[T4] Karžygys ir nuotykiai

 • Parasyta kad gauni per diena nuotykius kai aktyvuoji. Kaip ta padaryt?

  Čia straipsnyje turėta omenyje, kad po savo registracijos aktyvacijos tokia tvarka gaunami nuotykiai. Nuotykiu dažnumas skaičiuojamas pagal tai, kokio senumo yra registracija.

 • Kiek esu bandęs taupyti ar iš mano komandos bandę, visiems resursus/pleistrus ar žodžiu kitus daiktus nešė karžygys, bet ne daiktus kurie galėtų būti 1/2 lygio.

  Kai nesiseka, tai taip. Bet mano klausimas buvo labiau teorinis (Bent jau man retai duoda karžygio daiktus), tai jei iš to nuotykio duoda karžygio daiktą, kokio lygio būna. Kiek žaidęs nuomonės išsiskiria, bet tiksliai niekas nėra pasakęs, nes nebuvo patikrinęs. Dėl to ir uždaviau šitą klausimą galvodamas, kad kažkas jau turėjo progą tai patikrint.

 • Kai nesiseka, tai taip. Bet mano klausimas buvo labiau teorinis (Bent jau man retai duoda karžygio daiktus), tai jei iš to nuotykio duoda karžygio daiktą, kokio lygio būna. Kiek žaidęs nuomonės išsiskiria, bet tiksliai niekas nėra pasakęs, nes nebuvo patikrinęs. Dėl to ir uždaviau šitą klausimą galvodamas, kad kažkas jau turėjo progą tai patikrint.

  tai tą ir turėjau omenyje, kad tokiu atveju yra padaroma kad "nesisektų" :)

  You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'


 • 2 lygio daiktai atsiranda 75 žaidimo dieną, tačiau ne serverio dieną, o būtent konkretaus žaidėjo žaidimo dieną. Jeigu užsiregistravai tą pačią dieną kai prasidėjo serveris, tai 2 lygio daiktai atsiras 75 dieną.

  Patikslinimas: šita sistema vis tik buvo pakeista ir 2 lygio daiktai visiems žaidėjams atsiranda 75 serverio dieną.

 • Hello everyone,,

  I feast with 6 cages in an oasis, containing 10 rats, 8 snakes, 6 crocodiles, 3 elephants.

  That will get the cages to the smallest ie the rat and take the 6 rats into those 6 cages? Do you love one animal?

  It will take 2 rats, 2 snakes, 1 crocodile and 1 elephant