TR Speed Server(3x) Rapor & Diplomasi

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification has started!
Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
Comments or questions? Discuss it here!

• 1)

2)

3)

4)

Forum raporsuz kalmış biraz rapor yükleyelim :) Kusurumuza bakmayın biraz geç kaldık rapor yüklemekte.
    Çatlı ve tuti'yi tebrik ediyoruz ama merak ettiğim Çatlı ilk 40klık orduyu gömdükten sonra neden tuti ile birlikte operasyon yapmadılar. Aynı anda ayarlasalar daha faydalı olabilirdi neyse işimize geldi :)

Çatlı ve tuti'yi tebrik ederiz :)

[/color]
    çürüyüp gideceğiz ve hiçbir keşke, bize zamanı geri döndürecek kadar güçlü olmayacak.

The post was edited 1 time, last by Egeli64_TR ().

• Egeli64_TR wrote:

1)

2)

3)

4)

Forum raporsuz kalmış biraz rapor yükleyelim :) Kusurumuza bakmayın biraz geç kaldık rapor yüklemekte.
    Çatlı ve tuti'yi tebrik ediyoruz ama merak ettiğim Çatlı ilk 40klık orduyu gömdükten sonra neden tuti ile birlikte operasyon yapmadılar. Aynı anda ayarlasalar daha faydalı olabilirdi neyse işimize geldi :)

Çatlı ve tuti'yi tebrik ederiz :)

[/color]
    saldıran ve savunan ekiplere ayrı ayrı tebrikler ama şu ruslar dururken bence bu ordular onlara gitmeli
    Dipnot:ordunun azı çoğu olmaz illaki bir şekilde işe yarar.
    Bir gün mutlaka tüm Türk devletleri ile Çin Seddinde buluşacağız

• af yok emrah ın ipiyle kuyuya inmezdim yerinizde olsam . zira hesapları bir anda düşmana satabilir ,yapmadığı şey değil .
    ha af yok hesabı başkasındaysa veya isim benzerliği ile ben karıştırıyorsam kusura bakmasın arkadaş.
    ama emrah varsa uzak olsun :)
    s2-CAPO KALE birlikleri
    3x- CAPO
  • Avrupa turnuvasın da TÜRK ekipleri, Tüm bölgelere kafa tutuyor. Koskoca 3x Speed serverin de Rusları yıkabilecek potansiyel de oyuncuları görememek çok üzücü. Birlik isimlerini zikretmiyecegim burada 4 bölge Ekipleri ve Oluşumları 60 Kişilik Rus kadrosunu yıkamayarak WoW dönemine kadar taşıdınız. Bu durum sizlerin rezilligidir. Ordularınızı saklayıp Aciz ve çaresizce oyun oynuyorsunuz.

Server bitimin de kimse buraya ben WoW kurdum. Rekor kırdım vesaire yazılar yazıp kendilerine böyle bir tablodan başarı payı çizmesinler.

4 bölge, 60 oyuncuyu yıkamıyor. Oyuncu diye geçiniyorsunuz ya en çokta buna gülüyorum.

Sizler Rajon keser gibi, Merkez ve asker köylerine saldırıp Rus ekiplerine Savunma puanı kastırmaya devam ediniz.
    Eklemeyi unutmadan Birbirinize olan kin ve nefreti bi an dahi olsun unutmayın. Birbirinize saldıra bilecek kadarsınız daha fazlanız yok sizin.

Yorgun28 / AK-47

Apo
    - R E S T -
  • Serverda rakibi olmayan en iddialı ve muhtemelen wowu kuracak olan oluşum da olan sensin bence ilk iğneyi kendinize batırın ,
    Rus değil Ukraynalılar tüm 3x i madara etmiş :)

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı
  • Okumuş olduğun yazıyı, idrak ederek okumayı denersen Olayı kişilerin veya oluşumların üzerine yazmadığımı anlaya bilecek olduğunu düşünüyorum. Yazının içeriğin de Sadece Göktürk değil bütün 4 bölge bulunmakta :)

Cicek wrote:

Serverda rakibi olmayan en iddialı ve muhtemelen wowu kuracak olan oluşum da olan sensin bence ilk iğneyi kendinize batırın ,
    Rus değil Ukraynalılar tüm 3x i madara etmiş :)

- R E S T -
  • HaydarPasa wrote:

ne demiş bu eleman?
    Diyorki: Ekim 5 tarihinde speed server comx başlıyor.

comx Amerika ve ingiliz ortak server ancak uluslararası statüde bir çok ülke katılıyor. Geçen server istanbul birliği olarak oynadık. 3. olarak bitirdik.

Türkleri sevdiler özellikle katılmamızı istiyorlar. :)

Geçen server başladığımızda 25 gün sonra turnuva başladı bir çok arkadaş oraya geçti buna rağmen fena gitmedik. Yeni server ispanyollar oldukça iddialı.

Katılacaklar arasında amerika isveç sırplar ispanyollar muhtemel italyanlar. bunlar bilindik ekip bunun dışında bir kaç ülkeden daha gelen olacak.

Server 7-9K arasında oyuncudan oluşuyor. Ekipler genelde profosyonel en yüksek koç sayısını gördüm 65k koç ile wow duvarı indirildi.
  • Egeli64_TR wrote:

AF YOK teklif sundu o konuda ama bekliyoruz bakalım ne olacak.
    MAFİA x3 resmen rehin almış. belkide ilk ve tek saldırıyı ben atmısımdır copomos.... gibi ismi olan oyuncuya, 1 saatle tılsımını kurtardı. diger tılsımı casusa dönünce savunma yıgdılar :) rapor dahi alamadım :)

Elimde hatrı sayılır denebilecek kadar asker var tabi wow asker basanlar kadar olmasada her türlü destegi veririm :)
    ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR
  • AlpArslan wrote:

Egeli64_TR wrote:

MAFİA x3 resmen rehin almış. belkide ilk ve tek saldırıyı ben atmısımdır copomos.... gibi ismi olan oyuncuya, 1 saatle tılsımını kurtardı. diger tılsımı casusa dönünce savunma yıgdılar :) rapor dahi alamadım :)
    Elimde hatrı sayılır denebilecek kadar asker var tabi wow asker basanlar kadar olmasada her türlü destegi veririm :)
    dostum kaç kez operasyon yapıldı mafialara. ben şahsen 4 kez ordu çaktım.
    ama neye yarar. adamları oyun başında yıkmak gerekirdi, geliştiler şimdi epey. aslında şuan bile yıkılır üstüne çok düşersek
  • estelpado wrote:

AlpArslan wrote:

Egeli64_TR wrote:

MAFİA x3 resmen rehin almış. belkide ilk ve tek saldırıyı ben atmısımdır copomos.... gibi ismi olan oyuncuya, 1 saatle tılsımını kurtardı. diger tılsımı casusa dönünce savunma yıgdılar :) rapor dahi alamadım :) Elimde hatrı sayılır denebilecek kadar asker var tabi wow asker basanlar kadar olmasada her türlü destegi veririm :)
    dostum kaç kez operasyon yapıldı mafialara. ben şahsen 4 kez ordu çaktım.ama neye yarar. adamları oyun başında yıkmak gerekirdi, geliştiler şimdi epey. aslında şuan bile yıkılır üstüne çok düşersek
    Pekde mantıklı oynamıyorlar. Düzgün yapılacak 2 op da birliklerinin % 25 50 civarı gücünü kaybederler. daha sonrada millet çullanır üzzerlerine.

büyük savunma köyleri belli saldırı hesapları belli. yıkımla uğraşmayıp reisleyip geçilebilir.

servarı esir alacaklar yoksa :)
    ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR