Tlachárna o czx (29.věk)

• Speed 3x
    • rypalek - pořád nechápu to zezelená a jde útok dle mého tam musi bejt prodleva, hele ten už je hodinu zelenej tak asi spinká ale taky to muže bejt hele hodinu mu neroste pop a hodinu mu lezou surky v oaze nahoru ,proč každej hned kouká že někdo podvádí že nikdo nemůže hrát čistou hru ,vždy každej hledá chybu jinde a to je na tom všem smutné
      a jinak ohledně narážek na poštáky tu bylo vic jak dost a i na profilu včelek
    • nevím co na tom nechápeš :D mezi tím když je modrý/zezelená ano je prodleva i když nejsi na účtu tak chvíli se zobrazuješ ještě jako modrý.... špehovačky oáz.... když jsme brali zástup neutráceli jsme surky atd jen jsme sledovali útoky jestli jdou takže to si mohli špehovat jak chtěli surky by rostli a když dorazí útok 20-30 minut potom co hráč zezelená mi neříkej že to stihl vyšpehovat a zjistit tak že hráč šel off..... a to že se hned říká že podvádí nevím ale K. Donald účet myslím že tam na něho útočil z tyranie a byl tam útok s Hráče se stejnou IP můžeš farmit omezeně.... (že by zástup? netvrdíme nic co nemáme potvrzené, nemám zapotřebí roznášet pomluvy) to by i vysvětlovalo proč neposkytnul zástup když byl požádán (že by musel mazat nějakou konverzaci nebo něco skrývat?), protože byl defař v blízkosti našich vesnic a dělal mrtvého brouka (neodpovídal i když byl modrej) no to je asi tak k faktům :)
    • Rypalek,

chlape, Ty z té prohry musíš mít těžký mindrák...
      Zelené a modré tečky, katování vedlejšek, špehování (už asi 25 věků se špehuje úplně všecko včetně komunikace Blacka a ostatních v travian teamu, víme i kdy si měníš trencle...)
      Ale fakt pravdu:
      Pokud by ses tak smál, jak se tady čtenáře snažíš přesvědčit, tak nad tím mávneš rukou a nebudeš dokola všechny bombardovat tou svojí jedinou a neotřesitelnou pravdou - Tvým úhlem pohledu.
      Naopak, to, že jsi X krát uvedl, že je Ti to jedno, a přitom pořád a pořád dokola neúnavně vysvětluješ a dál píšeš své příspěvky, je důkazem toho, jak strašně moc Ti to leží v žaludku.
      Poplakej si, pak to bude lepší, uleví se Ti. Prý i zmrzlina a nějaká romantika v TV pomáhá.

Ale bez *****e. Příště se můžeme v T domluvit a poslat Vám do divu deff tak ze tří vesnic i s obilím (mohlo by to dát nějaké XY mega třeba), aby se vyrovnali šance když to bráníte proti všem těm spolčeným devíti stům ostatních travian acc, které ještě zůstali ve hře ač znechuceni T a jejich společenstvem, tak až do hořkého konce.

Taky jste si všimli, že Ti, kdo to tady nejvíc rozebírají a tvrdí jak jim nic nevadí, jsou čerstvě založeni a samotný nick nikomu nic neřekne? :D
      To aby jsme nezjistiti, že ten a ten je úplně v *****i s nervama :D

Jinak děkuji za hru, Všem!

Šnek
    • Sorry ale musim se tomu co si napsat zasmat fakt me to pobavilo :D mindraka ze hry opravdu nemam... ze cerstve registrovany? Myslim ze tento ucet sem tu registroval v roce 2013... pokud sem nemel matematiku je to 4 roky, jenom sem se nevyjadroval... a pisu jen pravdu a nikoho se nesnazim o nicem presvedcit jen pisu ze kazdy si to ma prebrat jak chce a k tomu prikladam fakta.... takze jo jen pisu pravdu sorry priste budu kecat abych vas nenudil fakty, ale myslim ze to je specialita jinych ;) me nelezi v zaludku to co se tu pise me lezi v zaludku ******* lidi typu tebe ktery nedokaze pochopit delsi vety ktere zde napiseme.... my nemame nic proti spehovani ale zatloukat zatloukat zatloukat tvrdit ze nikdo neporusil pravidla ze se nefarmi supporty ze nebyli spehove v aliancich i po konci serveru i kdyz jsme meli presne dukazy.... promin ale je to detinske takze mily snecku napisu to tady strucne pro mene chapave: my tu neresime spehy jako samotne (ano i kdyz nas to stve je to proste bohuzel soucast hry) ale to zatloukani ze i po jasnych dukazech se tvrdi ze spehove nebyli ;).... Takze prosimvas jeste jednou ctete poradne a zjistujte si veci nez neco chcete tvrdit viz Šneček a ja jako nove registrovany :D a opravdu jen predkladam argumenty do normalni diskuze, to ze nekdo v tom vidi jen A ale nevidi B,C tak je to spise k placi....

Rypalek ;)
    • No myslel jsem si, že to tu komentovat nejspíš nebudu, ale nedalo mi to. Tak začnem.

Předem upozorňuji, že píšu za sebe a píšu svůj pohled na situaci. Když se ohlédneme za startem serveru, tak v Tyranii se vcelku nic nedělo. Prostě se tak hrálo, popřípadě bránilo, ale žádné hromadné off akce ani nic podobného se nedělo. Ve fázi, kdy od HIVE a spol. byly off akce, tak i to bránění nebyla žádná sláva. Jirka měl k dispozici nějakou část aliančního defu, ale vzhledem k tomu, že vím kolik toho defu zde bylo, tak mohu říci že i spousta defařů si svůj def nesmyslně držela doma, popřípadě někde, kam útoky nikdy nešly. Bohužel to byla chyba v komunikaci mezi vedením a defařema. Prostě byl tu jen úzký kruh toho mobilního defu a ostatní jednak moc neměli zájem a druhak Jirka na nikoho nenaléhal. Vzato kolem a kolem, tak jsme sice HIVE víceméně vždy chytili, ale jak se tu již psalo, tak ztráty na defu byly velké ... Na druhou stranu vždy více bolí OFF z jedné vesnice než def z pěti deseti nebo dvaceti vesnic, takže svůj účel to splnilo.

Pro mne bylo zklamání, že nebyly off akce. Myslím i pro dost defařů to mohlo býti frustrující, když tu každou druhou noc zůstávali a bránili hlávky a off vesnice hráčům, kteří vlastně nic nedělají (z jejich pohledu nic nedělají).
      Na účtě jsme se rozhodly nějaké off akce udělat. To všechno přes to, že jsme si řekli, že jirkovi pomáhat nechceme za to, jak se k nám choval (jako k účtu).

Jelikož většinu off hráčů, kteří se na akce přihlasili jsme ani neznali a nevěděli jsme o nich nic (jak moc jsou schopni posílat, jestli umí poslat dobře ostré/fake útoky a jak moc jsou zodpovědní), tak jsme ze začátku šli jednak po hráčích, o kterých jsme si mysleli že jsou def, a druhak né po defařích (teď pohoním ego) styl timej nebo pan dumbo.

Akce byly vcelku, myslím si, úspěšné. Co více rozhodí hráče než to, že přijde o hlavní vesnici kde má logicky největší podíl ze své produkce a také většinou i nejvíce defu. Přidáme k tomu to, že se jich smazalo za 3 dny třeba 5 a už máš 5 lidí, kteří jsou znechuceni, tudíž mohou šířit negativní energii po alianci a tím hráče vést k hádkám a podobným věcem. Vydrželo to ale jen pár dní. Nějak došly síly a nervy, protože vlastně akce, která nevyšla tak byla házena na to, že vlastně bylo jasné, že jdeme do betonu, protože se to špehovalo (i přesto že hive špehovačku ani neviděli) a vůbec kvůli tomu, že Jirka nám pořád podkopával nohy.

Zpět na scénu jsme se dostali vlastně v tu chvíli, kdy se Jirka rozhodl skončit. Byly nějaké neshody, hádky atd. a Jirka vlastně řekl, že rozbije offky a smaže účet. Můj názor na tuto situaci byl ten, že to prostě nezvládal (i když vlastně def když se řešil tak špehovačky na vyřazování cílů posílali jiní, jeho účet klikal víceméně zástup, a do práce, kterou si to odůvodnil tak do té nastoupil až v březnu). Dle mě to bylo tak, že tohle byl jasně prohranej boj a on do toho jednak už nechtěl investovat čas a druhak nechtěl, aby pod jeho vedením Tyranie někdy prohrála.

Tak tedy ale zpět k tomu co jsem už načal .... zpět jsme se dostali v tu noc kdy HIVE podruhé vykatovali natarku .. Tak pro rozebrání té noci rozblikaly se útoky od spousty hráčů. Ať už hive, penzistu nebo dalších aliancí (dodnes některé ty utoky beru jako souhru náhod, protože to nebylo ani ve stejný čas ale víme, že hive, penzisti a šmoulové měli společnou akci). Podle špehovaček se zjistilo, že se jde na Jirkovu 04, tak jsme rozhodli defovat natvrdo. Upřímně říkám, že jsem nečekal, že půjdou i na natarku. Říkal sem si, pohřbí si tam off, které se jim později budou hodit, ale bohužel tam bylo tak málo defu, že účinek to mělo pěkný. Ale proč tam bylo málo defu, protože vlastně od doby co ta natarka byla tam nebyl žádný pořádný pokyn k tomu aby tam defaři tu část defu poslali, nebo aby tam ti méně aktivní dali svůj def nebo cokoliv.

Na Jirku útoky skutečně dopadly (jen tak mimochodem, špehovačkama se prozradil lirek ) a plus šel útok na jednoho pustináře co klikal divovku a ještě na jeden cíl šla nějaká méně známá aliance, ale to už si nevzpomenu. Tak to byla noc kdy když se vlastně všechno rozsvítilo, tak Jirka napsal HZ, že vlastně končí a ohledně útoků mají hráči psát acc de-mentos. Hodil nám to prostě na hlavu. Asi chtěl abychom udělali trapas nebo já nevím. Dodatkem vlastně bylo, že sebe bránit nebude, že u sebe rozpouští def, který zde je a bude bránit offkou a smazal i svoje útoky z tabulky.... Naštěstí jsme útoky na něj i dále sledovali skrze zástup který tam měl hipík (snad nevadí za naprášení, ale myslím že to Jirka věděl) a jak jsem již psal rozhodli jsme se tu jednu vesnici defovat.
      Pokračovalo to tak, že druhý den se sepsala HZ ohledně toho, jak situace vypadá, co je potřeba atd. Odpovědí byla spousta a pár z nich bylo i v tom smyslu, že konečně vědí co mají dělat. Def v natarce se hodně rychle rozrostla a rostla stále. Myslím, že to byl ten první obrat k lepšímu.

O mně jinak spousta lidí ví, že mě nějaký div světa moc nezajímá. Náš styl je naklikat offky, udělat bordel ať si nás hráči pamatují, vyhrát off rank (ne na úkor vybíjení natarek) a to nám prostě stačí. Ale znovu za sebe mohu říci, že to, že Jirka skončil rozbil nesmyslně offky i přesto, že jsme mu psali, ať nám alespoň řekne, kdy vyrazí, že uděláme akci na stabilitu a jeho odpoveď byla, že ne, že půjde na div a pak vlastně o pár hodin později přišlo zjištění že na div penzistů, což nám přišlo jako totální hovadina.
      Tak přesně tohle nás nakoplo k tomu, že jsme to chtěli dohrát co nejvíce se ctí, i když konkrétně já jsem ve výhru téměř nevěřil. Že prostě chceme udělat vše pro to, aby každej viděl, že Tyranie není o Jirkovi, ale o všech lidech. Vzhledem k tomu, že se víceméně vědělo, že HIVE mají za úkol dělat problémy a PK stavěj katovačky, tak jsme se obávali, že jich bude opravdu hodně. Naštěstí jich nebylo zas až tolik (ale i za tohle množství klobouk dolů). Pokusili jsme se nějakou tu bouračku smazat. Prý se nám povedla jedna, ale lepší než nic. Dalším krokem, kterým jsme chtěli zvýšit šance na výhru bylo vzít plán/y popřípadě stabilitu, jenže ke stabilitě se hnala spousta defu a plány pak včelky k sobě vzaly dva což byl také dost velký problém a já už jsem byl docela zoufalej. Pak se tedy rozhodlo, že jedna beranovačka (košťata) půjde ke stabilitě a ta se vezme, aby i u divu padla zeď a bouračky nadělaly více bordelu.

Jenže včelky měly na účtu i druhou stabilitu, takže pokud by se vzala uni, automaticky by se aktivovala velká a zeď by stejně nepadla. Takže se musela vzít i velká. Tam jsme tuším prošli bezeztrát. U uni stability bylo defu požehnaně, ale prošli jsme, zeď v divu padla a alespoň něco se tam udělalo ... Jak to bylo dál už teď přesně nevím. Pak nějak HIVE, PK šlo bourat penzisty (k nim bych jen řekl, že si myslím, že šance na výhru moc neměli a i to věděli. Bylo jich málo, ale defu na to málo acc sehnali slušně. Takže díky vám za spestření hry).

Poté nastala situace, kdy jsem si myslel, že penzisti už nemají žádnou bouračku. My jsme měli jednu, která zapomněla poslat při prvním posílání a vědělo se, že v mash je katovačka a beranovačka. Já za sebe říkám, že jsem nečekal nic jiného, než že mash půjde na hive (později jsem se dozvěděl že se rozhodovali a že kvuli nějakým nejspíš zprávám nebo kvůli chování jedinců se rozhodli jit na HIVE) a vlastně hráč od penzistů řekl, že chce jít až úplně na konci a to samé víceméně řekli i hráči z mash, ale to každému mohlo být naprosto jasné, že budou chtít jít na konci jako se to dělá víceméně vždy. Takže jsme věděli že pokud vezmeme i poslední stabilitu tak blázen zkopne zeď a ty katovačky mají nějakou šanci zbourat div dostatečně, což znamenalo pod náš lvl.
      Stabilitu se podařilo vzít také tuším bezeztrát, což pro mě ale bylo celkem zklamání, protože člověk kdyby tohle věděl tak ta offka u které bylo několik tisíc beranů mohla jít také na div a zed by také pobourala o dost, jenže jednak se nevědělo, že nebude třeba u kradení stability a druhak se nevědělo, že bláznova beranovačka je jen taková malá beranovačka a že o tolik vlastně ze zdí nehne. No naštěstí pro nás to ale dopadlo jak to dopadlo a hive padly pod nás, ale pokud máte u sebe logy tak můžete vidět, že nikdo nevěděl v kolik přesně kdo má jak v plánu dopadnout, protože ty útoky šly v rozmezí několika hodin od každé z těchto aliancí. Takže byla možnost i zeď dostavět, což se myslím nestalo.

No pak už přišel útok na plán, který byl nejdříve neúspěšný a o asi 2 hodiny později přišel ten úspěšný, ale to už bylo dle mě takové to že HIVE už neměly ani snahu to nějak zachranit. Víceméně pro ten plán resp. pro všechny ty plány se šlo z toho důvodu, že člověk nikdy neví a stačila jedna katovačka a my jsme zase padli pod ně. Takže jsme jim chtěli zastavit stavbu, ale jak říkám, oni už to pak vzdali, protože věděli že tu katovačku nemají a že tudíž výhra nedopadne.

Za sebe jen ve zkratce řeknu ač jejich off akce šly většinou do betonu, tak jich ale měli dostatek. FAKE cílů byla spousta a dost často to posílali fakt pěkně. Je vidět, že toto je práce několika serverů, než se offaři sehrají, než se vůbec najdou offaři, kteří jsou schopni často posílat atd. Takže ohledně off akcí respekt.

Děkuji tímto těm pár účtům od nás, které se zapojily do těch off akcí a chválím, že se posílalo tak jak se posílalo i když to nebylo stoprocentní. Občas někdo chybu udělal, ale myslím si, že na poprvé to byl skvělý výkon.
      Chválím i naše deffaře, protože byli schopní v noci vstávat a hrnout def kam byl potřeba a to množství, které některé účty vytvořily, to je nádhera. (beru to v součtu během toho serveru,ne s čím ten účet skončil).

Ještě bych chtěl říci, že vlastně to, že stavěli méně početní penzisti, tak HIVE a spol prostě museli jít katnout i je, jelikož pro ně v tu chvíli byly hrozba oni, tak to nám velice pomohlo k vítezství.

Ještě malej dodatek k tomu útočení, když je def v divu. Víceméně u nás zůstával třeba 3 miliony mobilní def, proto když byste něco podobného zkoušeli vy a pár hráčů se o to také pokoušelo, jen v menším zápalu. Pro toto já mám jednoduché vysvětlení. Pokud má defař def v divu, offař víceméně offky rozbité, tak nevidím jediný důvod, proč bych měl vzít offku a nesmyslně jí rozbít o div, když vím, že pokud smažu/přeberu defařovi 10 vesnic, tak on jednak nebude moci zásobovat div obilím nebo surovinami a druhak v tom divu zmizí def, který byl vyroben v těch vesnicích, takže za tohle já se opravdu nestydím, protože je to jednoduché a účinné.

Jako asi už snad poslední věc (nevím zda se sem někdo vůbec dostane, protože zpráva je vcelku dlouhá) ale kdo máte možnost podívejte se na množství hrdinů v divu našem a v divu hive . Až se podíváte nevidím jediný důvod, proč tu každý píše, že tyranie se spojila s každým a HIVE hrála proti přesile .

Vím že touto zprávou naštvu jak spoustu lidí z hive spolku, tak i z našeho spolku, ale takto jsem to viděl a stále vidím já

Péca

Společně se mnou takto viděli server i moji dva duálové Fonzi a Dominik
    • Na pécovo shrnutí serveru se vyjádřit alespoň ve zkratce musím.

Velice chválím Pécu za shrnutí, s kterým vesměs souhlasím. Líbí se mi jakým způsobem to pojal, žádné urážky a podobné věci. Víceméně čistá fakta a pochvala obou stran. Takže za mě osobně palec nahoru pro pécu, jelikož věci řekl pravdivě.

Jen potvrdím jeho verzi, že opravdu po posledním sundání DS HIVE o pár levelů, došlo z naší strany k tomu, že se boj vzdal, jelikož OFF armády schopné něco udělat už nebyly(krom pár hlupáků co to poslalo na natary, ale oni jsou majiteli offek takže s tím nic neudělám), tudíž došlo k pobrání plánů atd, ačkoliv se bránit mohly, ale nebyl k tomu už důvod.

Na závěr cituji pécu
      "Ještě bych chtěl říci, že vlastně to, že stavěli méně početní penzisti, tak HIVE a spol prostě museli jít katnout i je, jelikož pro ně v tu chvíli byly hrozba oni, tak to nám velice pomohlo k vítezství."
      ----V tomto bodě má za mě jakožto stavitele a jednoho z plánovačů akcí naprostou pravdu. Sundavat 2DS sami není jednoduché a ono těch pořádných bouraček na naší straně tolik nebylo. Řečeno upřímně, bez 2x vykatování skladů Tyranii bychom asi tolik šancí neměli, ikdyž kdo ví jelikož by se Tyranie v tu chvíli musela také trochu rozmýšlet, kam své bouračky pošle. Za mě osobně DS Penzistů rozhodl server, ale jsem rád že se to alespoň takto zkomplikovalo, jelikož řečeno upřímně nebýt jejich stavby tak by stavba DS zřejmě probíhala velice nudně a s jasným výsledkem.

Takže ještě jednou díky Pécovi za fajn shrnutí a za hru. Nutno podotknout, že s Pécou jakožto s Tyranem jsem si užil, alespoň za mě i dost zábavy v průběhu serveru, což značí že pokud hru berete s nadhledem, pobavíte se u ní i s "nepřáteli"

Filip- Včelka
    • Fjakofufu wrote:

Tak to vypadá, že něco dělali dobře, když tě to tolik sere Emkote. Ať už to bylo jakkoliv, ten lepší vyhrál, ne ? :rolleyes:

tak tedy muzu konecne reagovat na tenhle komentar. ano, vadi mi, ze vyhrali. ale to je snad lidske, mrzi me to, chtel sem ten DS na 100. ale stava se, at uz to bylo jakkoliv my prohrali. ale spis mi vadilo, jak najednou ze vsech kanalu vylezli tyrani a zacali kolem sebe kricet "ale my taky hrali, divejte jak sme ten server uspesne vyhrali! a vykatovali sme vic vesnic nez hive!"
      pecova reakce to krasne shrnula. jak sam rekl, bourat defare je jednoduche a efektivni(coz sem tady nekde sam psal, pokud se nepletu), ale neni to nic, s cim bych se musel hned pochlubit na foru(stejne jako s ukradenim planu, po poslednim skatovanim divu, to si peco taky hezky shrnul). ale tohle tema bych uz nechal byt
      kolem a kolem, ano z nasi strany obcas prisel solidni disrespect vuci souperum. ale zarazi me, ze hned po konci serveru je tady kazdy general a "snizuje" se na uroven toho "detinskeho hive"
      ted uz jen vsem popreji hodne stesti na pristim czx a clenum hive+pk pevna jatra, budete je jeste potrebovat...