Ekip-10- kç savaşı

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Ayahnali37 wrote:

Sizi okuyanda oyun sonuna kadar 1 hesap yikmissiniz sanır :) başkalarının yıkımı ile konuşan 2ci olduk diyen sizlerle kç ne hallere düşmüş yazık :)

Wow 99 100 basılmış iken serveri bot hesapları temizliyoruz diye tüm hesapları kilitleyen travian yönetimini tekrardan kınıyorum ...

Kalın sağlıcakla
      kardeş önümüzdeki server hikmet amcanın dizinin dibinden ayrılmada sana da oyun öğretelim bu serverı konuşmayacam ben server başında aynı bölgede girelim diyorum başka bir şey demiyorum server başından gelin bize oyun öğretin
      DİKKAT KARŞINIZDA MBB VAR
    • Ayahnali37 wrote:

Salih sen bir de bu amatorleri savunuyorsun planı olmayan wowuyla 2 ci olduk nüfus 1 olduk diyor :) Avengers e def attığımda sende plan yoktu ne kc kurması :) Sen Halid ve Hasan'a sor kc kurar diyemi atmışız :) gerçi derfde DENEMEz atılana :)
      benim savunduğum belli nedeni belli sebebi belli ben hep bağımsız oynadım takladan duyupta bilip bilmeden konuşma taklanin bana yaptığı saldırı tarihi belli o saldırı yapacak ben vurunca onlar yardım etmiş ne demisler
      zamanında yedigin hurmalar gelir gotunu tirmalar kimse kimseye suç atmasın yapılsın tebrik konu kapansin daha fazla birbirimizi kırmadan
      delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

The post was edited 2 times, last by 26&53_TR ().

• Merhabalar,

Servere başarıyla bitiren Avangers birliğini tebrik ederim.

Bu saatten sonra zaman tebrik etme zamanıdır, atışmalarımıza bir son verelim ve veda mesajlarımızı yayınlayalım.

Aksi takdirde konuyu kitlemek zorunda kalıcam...

keyifli forumlar...

The post was edited 1 time, last by SlyCat ().

• SlyCat wrote:

Merhabalar,

Servere başarıyla bitiren Avangers birliğini tebrik ederim.

Bu saatten sonra zaman tebrik etme zamanıdır, atışmalarımıza bir son verelim ve veda mesajlarımızı yayınlayalım.

keyifli forumlar...
      avaners değil avengers sanırım :thumbup:
      GEZEGEN1 TR2 SINERJI

The post was edited 1 time, last by SlyCat ().

• SlyCat wrote:

Merhabalar,

Servere başarıyla bitiren Avaners birliğini tebrik ederim.

keyifli forumlar...
      sevgili moderatorüm bizlere burda gösterdiğin sabırdan dolayı teşekkür ediyorum wowu kuran avengers birliğini ikinci olan k.ç birliğini ve nüfusta birinci olan ekip arkadaşımız darkcolony burda tebrik ediyorum sıfırlanan ekiplerede burdan üzüntülerimi iletiyorum ayrıyetten son dakika golü atan ekip-10 wowunu sıfırlayan @26&53_TR salih kardeşimide tebrik ediyorum herkes hakkını helal etsin yeni serverde herşey daha güzel ve daha zevkli olacak :thumbsup: :thumbsup:
    • uzun bir server ın sonunda wow kurmayı basaran avengers birliğini tebrik ederim.biz bazı özel sebeplerden ve oyun icindeki bazı durumlardan dolayı oyuna erken veda ettik.yeni s3 server ında görüsmek üzere.bütün kc ailesine oyunda göstermis oldugu azim,arkadaslık ,ve yardımseverliklerinden dolayı tskr ederim.bütün dostlarımıza selam olsun.
    • New

wanlı_TR wrote:

montanaya wow teslim ederek zaten en başta kaybedilmiş.adamlar 40-50lik ordularla wowu kevgire cevirmişler.neyse hayirlisiyla bitmiş.
      Wow kuran ekibe tebrikler.kaybedenlerede gecmiş olsun.
      Burası s3 senin bile gelip buralarda Montanaya laf cakmak adina yazman sana yakışmıyor.Küfrettiğim insanlar bir elin parmağını geçmez kufru sevmem ama bir daha alakasız yerlerde hiç alakasız aklı başında senin gibi saygı duyduğum kişiler sizin birliğe ait olan 3 5 çocuk ( Mert zeki bişeyli vs) ağzıyla yazarsa isteyerek küfür edicem.Evet ben Montana da olmaktan mutluyum ve kurucusu Orhan başkanı bir akrabam gibi seviyorum.Bir oyun oynuyoruz ve oyun bitiyor siz de bitiriniz.

Bu cevabı sen böyle bir yazı yazdığın için veriyorum gereksizlere yazmam.

Arıza Büyük
    • New

montanaya wow teslim ederek zaten en başta kaybedilmiş.adamlar 40-50lik ordularla wowu kevgire cevirmişler.neyse hayirlisiyla bitmiş.

Ayahnali37 wrote:

wanlı_TR wrote:

Burası s3 senin bile gelip buralarda Montanaya laf cakmak adina yazman sana yakışmıyor.Küfrettiğim insanlar bir elin parmağını geçmez kufru sevmem ama bir daha alakasız yerlerde hiç alakasız aklı başında senin gibi saygı duyduğum kişiler sizin birliğe ait olan 3 5 çocuk ( Mert zeki bişeyli vs) ağzıyla yazarsa isteyerek küfür edicem.Evet ben Montana da olmaktan mutluyum ve kurucusu Orhan başkanı bir akrabam gibi seviyorum.Bir oyun oynuyoruz ve oyun bitiyor siz de bitiriniz.

Arıza Büyük
      hocam biz hangi svye gitsek sizin başkan burnumuzun dibinde bitiyor.ic savaş yapacaz diyip dişaridan destek alip bizimle ugraşmaya calişiyor.onu kac defa uyarmamiza ragmen ısrarla tekrarliyor.bizde svde ezdikce forumda nerde yakalarsak montanayla ugraşiyoruz.bende kufur etmeyi sevmem ama edilirse hakkini alir tarafimdan.montana inatci ama bizim kadar degil.
      Seyduna, birliği NORTH, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askeri
      feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.
    • New

Nerde boynu bükük bir montiş görsen
      Hor görme kim bilir kaç sığınak vardır
      O yıkık merkezinde ne sırlar gizli
      Onu bu hallere koyan bir Northlu vardır
      Belki benim gibi mancınığı vardır

Ümitsiz bir savaşın garibi oldum
      Aradım hatayı kendimde buldum
      Ne kadar yıksam Monti uslanmaz
      Deli gibi yıkan yine ben oldum
      Ne kadar yıksam Monti uslanmaz
      Delice reisleyen yine ben oldum

Nice tılsım dolu 300 yolunda
      Yolunu kaybeden montiş ne yapsın
      Her şey Hak'tan ama zulmetmek Fömfömden
      Gönül bir Orhanri sevdi ne yapsın
      Gönlüm bir Monti sevdi ne yapsın

Madem sıcak savaşa geldik
      Benim de her multide bir ordum vardır
      Çakılıyorsan orduyu 300'e göçme bari
      Benim de senin gibi Merkezim vardır
      Benim de senin gibi Yan köyüm vardır

The post was edited 1 time, last by osmancan71_TR ().

• New

Ayahnali37 wrote:

Arıza Büyük
      Neler yaşıyorsunuz orhan başkanınla da akraba oldunuz hayırdır? Destursuz anmayın adımızı küfürden öteye 3kelime yan yana getiremediğinizi cümle alem biliyor. O kadar delikanlısınız siz ve başkanlarınız telefonda kekelemeyecekler. Yapacaz kesecez asacaz edecez diyip laflarını yemeyecekler. Sizi yıktık paketledik gönderdik utanmadınız yeni servera da geldiniz. Sonra bunlar bize bulaşıyor. Tabi bulaşırım la kaşınanı kaşımak bizde adet.

Şimdi söv istediğin kadar zaten hayattaki başarı zannettiğiniz tek şey sövebilmek. Sövün yavrum sövün...
    • New

tegmen_ersoy wrote:

bizde yorgan gitti kavga bitti sanıyorduk adamları her serverda eziyorlarmış halbuki yav başka serverlardan kaçıp buralara gelmişler hatta demek ondan başka serverlardan s3 e destek atmalarını istemişler :D
      Siz s1 den s3 e göçmenlerını göremediniz değil mi? Önce server içi 300e göç sonra sınırdan 400 den s3 e kactılar. Çok yıktık böyle değillerdi komplekse girdiler :(