Pinned TR Speed Server(3x) Rapor & Diplomasi

• Speed 3x
    • SiverekLi-Eyyup_TR wrote:

r.i.p zeus_TR wrote:

siverekli sv komple şikayet etmiş :D :D :D
      Bireysel olarak kimseyi şikayet etmedim. Ama bana verdiği cezanın sebebini izah edip herkesin yaptığını söyledim. Eğer yasal değilse serveri iyi takip edin altın hesaplarını kapatın def satanlara engel olun. Herkes hakkı ile oynasın dedim. Iyı demişim dimi :)))
      :D :D :D

ataturk1921 wrote:

arkadaşlar ve neler oluyor? Neden birçok oyuncu engellendi?
      Kurban Bayramı geçeli çok oldu adminler internet explorer gibi maşallah
    • hayaligenc wrote:

şimdi maç kaç kaç arkadaşlar :) kısa bir özet istiyorum 3x de
      çok radikal bir kararla kafa hesapların bir çoğu banlandı (haklı olarak).
      bu durum gizli favori olan rusları 2 hatta 3 adım öne geçirdi.
      kafa hesapların bir kısmında asker silme,altın silme cezaları söz konusu. hesap silen çok fazla oyuncu olacaktır.
      bu uygulamanın 1 kişiye değil de bütün sv ye yayılması beni çok memnun etti. artık daha kaliteli daha adil oyunlar bizi bekliyor sanırım.
      kış speedinde kim oyuncu kim tok alıcı hepsi meydana çıkar diye düşünüyorum.
      türkiye ve alsancak birlikleri ile ilgili pek bir bilgim yok onların durumunu bilmiyorum ama göktürk ün rekor ordu için gelen ekibi kilitlendi ,şafak ın ve türkeli nin kafa oyuncuların çoğu kilitlendi. 2-3 gündür de kilitliler .
      daha kaliteli bir travian için çok geç kalınmış ama çok isabetli bir adım :)
    • Capo wrote:

hayaligenc wrote:

şimdi maç kaç kaç arkadaşlar :) kısa bir özet istiyorum 3x de
      çok radikal bir kararla kafa hesapların bir çoğu banlandı (haklı olarak).bu durum gizli favori olan rusları 2 hatta 3 adım öne geçirdi.
      kafa hesapların bir kısmında asker silme,altın silme cezaları söz konusu. hesap silen çok fazla oyuncu olacaktır.
      bu uygulamanın 1 kişiye değil de bütün sv ye yayılması beni çok memnun etti. artık daha kaliteli daha adil oyunlar bizi bekliyor sanırım.
      kış speedinde kim oyuncu kim tok alıcı hepsi meydana çıkar diye düşünüyorum.
      türkiye ve alsancak birlikleri ile ilgili pek bir bilgim yok onların durumunu bilmiyorum ama göktürk ün rekor ordu için gelen ekibi kilitlendi ,şafak ın ve türkeli nin kafa oyuncuların çoğu kilitlendi. 2-3 gündür de kilitliler .
      daha kaliteli bir travian için çok geç kalınmış ama çok isabetli bir adım :)
      diğer oyuncular da sizin gibi mi düşünüyorlar ?
    • Bu şikayet vs. durumların hoş olmadığını düşünmekle birlikte tıpkı oyunda belli kural ihlalleri rutin haline geldiği gibi bu şikayetlerde normalleşti. Hesapları kitlenen arkadaşlara geçmiş olsun. Herkesin emeği elbette değerli lakin oyun kuralları da malum. Zannetmiyorum ki ciddi bir ceza vermeye cesaret etsinler, neticede hepimiz birer darphaneyiz ama kapalı saatler bile büyük engel. Neyse neyse o değilde benim diyeceklerim başka;

Şimdi bazı arkadaşlar şöyle yapıyor; daha önceki dönemde kendi çıkarları adına bizi şikayet edip, raidcall kanallarında, adminlere atılan maillerde, mh'lere atılan mesajlarda bizi şikayet edip kitletmeye çalışan arkadaşlar şimdi kendi kitlendiğinde şikayet eden için çok ağır ifadeler kullanıyor. İlginç bakın bunlar :) O ettiği küfürleri kendine de etmiş olmuyor mu bla bla bla :) boşverin tartışma yok. Oyunu bıraktım ben :) kolay gelsin.
      AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

• Tywin Lannister_TR wrote:

Bu şikayet vs. durumların hoş olmadığını düşünmekle birlikte tıpkı oyunda belli kural ihlalleri rutin haline geldiği gibi bu şikayetlerde normalleşti. Hesapları kitlenen arkadaşlara geçmiş olsun. Herkesin emeği elbette değerli lakin oyun kuralları da malum. Zannetmiyorum ki ciddi bir ceza vermeye cesaret etsinler, neticede hepimiz birer darphaneyiz ama kapalı saatler bile büyük engel. Neyse neyse o değilde benim diyeceklerim başka;

Şimdi bazı arkadaşlar şöyle yapıyor; daha önceki dönemde kendi çıkarları adına bizi şikayet edip, raidcall kanallarında, adminlere atılan maillerde, mh'lere atılan mesajlarda bizi şikayet edip kitletmeye çalışan arkadaşlar şimdi kendi kitlendiğinde şikayet eden için çok ağır ifadeler kullanıyor. İlginç bakın bunlar :) O ettiği küfürleri kendine de etmiş olmuyor mu bla bla bla :) boşverin tartışma yok. Oyunu bıraktım ben :) kolay gelsin.
      İki gözümün çiçeee gelmiş :)
    • kesanli wrote:

SiverekLi-Eyyup_TR wrote:

Ha bu arada kesanli Fatih asker köyünü beceremedik değil korkudan merkez yaptın Ondan olmadı iş..
      benim senin gibi 50 tane def hesaplarım multilerim yok abi ben oyunu kurallarına göre oynamayı tercih ederim sizin gibi hilelerle biyere gelmem...
      Fatih cim bu oyunda hile varsa Herkes yapıyordur emin ol sende yapiyorsundur. Herkez temizim edebiyatı yapar burda. Biz bumu yıllardır görüyoruz . Ha becerin yoktur yapamiyorsundur ona sözüm yok. Ama emin ol yapabilen Herkes alasını yapıyordur ...şimdi kimse temiz toplum edebiyatı yapmasın. Travian olarak oyunu katlettiler. Bari Adam akıllı duzeltsinler. Zaten içine ettiler. Bu ortamda oyunda oynanmaz. Sohbette edilmez.

Tek bi isteğim var sadece. Hak ne ise onu deyin. Sırf bir adamı kendine çekmek için yada birini sevmediğinden karalamak için. Yada menfaatine dokunacak diye . Söz söylemesin iş yapmasın. Haksızlık varsa haksızlığı dile getirirsin. Eğer ortada bir kişi haksız yere karalaniyorsa sen veya başkası bu durumda susuyorsa dilsiz şeytandır. Şimdi diyeceğim bir tek şey kaldı.

Kırdığım üzdüğüm varsa hakkını helal etsin... bu saatten sonra kimsenin ne samimiyetine nede insanligina güvenim kalmadı. Karakter olarak çift yönlü insanlarla dolu burası.

Ben dört dörtlük bir insanım demiyorum . Herkesin hataları kusurları vardır. Kusursuz olan Allah tir ... Onun için yaptığımız hatalar oldu elbette. Pişman olduğumuz yapmayacagomiz hatalar. Her neyse.

Ali denen arkadaş a da diyecek lafım yok artık :))

Wp konuşmalarının tamamını değilde bir kısmını bazı yerlere dağıtıp size küfür etti diye yaygara çıkarmak ne adamlığa sığar nede karaktere.

Yemin ediyorum bak Allah ta şahit arkadaşlar da şahit . Ali şikayet ettiğini söylediği gibi arkadaşlar şikayet edelim dedi. Hayır etmiyorsunuz dedim. Biz şikayet edersek onun gibi oluruz . Bizim Ona en güzel cevanimiz onu yıkmak olacaktı. Agzimizla değil adkerimizle konuşalım dedik. Bunu kaldıramadı. Neyse artık olan oldu. Giden gitti . Bu saatten sonra davasını edecek değiliz. Adam olan herkes e selam veririm olmayan a da yol verildi zaten.. kalın sağlıcakla iyi forumlar....
    • SiverekLi-Eyyup_TR wrote:

Fatih cim bu oyunda hile varsa Herkes yapıyordur emin ol sende yapiyorsundur. Herkez temizim edebiyatı yapar burda. Biz bumu yıllardır görüyoruz . Ha becerin yoktur yapamiyorsundur ona sözüm yok. Ama emin ol yapabilen Herkes alasını yapıyordur ...şimdi kimse temiz toplum edebiyatı yapmasın. Travian olarak oyunu katlettiler. Bari Adam akıllı duzeltsinler. Zaten içine ettiler. Bu ortamda oyunda oynanmaz. Sohbette edilmez
      şimdiye kadar hiç bir oyunda multim veya def köyüm olmamıştır. Ve bu beceri işi değil tamamen korku ve acizliktir. evet travianın içine ettiler artık parası olan konusuyor köy reisleme, madde satımı, def satımı gibi. İçine ettilerde sen bu sv buralara nasıl geldin? Oyunculuğunu konusturmadığını bende sende çok iyi biliyosun. köy satın alıp reisleyerek değilmiydi? İçine ettiler diyosn ama bunu yapanlarında başını sen çekiyosun. Sen yapmasa o yapmasa bu yapmasa bu işi yapmayı herkes bırakır. Bu kahramAn olayı geldiğinde daha oyun b* ka sardı zaten o iyi oyuncular eski sürümle bir gittiler artık herşey para oldu.
    • New

Burayı okudukça insan bu oyunumu oynuyorum diyor ...
      Örnekleyecek olursak illegalin dibine vuran x kişi ile bu travian nedir bir bakıyım diye köy açan kişi arasında uzay boşlugu kadar fark var !

Yazıları okudukça yuh artık diyoruz. X kişi kendini savunurken sende yapıyorsundur ( illegal işleri ) yapmıyorsan beceriksizsin diyor bu nasıl aymazlıktır şaka gibi.

Modlarımızdan ricam konuyu üst birimlere bildirmeniz ve oyundaki açıkların incelenmesi. Daha önce bir arkadaşlada tartıştık lakin dinime küfreden müslüman olsa denir ya...

X kişinin 10 20 30 vs vs multi köyü var diyelim 10 kişide gerçek oyuncu. aynı şartlarda benim ve 10 arkadaşımın multi köyleri yok aynı harcamayı yaptık daha fazla emekde verdik diyelim... X kişi hakkımızı yiyerek bizim üzzermizden geçer ve bu raporuda oyuncuymuş gibi imzasına koyar...

Hak nerde ???

Burada gördügüm,, kişilerden iyi niyet beklemek en büyük hata... oyuna bakış açısı sen multi açamıyorsan senin beceriksizligin ( illegal tavan yapmış ) :)

Modum konu acil :)
      คlթคгรlคภ-