Pinned TR Turnuva Grup C Rapor & Diplomasi

• C

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• COF Emirhan Vardar_TR wrote:

elis_TR wrote:

COF Emirhan Vardar_TR wrote:

Bu gece işler epey kesat...

serverde sadece türklermi var başka ülkler yokmu neden cof lar türklere saldırıyo diycemde klasik cof oyun tarzı yabancı diyince ödleri kopuyor türklerle anlaşamayan coflar gördüğü her yabancıya yancı olma çabası içine giriyo geçen turnuvada vietnam olayından akılanmayan cof neyin peşinde çözebilen varmı turnuvada başarı gösteremeyen coflar burda türklere saldırıp çok başarılıyız imajımı yaratmaya çalışıyolar

İkiyüzlü olduğunuzu neden bu kadar belli ediyorsunuz? Geçen senede bu tarz yazıyordun.

Server öncesi bir Allahın kuluda çıkıp neden COF'lara böyle hakaret ediyorsunuz demedi? İğne kendinize batıncamı aklınız başınıza geldi? Bu server hiçbir yabancı ile anlaşmadık, buyur gel burdan yak. Finallerde de nasipse Araplarla müttefik olacağız.

Sen çözme hiçbirşeyi aman. Serverda birtane TURKEY oyuncusu kalmayana kadar hiçbir Polonyalıya organize gitmeyeceğiz. Herkese tükürdüğünü yalatacağız. Polonyalılara değişik tılsım denemelerimiz oluyor, sınırda ki oyuncularada defans desteği gönderiyoruz. Ama kimse kalkıp hep dediğimiz gibi "kuru milliyetçilik" havasında "nodon tork yokoyorsonoz" diyemez. Ters bölgeye saatler aralıklarla genel operasyona kalkmamızımı istersin?

90. Günden sonra gider WoW'larını ellerinden alır geliriz, bunda hiçbir problem yok. Ayrıca sırf Türk yıkıyorlar diye Polonya'lılara savaş ilan ettik. Bugüne kadar etine sütüne karışmıyorduk, bu günden sonra her gece bir tılsımlarını deniyoruz. 1/2 tahıllarını aldık.

Normalde sana bunları anlatmam gereksiz, nato kafa nato mermersin. Malum ekibin üyesisin. Al birini vur ötekine, aranızda birtane normal varmı ki sen olasın, sende haklısın.

Ayrıca inanmazsın, evet çok başarılıyız. Bugüne kadar defalarca denemenize rağmen ne siz, ne de sizden öncekiler bizi devirebildi ta ki Ruslara kadar. Bugün değilsede birgün, biz onları devireceğiz. COF kazanınca Türklerde kazanmış olmayacakmı, COF ekibi Türk sancağı taşımıyor mu, bu ne çekememezlik! Birkez olsun yıkıcı eleşti koymak yerine, tutup destek olmaya çalış. Burada insanların aklına içindeki fesatı sokma...
      bu ukala tavrını yaşının küçüklüğüne veriyorum serverin başını sonunu bilmem coflara hakaret edilmişse kesinlikle bunu coflar başlatmıştır yıllardır hiç değişmedi şu mağdur edebiyatınız herşeye bahane bulmakta üstünüze yok yapıp yıkıyorsunuz sonrada mağdur oluyorsunuz demekki tavrınız tarzınız yanlış turnuvada kimle itifak yaparsanız yapın başarılı olamayacağınızı sizde gayet iyi biliyosunuz rakip olarak kendinize rusları seçiyorsunuz ama daha ruslara tek saldırı yapamadan severi bitiriyorsunuz geçen turnuva da sanki çok şeyler yapmış gibi gösterme çabalarınız anlamsız sizinkisi sadece züğürt teselisi burdaki gibi yüzlerce multi açıp yağmalayıp ordu kasamıyorsunuz adamlar başka bölgeden gelip en iyi oyuncularınızın asker köylerini resledi geri bile alamadınız türk bölgesinde oyun bitene kadar takıldılar o köylerden asker basıp inşa planlarını topladılar bakakaldınız turnuvada wow reisleyip wow kurmuş gibi yazmışsın yapıcı eleştiri duymak istiyosan yapıcı davranacaksın sonra karşındakindan bunu bekliyeceksin sen bu ukala küstah tavrınla ancak senin dilini anlamayan araplarla vietnamlılarla oynarsın

The post was edited 1 time, last by elis_TR ().

• COF Emirhan Vardar_TR wrote:

İkiyüzlü olduğunuzu neden bu kadar belli ediyorsunuz? Geçen senede bu tarz yazıyordun.

Server öncesi bir Allahın kuluda çıkıp neden COF'lara böyle hakaret ediyorsunuz demedi? İğne kendinize batıncamı aklınız başınıza geldi? Bu server hiçbir yabancı ile anlaşmadık, buyur gel burdan yak. Finallerde de nasipse Araplarla müttefik olacağız.

Sen çözme hiçbirşeyi aman. Serverda birtane TURKEY oyuncusu kalmayana kadar hiçbir Polonyalıya organize gitmeyeceğiz. Herkese tükürdüğünü yalatacağız. Polonyalılara değişik tılsım denemelerimiz oluyor, sınırda ki oyuncularada defans desteği gönderiyoruz. Ama kimse kalkıp hep dediğimiz gibi "kuru milliyetçilik" havasında "nodon tork yokoyorsonoz" diyemez. Ters bölgeye saatler aralıklarla genel operasyona kalkmamızımı istersin?

90. Günden sonra gider WoW'larını ellerinden alır geliriz, bunda hiçbir problem yok. Ayrıca sırf Türk yıkıyorlar diye Polonya'lılara savaş ilan ettik. Bugüne kadar etine sütüne karışmıyorduk, bu günden sonra her gece bir tılsımlarını deniyoruz. 1/2 tahıllarını aldık.

Normalde sana bunları anlatmam gereksiz, nato kafa nato mermersin. Malum ekibin üyesisin. Al birini vur ötekine, aranızda birtane normal varmı ki sen olasın, sende haklısın.

Ayrıca inanmazsın, evet çok başarılıyız. Bugüne kadar defalarca denemenize rağmen ne siz, ne de sizden öncekiler bizi devirebildi ta ki Ruslara kadar. Bugün değilsede birgün, biz onları devireceğiz. COF kazanınca Türklerde kazanmış olmayacakmı, COF ekibi Türk sancağı taşımıyor mu, bu ne çekememezlik! Birkez olsun yıkıcı eleşti koymak yerine, tutup destek olmaya çalış. Burada insanların aklına içindeki fesatı sokma...
      Kuzey kore vatandaşları fanatizmi bu tam ya :D Bu yaşta bağlanacak başka şeyler bul bence git gez toz yani herkes birliğe fanatik olur da tapınmaya da gitmesin :D
    • HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

burda paylaşmaya devam edilirse bu koz turnuvadada yankılarını görürüz
      Hele şukur biri telafuz etmeye basladi. Hepimizin ortak gayesi Rus vatandaslari yenmek . Lakin bunun sonu hicde o olmayacak gibi duruyor . Ektigini bicme zamani gelecek birde
      Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
      Bu ses diğer vadiden ...
      HÜRRİYET diye yankılanır....

• osmancan71_TR wrote:

MeRt__ wrote:

osmancan71_TR wrote:

niye böyle hareket ediyonuz emirhan (turnuva için rez alalım elemeden öncede dedilerde arşiv yok :p )
      Uzun zamandır yoktun biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü!
      la sorma bida birinize avatar imza vs.. yapmıcam olan bana oluyo :D
      jaseci kardeşim gel çek bi sandalye
      zekiyim ama aptal değil.
      Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    • zekiLiseli_TR wrote:

osmancan71_TR wrote:

MeRt__ wrote:

osmancan71_TR wrote:

niye böyle hareket ediyonuz emirhan (turnuva için rez alalım elemeden öncede dedilerde arşiv yok :p )
      Jaseci kardeşim come to the North :D
    • MeRt__ wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

osmancan71_TR wrote:

MeRt__ wrote:

osmancan71_TR wrote:

jasenin askerleriyiz.. yakın bi sigara benden :D
    • osmancan71_TR wrote:

MeRt__ wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

osmancan71_TR wrote:

MeRt__ wrote:

osmancan71_TR wrote:

Hoşdöndün Osman
      Bir daha yaramazlık yapma artık ^^

C A D I
    • Cadı_TR wrote:

osmancan71_TR wrote:

MeRt__ wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

osmancan71_TR wrote:

MeRt__ wrote:

osmancan71_TR wrote:

Hoşdöndün OsmanBir daha yaramazlık yapma artık ^^
      imza yok ozaman :D

zekiLiseli_TR wrote:

terli terli su içme osman
      yaz günü sümüklü dolaşıyoz :D
    • KuRGaN_TR wrote:

Dostlar bakın hakikaten bir serveri cekilmez hale getirdiniz el birligi ile.

Serverin acilacagi duyuruldu iki konu acildi malum Bir tanesi Cof bir tanesi Turkey ismi altinda. Her iki grupda bir seyler yazdi cizdi. Bir kactane trolun sayesine daha once turnuvada oynamayan oyuncular okuduklarini beyin suzgecinden gecirdi ve karar verdi bolge olarak. +/+ ya giden cof oldu +/- gelen Turkey oldu.

Forum sayfalarinda Kemal in ne anasi kaldi ne bacisi fake forum hesaplari ile bastilar kufuru. Bir adami sadece oyun niktasinda cikarlarin uyusmuyor diye aile degerlerine kufretmek Milliyetci yapmaz. Yapsa yapsa onursuz gurursuz mahluk yapar. Kemal in hatalari ola bilirmi olmustur halada hata yapiyordur asacak degiliz sonucta lakin kufredecek asagilayacakda degiliz.

Tam tersinden dusunelim suan Adamus olan ekip de olanlar yonetimde iken gormedim duydum yazmadim yazilani okudum " senin tasman bizim elimizde " seklinde mesajlar attini okudum. Simdi hepimiz nefis sahibi bireyleriz kimse kimseye tasma takmaya kalkamaz tasman elimizde yazarsan cevabi agir gelir . bu hatami hata yanlis terbiyesizlik peki bu durum icin adamus lari idam mi edelim kufurmu edelim hayir. Cikar iliskileriniz uymuyorsa oyununuza vakin ortak payda belli.

Gelelim Tirsin Ulan a omer hata yapmistir egoistir parasi ile oynuyordur parasi coktur vallahi beni baglamaz ben bu oyunda hesaplara 1.500 tl veren zavallilarida gordum kim ne yapacaksa yapsin beni ilgilendirmiyor.

Kim kimi yikarsa da yiksin forum ortak bir payda herkez burda su elemeler bitsin diye dua eder duruma geldik.

Hakli haksiz noktasi cikisi olmayan yol. Cani isteyen caninin istedigini yapsin.

Ne omer hakli ne kemal hakli nede kadir hakli ucude haksiz ucude suclu. En buyuk suclularda benim gibi olaylara vakif olmayan cahil oyuncu kesimi. Neyimize bizim turnuva bak tr mis gibi yap cifcilini bak keyfine .

Kirmayin artik bir birinizi hakaret etmeyin bir birinize. Zeka oyunlari yaptigini zanenderek laf cambazligi yapmaya calisan akil fukaraligina gerek yok.

özen ile secmeye calistim cumleleri okudunu idrak etmeden cevap verme telasinda bulunmasin lutfen kimse Sahsi kindarligimiz dusmanlimiz yok kici kirik oyun icin . sahis ve hedef gozetilmemistir tarafimca sadece bu gune kadar ki eleme analizi idi benimkisi
      Kaynamasin arada..
    • MeRt__ wrote:

COF Emirhan Vardar_TR wrote:

Kuzey kore vatandaşları fanatizmi bu tam ya :D Bu yaşta bağlanacak başka şeyler bul bence git gez toz yani herkes birliğe fanatik olur da tapınmaya da gitmesin :D

Bizde böyle Mert :) Bir işe girişiyorsan ona yürekten inanmalısın. İnanmak içinde gerçekten sevmelisin. Sonra herşey olacağına varıyor.

Ayrıca halimden gayet memnunum, normal hayatımıda yaşayabildiğim çerçevede yaşıyorum. Travian sadece hobi, COF bir yaşam biçimi :)
      Think Different.
      Gestapo-AyyıldıZ TeaM-Karaca.s
      CSD ;)

• Şu oyunu çirkinleştiren 3 öğe var..
      1 Mh
      2 Tılsım
      3 Wow
      Oyun savaş oyunu yeterli askeri yaptığın an başlıyacaksın durmadan....Adama sayı ver dersın tılsım çıkacak dıye vermezzzz...Op yapacaksın Wow ordusu kasıyorum dıye gıtmez...Yani Bu wow u kım başına bela etmek ister anlamam...Alsın bi grup 10 kişi işi sadece wow olsun...10 kişi 30 hesapdan sadece wow etrafına 7 veya 6 tarlalı 30 merkez atsın tamam gerısı ufak defek koylerle ıdare eder...Ama işte zorluyoruz abı zorluyoruz
      Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
      Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...
    • Bence herkes def bassın en azından daha az yıkılıriz , oyunun en aksiyon bölgesi +,- okadar ki sanırım serverde ölen 4 askerden 3 ü bu bölgede ölüyor
      Bölge içi turkey - adamus ve nb ler mevcut , kim kime dum duma , güçlü zayıf i yikiyor
      PL lerin -,- den yine +,- sınırına yoğun olarak saldırıları var , tabi birde +,+ dan cof saldırıları mevcut
      Bazı sabahlar bakıyorum kızıl bir güneş doğuyor kan dökülmüş geceye
      Bazen çok kötü bir yanık et kokusu , salgın hastalığa karşı
      Uzaklara bakıyorum yabancı bayraklar sallanıyor +,- de , farklı Alfabeler. ..
      Yakın çevrem olduğu gibi ölü , bazısı yaşayan ölü bazısı çoktan mefta , natarlar da olmasa çevre raporu boş kalacak
      +,- nin hali hal değil çok çok durgun karanlık kasvetli bir hava
      Use your mind Show your respect
    • lycan_TR wrote:

Bence herkes def bassın en azından daha az yıkılıriz , oyunun en aksiyon bölgesi +,- okadar ki sanırım serverde ölen 4 askerden 3 ü bu bölgede ölüyor
      Bölge içi turkey - adamus ve nb ler mevcut , kim kime dum duma , güçlü zayıf i yikiyor
      PL lerin -,- den yine +,- sınırına yoğun olarak saldırıları var , tabi birde +,+ dan cof saldırıları mevcut
      Bazı sabahlar bakıyorum kızıl bir güneş doğuyor kan dökülmüş geceye
      Bazen çok kötü bir yanık et kokusu , salgın hastalığa karşı
      Uzaklara bakıyorum yabancı bayraklar sallanıyor +,- de , farklı Alfabeler. ..
      Yakın çevrem olduğu gibi ölü , bazısı yaşayan ölü bazısı çoktan mefta , natarlar da olmasa çevre raporu boş kalacak
      +,- nin hali hal değil çok çok durgun karanlık kasvetli bir hava
      harrowing gibi mi

The post was edited 1 time, last by CmYk: Video paylaşımı yasaktır ().

• Yok okadar basit değil , bazen trajedi bazen dram , bazen direniş bazen de direnemeyis kara sis kırmızı sis beyaz sis , sis dolu bir bölge +,- hersey fulu herkes bulanık , öyle dışardan bi sise kötü ruhlara gerek yok bölge içi serengeti belgeseli gibi zaten 3-4 sırtlan aslan a pusu peşinde , timsah yine hüzünlü yine göz yaşları gölü besliyo , fil bile huzurlu değil...
      Use your mind Show your respect