Tlachárna o kvalifikačním serveru 2017

• Dnes je 17 dnů po zahájení světa a zatím dle tabulek je situace následující. Kdo ví více, má důležitější informace a bude mít chuť tak jistě doplní.

Z CZ/SK aliancí se na tomto světě usadily tyto:

Název Pořadí Hráčů Průměr Bodů
      Zlatkaři 8 54 860 46444
      VC 14 59 644 38024
      -BS- 19 49 679 33256
      DEPRESE 25 56 541 30283
      CZE 26 32 944 30201
      H 39 30 623 18689
      ALE 42 22 763 16775
      MUDR. 51 12 697 8369
      -)[*](- 65 13 433 5634

Na souřadnicích -/- jsou zejména -BS-, CZE a ALE.
      Na souřadnicích -/+ jsou zejména DEPRESE, H a MUDR.
      Na souřadnicích +/+ je umístěna největší CZ/SK aliance tedy ZlatkaŘi a dále je zde aliance -)[*](-.
      Na souřadnicích +/-, je umístěna aliance VC.
    • Co se týče rozmístění jsem udělal jednu chybu. Aliance ALE je na -/+. Takže správně je:

Na souřadnicích -/- jsou zejména -BS- a CZE
      Na souřadnicích -/+ jsou zejména DEPRESE, H, MUDR a ALE. Takže zde máme největší zastoupení a uvidíme zda zde něco uhrajeme.
      Na souřadnicích +/+ je umístěna největší CZ/SK aliance tedy ZlatkaŘi a dále je zde aliance -)[*](-.
      Na souřadnicích +/-, je umístěna aliance VC.
    • Klobouk dolů před aliancí ZlatkaŘi. Drží prapor CZ/SK pěkně nahoře. V pořadí aliancí jsou 9. a v pořadí útočníků, zlodějů a obránců jak průběžném, tak týdenním jsem je mnohdy viděl v první pětce a někdy i na prvním místě.

Na souřadnicích -/+ jsme bohužel hodně roztříštěni a třeba úroveň "mé" aliance DEPRESE (25. v pořadí a největší v tomto sektoru z CZ/SK) je dost slabá. Hráči ani nekomunikují, natož aby žádali o DEFF když už se na ně silnější nepřátel vrhne, a to ani nechci vidět kolik lidí by podpory poslalo, kdyby o ně někdo zažádal. Na fóru jsme měli alianční úkol "kontrola aktivity" a do 36-ti hodin se tam zapsalo (splnilo) jen 7 hráčů z 53. Domnívám se, že Travian už nikdo pořádně nehraje ani na mezinárodních serverech, nebo tam proti "Rusákům" se lidi bojí a honí si ego jen u nás na CZK. Anebo Traian už hrají jen jako farmeramu lidi na mobilu, nebo hodně malé děti co nejsou schopné hrát tanky, LOLko, GS a podobné on-line akční bojovky. A já jsem se třeba také rozhodl skončit.

Kromě neaktivity dalších CZ/SK hráčů a to jsem poslal asi 20 zpráv i sousedům CZ/SK co nejsou u nás v alianci a nikdo moc odpověděl mě dostala tato věc: Jeden hráč, 10 polí ode mne směrem do centra má 3 vesnice. 500 + 350 + 150. To 350 je 15+1+1+1. A v něm má armádu v přepočtu o síle 5000 Imperiánů. Cca 2000 jsou to Imperiáni a cca 1000 jsou jezdci. Našeho hráče s vesnicí 300 kde měl nějakých 600 falangů úplně vymlátil. On byl neaktivní a o podpory ani nežádal, takže už jej asi hra moc nebavila a bylo mu to jedno. Ten větší hráč nejspíše pravidelně posílá farmící útoky, generuje jednotky 24 hod. denně, třeba jich je na účtu i více a proti tomu je podle mě ztráta času bojovat jen tak "obyčejně". Ta jeho vesnice druhá vesnice o 350 obyvatel by tu mou první vesnici 300 obyvatel smázla. Asi ne jen tak beze ztrát, ale dlouhodobě ano. A přesouvat se někam na kraj světa, tak to se mi nechce. Takže se tu mějte, já si zase budu hrát tanky, které lze hrát třeba jenom 30 minut 1x za týden.