[SI2] Splošna debata & bojna poročila

• serd pri nam je manjši off kot bi lahko bil saj jaz skupno cca 3 tedne vmes nisem nič igral (med 45 in 60 dnevom pa dober teden okoli 100 dne serverja-zato smo vzeli artefakta komaj 2 dni kasneje in še parkrat vmes za kakše dan ali 2) in takrat so surovine letele preko skladišč in žitnic (predvsem žito- vsako noč v metropoli je za več kot 12h žito letelo preko) ter se takrat vojska ni neprekinjeno urila (včasih tudi dalj časa po par dni ni nič delalo) oz mogoče je še kdaj kaj vojske umrlo

tak da je račun bistevno slabši kot bi bil če bi ostali 3je igrali malo več ne pa da sem sam skoraj vse naredil na accju (oz do 30 dne so še ostali kar klikali po tem pa skoraj nič) čeprav smo se zmenili na začetku serverja da bomo vsi enakomerno igrali
    • Lask0b0y_SI wrote:

glih zaradi farmanja bi lahko meu dosti vec ;)
      Ti pa nisi ravno "the sharpest tool in the shed", a? :D

Sem si rekel, da ne bom sploh komentiral, ker je serd jr. lepo povzel bistvo (thanks buddy :thumbsup: ), ampak preprosto moram nekaj napisat, ker res ne vem od kje tebi kar naenkrat pogum, da pametuješ. :whistling:

Sploh, ker je tvoj EDINI pravi napad na serverju bil tole: Generator Travian bojnih poročil

Pa poglejva takole... Zadnjič sem svoj off v kosu pokazal 10.8. (torej 4 dni za tvojim napadom): Generator Travian bojnih poročil

Ostalo mi je 25000 imperijanov in 16000 EI. Od takrat do danes je minilo cca 25 celih dni. Imam trenerja in od takrat skorajda (minus 3 dnevi) 24/7 polnim B,VB+K, VK se mi pač res ne splača. Torej delam praktično vse kar je v moji moči.

Če vmes ne bi prav nič napadal ali farmal (pa sem oboje) ter polnil prav vsako sekundo, bi danes moral imeti 64000 imperijanov in 33000 EI, kar nimam. Koliko imam v resnici, pa tvoj super skavting pač žal ni razkril - še ena cvetka iz tvoje strani, ker velikost offa sklepaš po skavtingu igralca, ki farma. :thumbup:

Mi je pa tvoja trditev, da bi zaradi farminga imel dosti več, skrajno čudna. Ko si ti še farmal, si imel več rumenih reportov kot zelenih, zato tukaj nekaj ne gre skupaj. Jaz se trudim, da je izgub čim manj, seveda pa vsega ne moreš preprečiti, ker folk nastavlja def v farme ali pa tam celo garažira in si hitro ob par 100 enot... Določen % offa kot farmer torej zagotovo izgubiš in se moraš s tem pač sprijazniti.

Jaz sem hotel FERIgeeksa le malo pikniti, ker sem primerjal z rastjo svojega offa in sem ugotavljal, da VB najbrž ni uspel polniti cel čas. V resnici pa tudi njemu ni falilo prav dosti do maksimuma, ki bi ga lahko naklikal. Ti pa očitno vrtiš gobec "just for the sake of it", da lahko malo pametuješ. No pa da vidimo koliko si pa ti naklikal...

Generator Travian bojnih poročil - Mithrandir vs Tayra (Pjebeki) - off vas
      Generator Travian bojnih poročil - Mithrandir vs Tayra (Pjebeki) - metra

Chat shit, get banged.

Da zaključim - še dva reporta iz prejšnjega tedna:

Neuspešna kraja učk:

Generator Travian bojnih poročil - Blaze vs TriPorkodijo (Midgard 2)

Rušenje triglava:

Generator Travian bojnih poročil - savage vs triglav (NPD)
    • paxy_SI wrote:

Blobfish pa samo nalaga vojsko skupaj, da bo rušil WW? Nič kaj ni aktiven
      A mu je treba bit aktiven ? Zbil ga itak nihče nebo, je pa na meji z +/+, Pjebki so večina že CropLockani pa zbiti..Torej ma mir :) Sej je isto kot feri, simčkanje pa klikanje vojske, čist chill.
      Serd FanBoi lol

si2 2017/18 serd jr. [Midgard]
    • Od sedaj naprej vse člane Midgarda uradno in popolnoma prostovoljno zastopa advokat serdonja, tako da se v primeru vprašanj obrnite kar direktno na njega. :D

Še en reportič savage-a, ki straši s preostankom offa, ampak ga še vseeno ne ulovijo v celoti. Sicer ni bogvekako uspešen report, cilj pa je vseeno le bil dosežen in triglav je že bil primoran menjati metropolo. Več kot očitno je NPD pravilno zadel bunker, ampak zbrali so pa bore malo?

Generator Travian bojnih poročil - savage vs triglav (NPD)
    • Imel sem dostop pred tedni do nekega računa v Plejbeki, na prošnjo igralca za par nasvetov dat pa še malo sem zraven firbec zganjal. Potem je pa lastnik odšel, ker je pač vodstvo alianse bilo povsem nedoraslo svojemu poslu in se je stvar zaključila.

Zdaj imam par informacij iz Midgard strani, ampak itak je server propadel več al manj, že od začetka je bila bolj žalost. Si3 je isto propadel, si4 pa gre menda prepričljivo po isti poti. Zdaj bo še ta poseben strežnik, ki bo odpeljal par igralcev od že tako male baze za brezveze drugam, tako da legends serverji so ena navadna žalost pri nas. Enostavno je serverjev veliko veliko preveč, igralcev ni, tistih z znanjem še manj.

Nekaj se v ozadju šušlja o tem da se naredi naslednji si1 malo bolj zanimiv, ampak bo moralo se še par ekip najavit ali pa oblikovat za tja. Zadnje serverje gledamo eno in isto zgodbo, ko se na skoraj vsakem kvadrantu pojavi en šerif, po možnosti je mladoleten in prvič igra travian, ki postane šef alianse naključno nabranih kr enih igralcev in jo po hitrem postopku odpelje v najbližji graben. Nekaj ekipc (čeprav precej majhnih) in izkušenih igralcev še premoremo, če bi se kaj zmenili bi mogoče prišli nazaj, brez tega bo pa še naprej taka žalost kakršna je...
    • New

Advokat serdonja zdaj zastopa še Sphinxa? :D :p

Sicer pa zanimiva poteza Sphinxa. Je bil že od začetka na strani Midgarda ali je vmes prišlo do dogovora? :)
      Lep napad ter lepo število mrtvih deff enot. Sicer pa gledano iz druge strani, se je splačalo zabiti off zaradi
      dosti mrtvega deffa, rušenja zida+zbirališča+skladišča? :)
    • New

Imel sem vključeno pivovarno, torej tarč nisem jaz izbiral. Če bi prebil, pa je pivovarna mi v valih kot tarče označila 2x žitnico in še eno skladišče, kar bi pa malo zabolelo, ker do preboja je pa res čisto malo manjkalo.

Razlog za zabijanje? Preprosto ne da se mi več, če ti lahko tako rečem pa še ene par razlogov, ki bodo dodani na seznam v kakšni objavi ob koncu serverja. Sej veste, dejanskem koncu serverja, ko se stopnja 100 na WW zaključi, ne tem stanje serverja sedaj.

Če pa je kaj za dodati, pa je, da je primarni cilj bil pospravit dokaj lep kos defa, kar je tudi uspelo. Zahvala gre FERIgeeks, ki je mislil, da pošiljam fake napad, čeprav sem KoBran-u v IGM najavil, da sem obupal nad serverjem in da imam presenečenje zanj. Sicer sem od glavnega napada enote skril, ker sem jih le hotel malo presenetiti, ampak sem dobil jaz presenečenje ob 2:15 zjutraj, ko sem zagledal off pike in report. :p

Drugac pa obilo sreče in veselo klikanje vsem še dalje. Ostajam, da spremljam dogajanje na serverju, kaj druga pa ne... pa mogoče kakšno sulico klikem za NPD, kot mi je KoBran napisal.

Lp
      spH
      si4 2008/09 Vrba [ANCIENT]
      si5 2012/13 orangutan [AK]
      si2 2017/18 sph1nX [Midgard]

The post was edited 1 time, last by sph1nX: Typo's ().

• New

Paxy, razkriješ kje igraš? Me res zanima. :D

Drugače pa še en reportek, spet mojstrovina dežurnega zadetkota Blaze-a:

Generator Travian bojnih poročil - Blaze vs Tigerman

In pa prilagam še report od g. sph1nxa za tiste 3 firbce, ki budno spremljajo dogajanje na našem izjemno zanimivem in napetem serverju:

Generator Travian bojnih poročil - sph1nx vs KoBran (WW)

Hm, kaj povedati na to temo? Ja, sph1nx je na naši strani že od začetka, ko je videl da z NPDjem ne bo nič. Tukaj moramo priznati, da je tip pravi vizionar. :rolleyes: Sicer smo se potem tekom serverja dogovorili, da bo crush letel v naš WW, da bo vsaj malo bolj zabavno, ampak se mu sedaj preprosto ne da več klikati. Ga popolnoma razumemo. :D Pa saj vsi vemo, da s takšnim offom (četudi je daleč) bi lahko naredil kar nekaj škode preden bi ga ujeli, če bi ga sploh kdaj - glede na videno, dvomim. Cilj je bil dosežen, s seboj je odnesel skoraj maksimalno defa kar je lahko in to je to. Ena "skrb" za NPD/Pjebeke manj. Ali pa za nas, kakor vzameš. :D

Se spet vidimo torej 200. dan, ko bodo stvari mogoče postale vsaj DELNO zanimive.
    • New

Mithrandir wrote:

Paxy, razkriješ kje igraš? Me res zanima. :D
      Na začetku serverja sem igral dual in bil v NPD-ju. Nato sem nehal igrati, ker smo šli z ekipo na španski server, saj sem bil tam na izmenjavi in zdaj klikamo tam. Na si2 pa sem si naredil en račun, kjer igram acc z 2 vasmi in malo simmam in spremljam dogajanje. :) Sem na vezi z enim igralcem iz NPD in enim iz krila midgarda oziroma zdaj matične ally po združitvi tako, da sem recimo na tekočem :)

Mithrandir wrote:

In pa prilagam še report od g. sph1nxa za tiste 3 firbce, ki budno spremljajo dogajanje na našem izjemno zanimivem in napetem serverju:
      Jaz sem prvi firbec, panda drugi, kdo je tretji? "sarkazem" :thumbsup:

Drugače pa ja, dolgočasen server, bil bi pa res zelo presenečen, če tole ne bi zmagal Midgard. :)
      So pa kar mamljive te napovedi o si1. :) Mogoče me pa premami. :D
    • New

157k tevtonskega offa (ki mu za nameček fali dobrih 10k konjev) odnese 233k defa... Je*** oklepe in bonuse heroja a, kdo pa to rabi? :S

Drugače pa največji problem na tem serverju znajo biti natarci :D NPD itak ne more niti sanjati o gradnji WWja, Midgard pa mislim da defenzivno tudi nima za kaj več kot kakšen zeljni burek s popustom :p Če se na koncu iz kakega kota serverja (ali pa celo iz lastne alianse) najde kakšen patron s povprečnim offom in sproži v pravem trenutku...