TR Server 7 Rapor & Diplomasi

• poyraz birliklerini kurmuş oldukları wow'dan dolayi kutlarim. iyi sabir etmiş s7 oynayanlar çok uzamiş :)
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 "SİNO_3 "VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.
  • depdep poyraz wrote:

Sonunda bitti... Emeği geçen geçmeyen tüm POYRAZ EKİBİNE TEŞEKKÜRLER...

Bu aile bizi hiç tek başına bırakmadı..

Wow hesabının sahibi, geçtiğimiz ay babasını kaybeden Alikoma Ali abiye, Benim yükümü hafifletip kurtaran misafir eden yiyip içiren resmen sihirli dokunuş yapan Brn Deniz ablaya, Zor zamanda hastayken imdada yetişen Kartaca Abuzer'e, Kanka geldin mi dediğim de şarj edeyim dur telefonu diyen Aibo Engin'e, değerli dostum Vadi Salih'e üniversiteden arkadaşım geceleri bizi rahatlatan dostum oğuzşişman Oğuz'a, tamam tamam ben bakarım diyip yetişen -chucky- Erdoğan'a, zorla wow'a baktırdığımız yükselenreklam hesabından Şevki'ye, Gündüz tek iken yetiş dediğimde yardımcı olan yardıma koşan Antikor hesabı Apo kardeşime, yükselenreklam Mustafa abim'e, çok değerli Asil Reis hesabı Poyraz abiye (serüvenci wow), yurtdışındaki saat farkından dolayı çekinmeden arayabildiğim Tabasco hesabından Berkay'a, Güzel tavsiyeleri uyarıları ile görev başında bile desteğini esirgemeyen Old Soldier hesabından Faruk abiye, büyüğüm abim evini açan adam değerli başkan mert06ag İbrahim abiye ve askere uğurlayıp döndüğünde hala serverı bitmemiş gören kardeşim mert06ag hesabından Cem'e, adını yazamadığım nice dostuma abime ablama, tahıl atan madde atan atmayan şifre bırakan tem bırakan tüm POYRAZ AİLESİNE teşekkürler.. Herkese geçmiş olsun.

Wow'a bakma sabrı gösteren, daha önemlisi bana sabreden, server bitmedikçe gitmeyen tüm arkadaşlara teşekkürler.

Destan ekibine, Vefa ekibine ve Siyah ekibine de teşekkürler.
    Çoğu serverda savastigimiz zaman zaman kavga ettiğimiz zaman zaman müttefik olduğumuz saygıdeğer Poyraz birliklerine başarılarından dolayı tebrikler. Biraz dinleninde yine savaşırız :)

North W. Birlikleri Adına

Mert
  • Ulan adamlar hep tatildeydi biz hesap başındaydık bunlar yatıştaydı biz hesap başındaydık :D Niye gelsinler. 50. gün kesildi sesleri :D Bi de wowa bot ile baktığımızı söylüyorlar komik şeyler.. Biz ceza almadık kendi wow hesapları ceza aldı onu da hatırlatalım :D
    depdep/POYRAZ
    REİSLER İZ BIRAKIR ÇAKALLAR KISKANIR NE YANGINLAR SÖNER DÖNÜP ARKANA BAKMA REİSLER ÖNDE GİDER
  • HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

şu ziyanın asker köyü nasıl patlamıştı biriniz açıklasada okusak :)
    Benim bildigim BEYAZ lar siyah ulanin ufak asker koyunu reisledikten sonra bu ziyo asker koyunun adini YERSEEE yapti. BEYAZlarda gidip gedirdiler. Sanki sonra bir baska ordusunuda koyde yakalayip kestiler. Agzini yuzunu iyice duzene soktular yani :D

Alfa BF profilinden bir alinti

Ziyaaaaaaaaaaaaaaaa

Gülümse Çekiyorum bu ismi boşa koymadık fotoğraflık raporlar :D
    afferim ama size beklediğimden çok def çıktı :)

Hüseyin abiden selamlar anlarsın sen onu ;)

2 tane köy Asker yok ama içlerinde :)

• depdep poyraz wrote:

Sonunda bitti... Emeği geçen geçmeyen tüm POYRAZ EKİBİNE TEŞEKKÜRLER...

Bu aile bizi hiç tek başına bırakmadı..

Wow hesabının sahibi, geçtiğimiz ay babasını kaybeden Alikoma Ali abiye, Benim yükümü hafifletip kurtaran misafir eden yiyip içiren resmen sihirli dokunuş yapan Brn Deniz ablaya, Zor zamanda hastayken imdada yetişen Kartaca Abuzer'e, Kanka geldin mi dediğim de şarj edeyim dur telefonu diyen Aibo Engin'e, değerli dostum Vadi Salih'e üniversiteden arkadaşım geceleri bizi rahatlatan dostum oğuzşişman Oğuz'a, tamam tamam ben bakarım diyip yetişen -chucky- Erdoğan'a, zorla wow'a baktırdığımız yükselenreklam hesabından Şevki'ye, Gündüz tek iken yetiş dediğimde yardımcı olan yardıma koşan Antikor hesabı Apo kardeşime, yükselenreklam Mustafa abim'e, çok değerli Asil Reis hesabı Poyraz abiye (serüvenci wow), yurtdışındaki saat farkından dolayı çekinmeden arayabildiğim Tabasco hesabından Berkay'a, Güzel tavsiyeleri uyarıları ile görev başında bile desteğini esirgemeyen Old Soldier hesabından Faruk abiye, büyüğüm abim evini açan adam değerli başkan mert06ag İbrahim abiye ve askere uğurlayıp döndüğünde hala serverı bitmemiş gören kardeşim mert06ag hesabından Cem'e, adını yazamadığım nice dostuma abime ablama, tahıl atan madde atan atmayan şifre bırakan tem bırakan tüm POYRAZ AİLESİNE teşekkürler.. Herkese geçmiş olsun.

Wow'a bakma sabrı gösteren, daha önemlisi bana sabreden, server bitmedikçe gitmeyen tüm arkadaşlara teşekkürler.

Destan ekibine, Vefa ekibine ve Siyah ekibine de teşekkürler.
    Tebrikler POYRAZ birliklerine..biraz geç oldu ama olsun:)