סיפור של עוד ילד..(פריקה)

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • הסיפור התחיל איפשהו לפני 10 שנים כשהילד הצטרף לחברו בעוד משחק חדש
    עם השבועות והחודשים החבר המשיך לנדוד ממשחק למשחק, הילד אז בן עשר, כמעט אחת עשרה הרגיש שגילה משהו חדש

המשיך במשחק והמשיך במשחק, חלף חודש אפילו חודשיים.. כבר חצי שנה עברה והילד לא כל כך טוב במשחק אבל משהו בו בתוכו בוער להשתפר בו

הילד התחיל להשתפר הוא בנה חיילים פיתח שדות ומצא את עצמו קרוב לטופ.. אבל איזה טופ.. 200 אולי 300
    הכיר אנשים, בעיקר ילדים.. שהיו במצב דומה לשלו
    לאחר שנה יותר או פחות במשחק, הכיר אדם טיפה מיוחד, אבי שמו, אבי היה שחקן מצויין, טופ 50 אפילו 40, זו הפעם הראשונה שהילד קרוב כל כך לשחקן טופ!

אותו אבי, לקח את הילד תחת חסותו, לימד אותו טיפה לבנות טיפה לבזוז
    לאחר זמן מה נפתח שרת חדש, אבי וחבריו הוותיקים הלכו לשרת.. אבי הציע לילד להצטרף אליו
    הילד שמח ואמר "ברור אבי אני אשמח!"
    עכשיו התחילה השנה השנייה במשחק של הילד, עכשיו הוא נמצא בין קבוצת וותיקים 3W, שחקני מפתח לגיטימיים
    כל כך קרוב לכולם, אבל כל כך לא שייך, עם כניסתו של הילד לשחקן החדש והמיוכל התפרץ משה על אבי "מי זה החדש הזה?! הבאת לנו מרגלים של WOW?!"
    מיד שלומית, אחותו של אבי הצטרפה לחגיגה וגוננה על אחיה הקטן
    בחדר הברית נוצרה מהומה, משה ואורן הטובים שבחבורה לא רוצים את הילד החדש.. הקבוצה הייתה בנויה מעשרים שחקנים, כולם וותיקים, כולם מבוגרים, כולם מכירים אחד את השני.. הילד היה נטע זר

לאחר מספר דקות של מהומה, התחיל לכתוב אדם חדש.. חדש לילד, קראו לו שחר, ומסתבר ששחר הוא המנהל הבכיר, המקביל לאורן ומשה..
    כולם השתתקו, הנה שחר! הוא חזר!
    שחר אמר לילד "ברוכה הבא לברית שלנו, כמה זמן אתה משחק ?"
    הילד השיב "כמה חודשים.. אבל אני לא טוב כמוכם.. אני חושב"
    -"ומאיפה הכרת את אבי?"
    "מהשרת המהיר, הוא נתן לי חסות"
    שחר שאל:"שלומית, את בטוחה שאפשר לסמוך עליו?" (שלומית הייתה תומכת, חברי הברית ראו בא כשחקנית מוערכת)
    שלומית השיבה: "כן"
    שחר קבע הכריע: "מצויין, מרבית חברי הברית הינם תומכים או ציידים בהנהלת הקהילה, לכן נשמח לענות לך אישית על כל שאלה, שיהיה לכם בהצלחה אבי!"
    משה ואורן נכנעו
    הילד כל כך שמח
    ומאותו היום חברי הברית התייחסו אליו כשווה בין שווים.
    אותם האנשים, נתנו לו ללמוד כל דבר שהם יודעים.

השרת נגמר, הברית הפסידה, אבל זה לא עניין את הילד שהיה גאה כל כך בברית שלו, הוא היה מאושר מהמשחק.

חברי הברית התפזרו לדרכם, כל אחד בעשייתו, רובם פרשו, אלו שנשארו פרשו לאחר שרת מקביל שהסתיים חודשים ספורים לאחר מכן.

הילד המשיך במשחק, אז כבר בן 12, כמעט 13, נדד משרת לשרת עד שמצא אתגר חדש
    ברית חדשה, הפעם הוא, בן 13 וקצת, מנהל ברית חדשה, הפעם עם טיפה יותר ניסיון והבנה.
    משרת לשרת היה צריך להוכיח את עצמו לכל השאר.. הרי זה לא מקובל.. שילד מנהל את כולם

אותו הילד הפעם עם ידע לא מועט במשחק, ניסה ליצור את אותה הברית, שקיבלה אותו בעבר, הוא עבד קשה בכדי ללמד את חבריו החדשים, אבי יורי אלכס שוקי רויטל ספי דניאל יובל שחר גלעד
    מברית קטנה וחברותית הם הפכו לפדרצייה גדולה ואיכותית: הצביקות, סוני, גיסנו, עמית, עילם, ועוד רבים וטובים.. עברו תקיפות פירוקים, איחודים, לכלוכים, איפשהו באמצע הייתה פרישה המונית.. דיכאון אמיתי
    אך אלו שנשארו לא התייאשו, המשיכו את המשחק גם כשלא נותר סיכוי.
    הם בנו אפילו פלא עולם, וכמעט ניצחו.
    אחרי אותה השנה, הילד יצא עם המון חברים חדשים, כולם שחקנים טובים ונאמנים, כולם מבינים את הבסיס של המשחק, ששמו התמדה, לא חכמה, לא זמן, ואפילו לא זהב. - התמדה -

עכשיו הוא בן 14, מוצא את עצמו שוב מנהל ברית, שוב משחק עם 20 שחקנים נגד בריתות גדולות וחזקות, שוב תככים שוב מזימות, שוב שחקנים חדשים, שוב קשרים חדשים.. הפעם אבי אבירם איתי שחר יורי רותם וחברים נוספים נרתמו למשימה..
    הוא חזר אפילו לגיחה פעם אחת.. לעזור לכמה מחבריו הישנים.

אחרי הפסקה קלה מן המשחק, הוא חזר, גיל 15 הוא אמר, עוד ברית, עוד שחקנים חדשים, עוד תככים ועוד לכלוכים.
    אבל הפעם עם קבוצה גדולה של חברים יקרים, אנשים שרכש במהלך השרתים הקודמים, חלקם הצטרפו אליו, במיוחד כדי להעלות זכרונות ישנים ומתוקים.
    והפעם עם חברים ישנים וחדשים, הם הגיעו לנקודה בה בנו פלא עולם חדש.. והפעם עם סיכוי אמיתי לנצח.
    הילד גילה אדם משכבר הימים.. אותו משה מלפני 4 שנים!, הילד שמח, אפילו משה טיפה, והפעם כשהתפקידים התחלפו, משה תומך בילד, לא הפוך.. ועוד רבים אחרים, מנהל מנוסה וותיק, רק בן 15~16.. רותם יהודה אילנה אלון אדם שחר דניאל אבי איליה גל אורי שרית תום אלעד ערן עמית ועוד ועוד
    הם ניצחו את השרת לאחר שנה שלמה, הילד בן 16 הוא כבר גדל.
    משה הכריז: "כדי שראש פדרציה יהיה ילד בן 16 וגם ינצח שרת זה משהו מדהים"
    הילד נהיה מאושר.

פרש לטיפה, ואז חזר לעוד סיבוב, ועוד אחד, עד שקרב לו גיל הצבא.
    גיל 18 מתקרב בצעדי ענק, האם אפשר לשחק בצבא?!

לאחר עוד שרת ועוד אחד, ועוד אחד מקסימים בהחלט.
    הוא לא יכל להמשיך לשחק, תלה את המקלדת ועכבר והכריז בפני חבריו "שבוע הבא אני מתחיל שנת שירות, לא אוכל להמשיך לשחק, נשמור על קשר כמובן! פה סיימתי"

למרות שלא חזר לשחק, המשיך להתחבר בקביעות לפורום המשחק, הילד הבין שמעט כל מה שאהב במשחק לא היה "המשחק" אלא האנשים
    האנשים... האנשים האלו... בשום מקום בעולמו של הילד, לא יכל למצוא מלבד במשחק זה אוכלוסייה כל כך מגוונת בוגרת וחכמה של אנשים

והנה לאחר 3 שנים ללא משחק, הוא כמעט בן 21, בדיוק כמו שהיה בדיוק 10 שנים לפניכן, כמעט בן 11
    מסתכל לאחור ורואה עשרות אנשים מיוחדים במינם, ייחודיים בהחלט!
    וסביב ההילה של כל אחד ואחת מהם אינספור חוויות ורגשות, עצב, שמחה, כעס, אושר
    מתמוגג בקסם של כולם.. ומבין כמה קיבל, כמה הרוויח, כמה הפסיד.. מנופף לשלום וחוזר לעולמו.. עכשיו הוא לא עוד ילד, הוא פשוט עוד חייל..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני לא יודע כל כך איך לסכם או מה לרשום אבל אני הרגשתי צורך לשתף ולפרוק פה את כל זה.. התמצית שבתמצית של קצת יותר משבע שנים של שחקן.. ועשור של בנאדם בקהילה הזו גם אם לא כפעיל אבל כמישהו ששומר על קשר עם הרבה מאוד אנשים מכאן..
    אם זה לא היה מובן מן הסתם.. הילד הזה הוא אני..
    אני מרגיש שהמסגרת של הסיפור הלא מוצלח הזה.. מספר את הסיפור של הרבה מאוד ילדים כמוני שהמשחק נתן להם הזדמנות להכיר אנשים שמחוץ לרשת הם לעולם לא היו יכולים להתחבר אליהם את גילאים הרבה יותר מאוחרים גם ביחס לגיל שלי עכשיו..
    התוכן עצמו מספר מן הסתם בקצרה ממש מה שעברתי פה כל השנים האלו
    בתור שחקן הפורום היה חלק ניכר מהשהות שלי בתור שחקן.. גם אחרי שהצלחתי להגמל מהמשחק לא הצלחתי להגמל מהפורום, או יותר נכון להגמל מהקשר עם האנשים המיוחדים שהקהילה הזו התברכה בהם.
    עכשיו הפורום הולך להמחק, למרות כל הפרויקט שימור שלנו, שאין ספק שהוא עובד מצויין וישמר הרבה מאוד.. משהו בי מבפנים מרגיש שנגדע.. תקופה ארוכה כל כך שלכאורה הסתיימה בגיל 18 עם ההתחלה של השנת שירות שלי לפני הצבא, אבל מסתיימת בפועל עם המחיקה של הפורום.. מחיקה של הזכרונות שלנו של כולנו..

הייתי ילד קטן .. עכשיו בשירות צבאי, ועדיין משהו במשחק הזה, בפורום הזה, באנשים.. מרגיש מיוחד
    עברו עשר שנים, עבור שבע שנים ממאורעות מסויים, חמש או שש וכו', ועדיין אני זוכר את הדברים כאילו קרו אתמול, את השמות של השחקנים, השמות של הבריתות של האנשים, מי היה ומה היה כל אחד.. זה מדהים אותי כל פעם מחדש

אפילו השם הזה.. אדון ב.. שם שהתחיל בתור הכפול של מישהו, הביאו לי את השחקן הכפול של אורן OS1 אם אני לא טועה זה היה.. אדון ב, דו.. שחקן כפול במלוא מובן המילה.. איזשהו כפל אישיות כמו שחקן כפול.. אבל אהבתי תשם הזה, עדיין אני אוהב אותו.. כי הרגיש לי כל הזמן כאילו אני מחזיק בחיים גם פה, במשחק, וגם בחיים עצמם, שניהם זה אני בדיוק אותו הדבר.. אותו אופי אותו דיבור.. אבל כאן זה חיים 1 ושם זה חיים 2

אז אני הייתי אמיר בטרויאן ישראל
    amiramir10 => Mr.B => HoLy SH1T => Mr.B => rom2100 => AfterShok => amijay => Mr.B => rancher => b123456 => Mr.B => Pink Panther => Mr.B
    ובפורום רק I Love My Style => MisterB

מצד אחד אני מסכם את כל התקופה הזו, מצד שני אני לא רוצה שהיא תגמר.. לא רוצה שזה ירגיש כמו סיכום של הכל.. כאילו זה לא ימשך יותר אפילו לא טיפה..

אין לי מילים לתאר יותר מזה את כל מה שעברתי פה במהלך השנים...
    לא יודע מה להגיד, לא יודע איזה תגובות אני אמור/רוצה/צריך לקבל.. אני פשוט מרגיש שאני צריך לשתף כאן את התחושות האלו.. כאילו זה משהו שאני לא מצליח להחזיק בפנים לבד..

בברכה,
    אמיר MisterB

זה לא אשכול הכרזת פרישה

• בחיים לא ראיתי אחד שפורש בזמן שהוא בפרישה.
    וואלה אמיר, אתה ללא ספק מאלו שהמציאו את המשחק מחדש, המוח היצריתי שלך
    עזר לנו בעבר, ויעזור לנו בעתיד.

דווקא קיוותי שהשרת הזה תגרר להכנס אליו, איתי או נגדי לא משנה לי.
    חשוב לטרוויאן ששחקנים כמוך ישחקו זה הסיכוי היחיד להחזיר את טרוויאן באמת לישראל.

או שאני טיפש או שלא,
    מקווה שבכל זאת נראה אותך מופיע בפורום לעיתים. [אם הוא לא יסגר]

• פעם היו 10000 שחקנים אלף בכללי היום 1500 בלחץ

עבר: Savage Abyss Dancing blade JoanneWoodward Hydro Mental
    שרתTemporary Name:ILX26 שיא אוכלוסיה באוצרות

Vnx Charizard

Post was edited 3 times, last by Light ().

• סיפור כל כך פשוט וזה מה שהופך אותו לכל כך מרגש
    סיפור שמדבר פה להרבה אנשים אולי לא התחילו לשחק בגיל 12 אבל משחקים יותר מחמש שנים
    שמחים ששיתפת:)

• מתן תודה
    משה זה בדיוק מה שאני מרגיש שהסיפור שלי זה סיפור של עוד מלא ילדים אחרים שגדלו לתוך המשחק ..
    מרגיש שחלק בתוכי נגדע עם מחיקת הפורום

• גילוי נאות, מכיוון שדיברתי איתך הרבה בפרטי אני לא ציפיתי שארגיש משהו מלקרוא את זה כי חשבתי שכבר דיברנו על הכל.
    אבל בכל זאת הצלחת להעביר את החוויות שלך והרגשות מכל השנים בצורה טובה שגרמה לי להרגיש משהו.
    ההישגים שלך באמת מרשימים, אני באמת מקווה שזה יהיה השרת האחרון שלי אבל עם ההונים והמצרים שהולכים להיכנס למשחק אי אפשר לדעת...
    בכל מקרה היה נחמד לקרוא את החוויות שלך, אם מסיבה זוועתית כלשהי זה לא יהיה השרת האחרון שלי אז אני מקווה שבשרתים הבאים נשחק יחדיו.

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
    ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

• איתמר תודה .. מודה שאם השהות הממושכת בפורום תרמה לי זה להכיר אותך .. זכיתי

• אמיר חתיכת פריקה הבאת פה!

הרגשתי את הסיפור שלי בסיפור שלך, שמח שלמרות שהפוסט נכתב ב-2017 ולא דיברנו מ-2012 עדיין הופעתי שם בין השמות :)

עוד יותר שמח שקראתי את זה כי הזכרת לי כמה משמעותיים היו האנשים שכתובים שם למעלה וכמה כיף היה להפסיד ולנצח ביחד.

בקיצור ריגשת אותי מאוד, הפורום הזה היה חלק אינטגרלי מהילדות וההתבגרות(כולל הגמילה הקשה ממנו) .

• הבאת פה חתיכת סיפור אמיר, בחלק מהרגעים לא הייתי בטוח אם מדובר על אלרואי שגם התחיל כמוך, לולא השמות שהזכרת שם הייתי בטוח שמדובר עליו.. שניכם לדעתי מייצגים טת החלק היפה ביותר של המשחק, ילד קטן שגדל אל תוך המשחק עד שמצליח בו ומגיע לטופ, איתכם אפשר למנות אנשים שכבר לא כאן ועוד מספר שכן כגון ניל, בטטה, דוראל, יובל, דולב, ירין והעומרים על כל סוגיהם.. תודה על תקופה מהנה מאוד איתך בעבר, אתה נכס אמיתי לטרויאן ישראל!

שחקני הווה -

ILX- Srabak

שחקני עבר -

ILX 27-Rampage

ILX 28-Hydra

ILX -

Hades,B.M.W,LifeTime,Catha Edulis,Try II,

LOKOMAN!!!

IL (איטיים) -

LSD, L.S.D, drlsd, YairLapid

• אמיר חתיכת פריקה הבאת פה!

הרגשתי את הסיפור שלי בסיפור שלך, שמח שלמרות שהפוסט נכתב ב-2017 ולא דיברנו מ-2012 עדיין הופעתי שם בין השמות :)

עוד יותר שמח שקראתי את זה כי הזכרת לי כמה משמעותיים היו האנשים שכתובים שם למעלה וכמה כיף היה להפסיד ולנצח ביחד.

בקיצור ריגשת אותי מאוד, הפורום הזה היה חלק אינטגרלי מהילדות וההתבגרות(כולל הגמילה הקשה ממנו) .

יובל יקירי - עברנו המון יחד, אוהב ומעריך אותך, מזהה עם כל מה שכתבת

כל תקופה עתידה להסתיים טובה או רעה, אני חושב שהחלק של "הגמילה" שאנחנו מדברים עליו ממש כמו יציאה מסמים

אצלי היה "פשוט" יחסית בזכות ההתגייסות לשנת שירות ולאחר מכן למערכת הצבאית

שמור על קשר.. נעלמת לי בשבועות האחרונים

הבאת פה חתיכת סיפור אמיר, בחלק מהרגעים לא הייתי בטוח אם מדובר על אלרואי שגם התחיל כמוך, לולא השמות שהזכרת שם הייתי בטוח שמדובר עליו.. שניכם לדעתי מייצגים טת החלק היפה ביותר של המשחק, ילד קטן שגדל אל תוך המשחק עד שמצליח בו ומגיע לטופ, איתכם אפשר למנות אנשים שכבר לא כאן ועוד מספר שכן כגון ניל, בטטה, דוראל, יובל, דולב, ירין והעומרים על כל סוגיהם.. תודה על תקופה מהנה מאוד איתך בעבר, אתה נכס אמיתי לטרויאן ישראל!

תודה רבה!

השמות של השחקנים שלך מצלצלים לי, מתנצל שלא זוכר את שמך ^^

• חחחח זה דורון כאן על המשתמש הזה.. אם אתה עוד זוכר😂

שחקני הווה -

ILX- Srabak

שחקני עבר -

ILX 27-Rampage

ILX 28-Hydra

ILX -

Hades,B.M.W,LifeTime,Catha Edulis,Try II,

LOKOMAN!!!

IL (איטיים) -