Ötletelő

• S6-on ragadtam le egy picit. Nélküled már a fórumokon sincs élet:)
      Azért a "Többszörös regisztráció" -t látom nem bírtad elkerülni.

Viszont régen mintha lett volna a programon belül is a klánoknál egy azonnali üzenetküldési lehetőség. Na jó, klánchat.
      Kerestem, nem találtam. De úgy emlékszem talán volt.
      Bár nem tudom mekkora igény lenne rá, hisz mindenki skypot használ, vagy faszbúúúkot.
    • Gabore wrote:

S6-on ragadtam le egy picit. Nélküled már a fórumokon sincs élet:)
      Azért a "Többszörös regisztráció" -t látom nem bírtad elkerülni.

Viszont régen mintha lett volna a programon belül is a klánoknál egy azonnali üzenetküldési lehetőség. Na jó, klánchat.
      Kerestem, nem találtam. De úgy emlékszem talán volt.
      Bár nem tudom mekkora igény lenne rá, hisz mindenki skypot használ, vagy faszbúúúkot.

Ja szeretek csalni az olyan izgalmas...Amúgy amióta szeretett édesanyám meghalt még annyíra se megy a játék mint eddig. Nem kívánom járj úgy mint én. El se tudod képzelni mennyíre rossz érzés ez...:(
    • Sziasztok!

Azt lehet esetleg tudni, hogy mikor vezetik be a mostani roa-n használt védőpontos rendszert? Vagyis ténylegesen azok kapják a védőpontokat, akik a legjobban járultak hozzá a védéshez?

Szerintem sokat változtatna a jelenlegi játékon. S végre a tényleges védők lennének elől, s nem azok, akiknek a seggét kell védeni állandóan.
    • bcsaba73 wrote:

Mekkora ötlet volt az,hogy ha rákkattintok a hősre akkor az árverések jönnek be és nem a hős tulajdonságai. Gratulálok,mérnöki teljesítmény kellett ehhez,így aztá már biztos költeni fogom a nemlétező ezüstömet.

Kedves bcsaba73!

Nem történt semmiféle változás! Csupán annyi, hogy nálad az Árverés fülön van a csillag. Rámész a Tulajdonságok fülre és utána katt a csillagra. S Tá-dámmmm utána máris a tulajdonságok fognak megjelenni, ha a hős képére kattintasz.

Mielőtt vádaskodnál feleslegesen kicsit gondolkodni sem ártana :D

További szép napot!
    • bcsaba73 wrote:

Köszi. Érdekes,magától gyógyult meg,és most,hogy leírtad mi volt a probléma,próbálom átrakni a csillagot a hős készítőre,kalandra,vagy újra az árverésre,de lövésem sincs hogy kell.

Keres egy csillag jelet. Általábban van a hősnél a klánleírásbnnál és mindennél. Amin akarsz változtatni kattints arra rá.
    • Az uj nepekrol
      A hosoknek lehetne uj arculatuk kulon Hun es kulon Egyiptomi beutessel.
      Az Egyiptomi nepeknel lehetne a csoda egy piramis sztem igen utoset szolna es lenne egy igen jo hangulata is
      A Hunoknak lehetne kicsit nomadosabb epuletrendszeruk.
      Osszessegeben meg vagyok elegedve az uj nepekkel de sztem lehetett volna porgosebbre tenni a tesztszervert mert igy nagyon lassu es nehezen lehet velemenyt mondani az elejen meg mivel nincsenek nagy seregmozgasok es semmi ilyen nemu dolog...
    • Meg akár mindenki más is építhetne egyszerre kint és bent.

Nem láttam leírást arról, hogy az új népeknek lenne saját speciális képessége, a germánoktól meg már elvették. Ha a galloktól elvesszük a rejtek bónuszt, de mindre kiterjesztik a rómaiak építési bónuszát, akkor ebben senkinek se lenne előnye.

A gallok ezzel nem járnának rosszabbul: amit a farm üzemmódban lévők elvesztenek a több rejtek építése miatt, azt a kettős építéssel behozzák az első falualapitásra. Utánna a rejtek amúgy is kiszáll, de a kettős építés nem!
    • Új ötlet, bár szerintem már mindenkinek megfordult a fejében... csak egyedül a fejlesztőkében nem. :D

Búzafigyelő

Jelenleg nincs a Travian által adott búzafigyelő a csoda falvakhoz, így mindenki kénytelen külsős programokat használni. Nem szeretnének egy belső, mindenki által szabadon hozzáférhető plusz funkciót beépíteni?
    • Brian_l: ez így csak egy ötlet, és nem javaslat! De egy kidolgozást megér.

A javaslat egy diagrammról szól, ami a pillanatnyi fogyasztás, magtár-készlet, és a már úton lévő kereskedők alapján hoz létre a rendszer, a következő 12 óra időtartamra. (A plusszal bíró játékosok számára ez 24 óra.) A diagramm a Statisztika/Világcsoda lap új rovatából érhető el, amennyiben a játékosnak van hozzáférése.

Hozzáférés: alapértelmezetten csak a csoda építői látják. De 3 különböző szinten hozzáférést adhat:
      1: a saját klánnak;
      2: szövetséges klánoknak (egyenként), és
      3: egyéb klánoknak.
    • Mohan_vilaga_HU wrote:

Brian_l: ez így csak egy ötlet, és nem javaslat! De egy kidolgozást megér.

A javaslat egy diagrammról szól, ami a pillanatnyi fogyasztás, magtár-készlet, és a már úton lévő kereskedők alapján hoz létre a rendszer, a következő 12 óra időtartamra. (A plusszal bíró játékosok számára ez 24 óra.) A diagramm a Statisztika/Világcsoda lap új rovatából érhető el, amennyiben a játékosnak van hozzáférése.

Hozzáférés: alapértelmezetten csak a csoda építői látják. De 3 különböző szinten hozzáférést adhat:
      1: a saját klánnak;
      2: szövetséges klánoknak (egyenként), és
      3: egyéb klánoknak.
      Egészen jól hangzik. Szerintem megérne egy misé. :)
    • A hős néha a kalandoknál egységeket nyer. talán meg lehetne oldani, hogy a támadók ne védőkkel ( és fordítva ) jöjjenek vissza. Kicsit furcsán néz ki, hogy olyan egységek is vannak a faluban amiket ki sem fejlesztettem, ráadásul az utolsó 4 kalandból 3x jött vissza teljesen felesleges egységekkel.