Pinned TR Speed Server(3x) Rapor & Diplomasi

• Speed 3x

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Jolly Joker_TR wrote:

Abdestsiz bocek wrote:

rusları hafife alıyorsunuz adamlar defi çekmiyorlar wowa ben söyleyim süpriz defansla karşılabilirsiniz :whistling:
      Abi o nasıl söz öyle.Savunmada ilk 20 nin 15 ini ruslar oluşturuyor.Tahminen POWER a attılar defi.Tek garantimiz Bestler.
      Abi o nasıl söz öyle.Savunmada ilk 20 nin 15 ini ruslar oluşturuyor.Tahminen POWER a attılar defi.Tek garantimiz Bestler.

Bu ifadeyi yazan arkadaş kimdir, necidir bilmiyorum ama Cem Yılmaz Bile bu kadar güldürmedi :)
      Oyunun başından MAFIA birliğiyle uğraşan tek birlik ALSANCAK'tır.

• New

Herkeze iyi forumlar.

Saldıran arkadaşlara bastiklari güzel ordular için tebrik ediyorum.
      Özellikle 37 k koc basan arkadaşımızı tebrik ediyorum.

Savunan Alsancak ekibimizi ve bize destek olan diger ekipleri de tebrik ediyorum.Wow tek seferde kurulmaz en az 3 defa yiklacak ki 4. Sefere belki kurulacak. Hak eden kazansin.

Ama şunu da belirtmek isterim ki wowu o kadar Türk birlikleri içinde yarisi Türk yarisi rus olan mafia birliği kurarsa beni en çok üzen bu olacak.

.....................................................................................................

Hababam Güm Güm Güm

The post was edited 4 times, last by Mali ().

• New

Jolly Joker_TR wrote:

BmwCi_TR wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

Göktürk yavaş yavaş 1.liğe gidiyor efsane bir strateji ve efsane başkan Sergenle.
      Bakalım POWER ı kim indirecek...
      Best Of Cermen bence.Ya da Galya.
      bu çene ile sen yıkarsın poweri :)
      Askerler bitti ya can sıkıntısı ben de klavyeye vuruyor :)
      Kim bilir sen yıkarsın belki...
      bay çok bilmiş POWER niye seviye basmıyor de hele sen bilirsin :D
      Best Of Cermen
    • New

ultrAs wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

Abdestsiz bocek wrote:

rusları hafife alıyorsunuz adamlar defi çekmiyorlar wowa ben söyleyim süpriz defansla karşılabilirsiniz :whistling:
      Bu ifadeyi yazan arkadaş kimdir, necidir bilmiyorum ama Cem Yılmaz Bile bu kadar güldürmedi :)
      Berke kardeşim ruslar bize ne destegi atacak sacmalama

Bir server benim kafamin etini yedin kızdım sana hep bana niye kiziyon abi dedin olm baksana senden formdakiker bile sıkılmış ben nasil sabrettim bir server boyunca sana :D :D :D

Rahat birak formu bari :D :D :D
    • New

Mali wrote:

ultrAs wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

Abdestsiz bocek wrote:

Abi o nasıl söz öyle.Savunmada ilk 20 nin 15 ini ruslar oluşturuyor.Tahminen POWER a attılar defi.Tek garantimiz Bestler.Bu ifadeyi yazan arkadaş kimdir, necidir bilmiyorum ama Cem Yılmaz Bile bu kadar güldürmedi :)
      Berke kardeşim ruslar bize ne destegi atacak sacmalama
      Bir server benim kafamin etini yedin kızdım sana hep bana niye kiziyon abi dedin olm baksana senden formdakiker bile sıkılmış ben nasil sabrettim bir server boyunca sana :D :D :D

Rahat birak formu bari :D :D :D
      Öncelikli mesajım Ultras Suat abiye(herhalde ismin buydu abi).Şimdi abi sen diyorsun ki en çok ALSANCAK uğraştı.E zaten ++ ALSANCAK dolu.MAFIA ++ da.Tabii alsancak uğraşır bestler oradan yıkım mı yapsın ?
      He bir gece de bizim asıl asker köyünü reislemeleri de garip tabii.Birliğin en sağlam ordularından biriydi.Şu an o ordu tahminen elimizdeki en büyük ordulara eş değer olurdu.Sağlam koç basıyorduk 20k falan çıkardı.Ben Jolly&Gondor Berke.Tanımaman üzücü birlikde görevliyim.Onu geçtim wowu almanıza ordu vurmak büyük mimara sizin için ordu çıkartıp almamız MAFIA ya dalmamız falan bunlardsn habersizsen ve benim nicki tanımıyorsan dicek pek şey yok tabii :)

Mali abi sen ne desen haklısın ama burada işler farklı.Amacım hedef şaşırmak.Kafalarını dolduruyorum rahatlayamıyorlar.Bıksınlar bakalım.

#POWERSEVIYEBASMA
      #BASTIRCAPOMAFIASO
    • New

Bazor_TR wrote:

RiTiMSiZ MeLoDi wrote:

Bazor_TR wrote:

RiTiMSiZ MeLoDi wrote:

Eğleniyomuyuz Gençlerrrr 8o :thumbup:
      eğlenelim hadiiiii
      Sen mızıkçılık yapıyosun :D

Kaybedince falan tanıyamıyoruz seni :D (yada daha iyimi tanıyoduk :thumbdown: )
      bıçak gel hele
      Kılıçla geleyim malum bu sv galya açtım :D
      ~ | Best Of Galya / 3x | ~
      ~ | H A B A B A M | ~

Talin - seXy - k2m45 - Deli Bedri - Deli Vodka - Yeni Rakı - Fenrir - Vodka&Melodi - TAKTAK
    • New

Jolly Joker_TR wrote:

Göktürk yavaş yavaş 1.liğe gidiyor efsane bir strateji ve efsane başkan Sergenle.
      Bence yanılıyorsunuz.. Defansı olan kazanacak. GÖKTÜRK wowda 20 milyona ulaşamadığınız sürece her şekilde seviye alınacaktır. POWER wow da ise böyle bir sorun yok. Fakat yeterli zaman bulurlar ise Ukraynalıları zor yıkarsınız. Adamlarda kes kes def bitmiyor. Ne tür bug bulmuşlar bilmiyorum
    • New

ihbb53 wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

Bence yanılıyorsunuz.. Defansı olan kazanacak. GÖKTÜRK wowda 20 milyona ulaşamadığınız sürece her şekilde seviye alınacaktır. POWER wow da ise böyle bir sorun yok. Fakat yeterli zaman bulurlar ise Ukraynalıları zor yıkarsınız. Adamlarda kes kes def bitmiyor. Ne tür bug bulmuşlar bilmiyorum
      GÖKTÜRK TURKIYE ALSANCAK VE MAFIA indirebilir her wowu.ANCAK bu şans GÖKTÜRK VE MAFIA da daha çok.
      Defe gelirsek Powerdan başka wowlarada istense sağlam def atılır.Belki vardır def.
      GÖKTÜRK elinde sağlam defle oynuyor.
      En büyük saldırı savunmadır en büyük savunma saldırıdır.
      Türklerin MAFIA ile işi olmamalı şu an.Ordularını çogu insan oraya gömmek istemez.WoWlara çakmak isterler.Çünkü kimse bu mafia yıktı demez bu ALSANCAK/GOKTURK 0 ladı derler.
      Ruslar çok multili oynuyorlar belki birliklerinin dışındada multi defleri vardır.
    • New

Jolly Joker_TR wrote:

ihbb53 wrote:

Jolly Joker_TR wrote:

GÖKTÜRK TURKIYE ALSANCAK VE MAFIA indirebilir her wowu.ANCAK bu şans GÖKTÜRK VE MAFIA da daha çok.Defe gelirsek Powerdan başka wowlarada istense sağlam def atılır.Belki vardır def.
      GÖKTÜRK elinde sağlam defle oynuyor.
      En büyük saldırı savunmadır en büyük savunma saldırıdır.
      Türklerin MAFIA ile işi olmamalı şu an.Ordularını çogu insan oraya gömmek istemez.WoWlara çakmak isterler.Çünkü kimse bu mafia yıktı demez bu ALSANCAK/GOKTURK 0 ladı derler.
      Ruslar çok multili oynuyorlar belki birliklerinin dışındada multi defleri vardır.
      Sistem artık herkesin kendi defansı ile yaptığı savunmayı kaydediyor. Bu adamların bireysel olarak defansta kestikleri askerin haddi hesabı yok. Bu kadar defans askerini tek hesaplar nasıl basabildi anlayana aşk olsun.
    • New

Jolly Joker_TR wrote:

ihbb53 wrote:

Sistem artık herkesin kendi defansı ile yaptığı savunmayı kaydediyor. Bu adamların bireysel olarak defansta kestikleri askerin haddi hesabı yok. Bu kadar defans askerini tek hesaplar nasıl basabildi anlayana aşk olsun.
      Adam her köyden altınlı çift def basıyor sence normal değil mi ?Bir de turkler duzgun dalmiyor op falan 0
      başta 37k koç basan arkadaşı ve sadıran bütün arkadaşları tebrik ediyorum güzel ordular basılmış aynı zamanda savunan ALSANCAK BİRLİĞİ AİLESİNİ tebrik ediyorum...
      bizlerde iki asker köyünde çift kışlaya hammadde yetiştiremezken bu ruslar hem asker köyünde çift kışla asker yetiştirmek için hemde her köyde çift kışla def yetiştirmek için bu kadar hammaddeyi nereden bulurlar? :)