TR Speed Server(3x) Rapor & Diplomasi

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• darklord67 wrote:

Vay be "AT KAFASI" Tek hesaptan 7 ordu atmaları biliyorsun tabi. Server boyunca 40 50 yağma köyü defans köyü işletip yağmalayıp ben oyuncuyum ben rekor asker bastım demeler falan "AT KAFASI" 'ndan ziyade "GÜZEL KAFA" diyeyim ben sana. Tüm yağma köylerini keşfetmişken bana "onlara saldırma" demen. multi yağmalıyorsun dediğimde "Hakkımla yağma yapıyorum" demen. hakkı ile yağma yapan Top10 daki 2. adam 10 k da iken senin 80 k yağmada olman. Sonra yağma köylerine defans atıp multilerini yağmaladığın raporları ile kanıtlamam. Kapatılan multi hesaplarının nüfusu düşmeden hepsinin 1 günde açılması. Kanıtları ile birlikte şikayet etmeme rağmen ceza yememen. Admine göndermeme rağmen ceza yememen çok hoş. Buda kirlide olsa bir başarı. Oyuna gelecek olursak.
    Sizin gibiler yüzünden oyunun zevki kalmadı. Gerçek birlik beraberlik içinde olan arkadaş grupları oyunu zevkli hale getiren insanlar. siz değil. Tr nin gelişmesi için size ihtiyaç yok "ADAM" olana ihtiyaç var.
    Madem adaletli oynamıyorsunuz bari insan gibi emek veren insanların emeklerini harcamayın. Altın ile oynayıp Hilesiz En iyi oyuncunun 30 k askeri var iken sizde 150 k asker oluyor. Bu adamı yıktığınızda ise "ego" yapıyorsunuz. Herkes "KARAKTERİNİ" oynar.
    Merhaba "darklord67",
    Geçenlerde inan o dönemden konuşuyorduk ortaklarımla. Seni de yad ettik. Uğraşıyordu dedik. Bir şeye yaratamıyordu ama uğraşıyordu. En azından bizimle uğraşacak cesaretin vardı. Arkası boştu belki hareketlerinin ama yapıyordun... Anlamsız ithamlara cevap verme gereği bile duymuyorum. Yaptığımız her şey ortada. Hiçbir şey gizlemedik.

Adam, adam, adam... Birde büyük yazmış :) Arkadaşım git Ardayla falan instagramdan yazış. Biz bu muhabbetlerle uğraşacak dönemi geçtik artık. Bak ROK'u kovdular, onun yerine başvuru falan yap şu futbol programına.

Herkes karakterini oynar falan demişsin birde. Karakter nedir biliyor musun? Karakter yaptığının, söylediğinin arkasında durabilmektir. Sen ki oyunun başında atar, gider yaparken; feyk saldırı çıktığımızda bile "ben sizin denginiz miyim abi" yazmış birisin.

Son olarak aradığın yer burası değil, Kudüs'te... İyi yolculuklar.
    AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

• darklord67 wrote:

Tywin Lannister_TR wrote:

TurkC wrote:

istatisliklere neden aldanıyosun adamlar ekip gelmiş aralarında en iyi oynayanlar toplanmış gelmiş.

Sende git rusyaya yada başka servere 45 At kafası ayarında oyuncu yada 45 best off ekibi show yap gel. Onlardan fazlasını yaparsınız eksiğini yapmazsınız.

Her serverde iyi oyuncu sayısı %30 civarında. Burada ki soru şu gösteriş yapmak için sen arkadaşlarının ordularını oyunun amacı dışında feda edermiydin ?

Daha iyi ordularıda gördüm dediği raporlarıda görmek isterim :)
    45 tane değil, 5 tane AT Kafası herhangi bir oyun dünyasının üstünden geçer. Ancak 5 tane AT kafası tüm Tr serverların da yok. :) Sen oyunu takip etmediğin için öyle konuşuyorsun. Oyun bitmiş, adamlar bölgelerini temizlemişti. Rakip dünya harikası olarak gördükleri dünya harikalarında kayda değer bir defans yoktu. Best of Cermen, oyunu kazanan dünya harikasından daha çok defans koydu karşılarına. Adamların amacı ordularını kullanıp oyunu kapatmaktı. Wow gibi bir amaçları yoktu. Bu kadar basit. Birde arkadaşlarının orduları diyorsunuz adamalara. Tek hesap 7 ordu attı zaten :) Daha ne yapsınlar. Orduları eve götürecek değil ya adamlar.
    Vay be "AT KAFASI" Tek hesaptan 7 ordu atmaları biliyorsun tabi. Server boyunca 40 50 yağma köyü defans köyü işletip yağmalayıp ben oyuncuyum ben rekor asker bastım demeler falan "AT KAFASI" 'ndan ziyade "GÜZEL KAFA" diyeyim ben sana. Tüm yağma köylerini keşfetmişken bana "onlara saldırma" demen. multi yağmalıyorsun dediğimde "Hakkımla yağma yapıyorum" demen. hakkı ile yağma yapan Top10 daki 2. adam 10 k da iken senin 80 k yağmada olman. Sonra yağma köylerine defans atıp multilerini yağmaladığın raporları ile kanıtlamam. Kapatılan multi hesaplarının nüfusu düşmeden hepsinin 1 günde açılması. Kanıtları ile birlikte şikayet etmeme rağmen ceza yememen. Admine göndermeme rağmen ceza yememen çok hoş. Buda kirlide olsa bir başarı. Oyuna gelecek olursak.
    Sizin gibiler yüzünden oyunun zevki kalmadı. Gerçek birlik beraberlik içinde olan arkadaş grupları oyunu zevkli hale getiren insanlar. siz değil. Tr nin gelişmesi için size ihtiyaç yok "ADAM" olana ihtiyaç var.
    Madem adaletli oynamıyorsunuz bari insan gibi emek veren insanların emeklerini harcamayın. Altın ile oynayıp Hilesiz En iyi oyuncunun 30 k askeri var iken sizde 150 k asker oluyor. Bu adamı yıktığınızda ise "ego" yapıyorsunuz. Herkes "KARAKTERİNİ" oynar.
    oo dostum nasilsin görüşmeyeli , biz hic bi zaman rekorlarla, bastigimiz ordu sayisiyla veya yaptigimiz yagmayla övunmedik neyle ovündugumüzü sen anlayamazsin , sana ciktigim ilk sifirlama fake inde once yalvarip sonra küsüp hesabini silen sen degilmiydin yanlismi hatirliyorum ?

gecmiş bitmiş serverin muhabbetini etmeye gerek yok bi daha denk gelirsek ayni serverda oturur takrar konusuruz senle