כפר 2 בשרת איטי 8~9 ימים, בx3 כ60 שעות לכל הפחות t4.4 בלי לבזוז

• לא שלחת לי שום הודעה עדיין

אני מרגיש דג'ה וו כמו הפעם הקודמת שהצעתי לך את עזרתי בפרטי ופשוט נעלמת אחרי שהוספת אותי בסקייפ

יכול להיות שלאחד מאיתנו יש בעיה בסקייפ...אני מכיר את הבעיה, אבל אחרים מקבלים ממני הודעות אז נראה לי שהבעיה לא אצלי... אני באמת מעדיף טלגרם...

הבעיה אצלי... שלחתי לך הודעה שוב דרך המחשב..

• מקפיץ

אם מישהו יכול לתת חוות דעת

מעניין אותי אם המדריך עדיין רלוונטי

• מקפיץ

אם מישהו יכול לתת חוות דעת

מעניין אותי אם המדריך עדיין רלוונטי

היו שינויים במשחק כיום שחקן עם ניהול משאבים נכון יכול מבלי לבזוז או לחגוג ועם שימוש זהב מינימלי (בונוס משאבים וניפוסים למתיישבים ומגורים מלכותיים ) לייסד בשישה וקצת ימים כפר שני

• היו שינויים במשחק כיום שחקן עם ניהול משאבים נכון יכול מבלי לבזוז או לחגוג ועם שימוש זהב מינימלי (בונוס משאבים וניפוסים למתיישבים ומגורים מלכותיים ) לייסד בשישה וקצת ימים כפר שני

דיי זה מטורף

אתה מתכוון ללעשות רק מה שאדון המשימות מכווין אותך עד 3 מתיישבים וזה קורה?

• דיי זה מטורף

אתה מתכוון ללעשות רק מה שאדון המשימות מכווין אותך עד 3 מתיישבים וזה קורה?

האמת שהפרופרציה שלי למשחק היא שרת 5 הראשון ולכן לא יודע מה השתנה במהלך הדרך אבל אתה מקבל 1200 נק תרבות מהמשחק ושחקן חכם יידע לייצר את השאר בשישה ימים. מבחינת משאבים שדות 3 וגיבור על משאבים עושה את העבודה שלא נדבר על הרפתקאות שמביאות משאבים שבניצול נכון יכול להוריד עוד את הזמן.

Post was edited 1 time, last by koko ().

• האמת שהפרופרציה שלי למשחק היא שרת 5 הראשון ולכן לא יודע מה השתנה במהלך הדרך אבל אתה מקבל 1300 נק תרבות מהמשחק ושחקן חכם יידע לייצר את השאר בשישה ימים. מבחינת משאבים שדות 3 וגיבור על משאבים עושה את העבודה שלא נדבר על הרפתקאות שמביאות משאבים שבניצול נכון יכול להוריד עוד את הזמן.

כל מילה בסלע, שחקן שחושב שהוא טוב ומייסד ביותר משבע ימים וחצי עושה משהו לא נכון.

• האמת שהפרופרציה שלי למשחק היא שרת 5 הראשון ולכן לא יודע מה השתנה במהלך הדרך אבל אתה מקבל 1200 נק תרבות מהמשחק ושחקן חכם יידע לייצר את השאר בשישה ימים. מבחינת משאבים שדות 3 וגיבור על משאבים עושה את העבודה שלא נדבר על הרפתקאות שמביאות משאבים שבניצול נכון יכול להוריד עוד את הזמן.

שרת 5 הראשון זה גרסה 4 (זוכר שייסדתי בגרסה 4 ב5 וחצי ימים נראלי זה היה מאוד מהר)

המכניקה של העבודת מתחיל שונה לגמרי

אתה מתכוון אולי 5 הקודם?

כל מילה בסלע, שחקן שחושב שהוא טוב ומייסד ביותר משבע ימים וחצי עושה משהו לא נכון.

המטרה במדריך הייתה לתת דרך להתפתח לכל מי שעצלן/שחקן מתחיל

אני זוכר שעשינו בטורניר כי היינו תשושים משרת איטי שבדיוק הסתיים ות'אמת הלך בסדר גמור לזכרוני