas, kad reik eit į bažnyčią, melstis už dievą, kad popieriaus nepradangintų daugiau" - Chew

• lawl. Either way - Pasiekiau šiandien kažką. Labai patiko stovėt tope, solo, su Mundo prieš Jax ir Olaf'ą ir du kart juos abu nukept ir po to stebėt kaip jie nebedrysta šokt ant manęs. Ir taipogi padariau pirmą Quadra kill. : D Yeah, yeah. Dar noobas esu ^^, .

Kai atbanins mane, eisim lošt, pupa (hug)

• Mduck ka tu cia spanksti savsem ne i tema, ad carry svarbiausias infinity edge, nu gerai jis viska sako.

Sakė ne Mduck'as , o as sakiau ir as nesakiau, kad tik carry aš sakiau visiems ad dps ir pns.. Jax, garen ypač Ie tinka

• Sakė ne Mduck'as , o as sakiau ir as nesakiau, kad tik carry aš sakiau visiems ad dps ir pns.. Jax, garen ypač Ie tinka

Tikrai abejoju, kad tas tavo draugas taips akė. JIs greičiau pasakė, kad visiem AD tinka IE, o žodis AD= carry, o visi jaxai garenai ir t.t. yra bruiseriai/solo topai. Jie nesivadina ad.

I wonder if my pony can fly

• Tikrai abejoju, kad tas tavo draugas taips akė. JIs greičiau pasakė, kad visiem AD tinka IE, o žodis AD= carry, o visi jaxai garenai ir t.t. yra bruiseriai/solo topai. Jie nesivadina ad.

Norejau pasakyti ta pati, bet niekas manes nesuprato, nes neturiu autoriteto siame forume, nors zaidziu gerai. ;[

• Tikrai abejoju, kad tas tavo draugas taips akė. JIs greičiau pasakė, kad visiem AD tinka IE, o žodis AD= carry, o visi jaxai garenai ir t.t. yra bruiseriai/solo topai. Jie nesivadina ad.

Dėja jis to nenorėjo pasakyti, nes tiek imdamas betkoki, o dažniausiai tai solo topus - Darius, Jax'as, Wukongas, Talon jo buildas: Wrigles, IE, Ninja Bloodthisteris guardian angel,thornmail,last whisper