TR Turnuva Grup C Rapor & Diplomasi

• C

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Sirius wrote:

Maranga28 wrote:

O değil de haksızlık var kaçak elektrik 9 ekim'e kadar yemiş hello word 15 ekim'e kadar burda yanlışlık var bence... @Sirius
    Hello adlı arkadaşa tekrar soralım ne kadar yemiş kendisi baya istekli çıktı bu konuda tebrik ediyorum :)
    Adam hepi topu oyunun içerisinde bulunan bi birliğin profilinin fotosunu attı bence ceza saçma xd
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

• Cicek wrote:

Mesnetsiz kelimelerle iftira etmek kurallarımıza aykırıdır , varsa kanıtınız aslan gibi gelir iletirsiniz taraflı bir moderatör yada admin varsa anında işlem yaptırılır , şimdi biraz dinlenin döndüğünüzde kurallar dahilinde mesajlarınıza cevap veririm

HR
    ben bu arkadasi tanimiyorum admin abiler cok adaletlisiniz asadassadada

la napiyon sen en son adaletlerini sorgulayinca 2 ay kitlediler bni gurbet ellerden yazdim :rolleyes:

The post was edited 1 time, last by Sarayözü ().

• Forumda Ally geçelim o zaman duyanlar duymayanlara iletsin.

Hello arkadaşımız forum üzerinde paylaştığı görselde ayrı ceza yemiştir. Ceza süresinin arttırılması kendisinin daha sonra yaptığı etik olmayan davranıştır. Kendisine sorarsanız size nasıl açıklayacak bilemem artık.

Forumda ki cezalar konusunda da tek moderatör olmadığım gibi diğer yetkili takım arkadaşlarımda kendi şartlarında değerlendirmektedir. Bu yüzden herkesin bakış açısı değişebilir( bazı durumlarda)

**Konulara yorum yaparken rica ediyorum BÜYÜK HARFLERLE yazmayalım. Büyük harflerle yazmak BAĞIRMAK lügatına girdiği için sorun teşkil etmektedir ve uyarılara rağmen devam edilmesi cezaii işleme tabii tutulmanıza neden olabilir.

• aywen_TR wrote:

COF Emirhan Vardar_TR wrote:

PsiGoPaT_TR wrote:

Dur bakıyım sana kıssadan hisse değil direk tek tek cevap veriyim cümlelerine.
    Sen bizi eleştirebilecek kapasitede biri değilsin. Bu yaptıkların bize eleştiri değil kendi kendini küçük düşürmen milletin gözünde sadece.

Yenilmezlik ruhum var bu doğrudur. Ve geçen kaybedilen final hariç hiç yenilmedim. Bu server de sizin gibi irlandalılara rağmen, korkak korkak oyunun son saatlerini bekleyen kapasitesiz hesaplara rağmen yine kazandık, yine kazandık, yine kazandık ve yine kazanacağız.

Sizi anca satın alabilecekler sever. Satın alıp wowunu kestirir. Satın alıp asker çaktırır. Siz de anca çahraya def diye ağlarsınız, polonyaya cofu yıkın diye ağlarsınız. Anca ağlarsınız. Keşke özel mesajları burda paylaşmak yasak olmasaydı da şu polonyaya gönderdiğin mesajların fotolarını bi çarşaf çarşaf atsaydım buraya. Delikanlı diye geçinen nasıl aciz aciz polonyaya yalvaran biri olduğunu cümle alem görseydi.

Benim bu oyunda ulaşamadığım tek başarı finalleri kazanmak. Başaramamışta olsam buna en çok yaklaşan ekipteyim. Kendini iyi tasvir etmişsin kedi ulaşamadığı ciğere mundar der diyerek.

Bizim bu server COF olarak yapıp sonradan utanacağımız hiçbirşey olmadı. Sizin gibilerin kafasına vura vura kazandık serveri. Ama diyorum ya keşke kemal başeri dinlemeyip bi şöyle düzleseydim sizi de işte adam genel başkan diplomasiye bakıyor yapacak bişey yok :) Ama size tavsiyem bidaha benim olduğum bi ekiple aynı ortamda oynarsanız aklınızda olsun değil kemal başer kasis büfeci gelip dur iso dese elimden alamaz sizi. O zamana kadar kumdan kaleler yapıp avunmaya devam edin :( Malum çapı çevresinden geniş insanlar anca onu yapar :(
    Hahahahaha ağzına sağlık isom :)
    Eşeledikçe neler çıkıyor bu adamın altından :)

Profilinde "Benden daha milliyetçisi yoktur" yazan adamı hep birlikte tanıyalım;

1-) Dükkanında yazar kasa bulundurmayıp Vergi kaçırıyor. Maliyeye gerekli bildirimler yapıldı, gerisi senin derdin. Benide dava edecekmişsin sanırım, elinden geleni ardına koyma lütfen hahahahahah

2-) COF'lar yabancılarla anlaştı diyen herif, Mimar'a giriş saatini Polonyalılara mesaj atıyor, bug oluşturacağım sizde girin yıkın diyor. Kıssadan hisse yapar mısın bunada KAÇAK :)

3-) Asla küfür hakaret etmedim diye zırvalayan adamın Tırsın Ulan'la mesajlaşmalarınıda yakaladık, seninde ağzın baya pismiş be Talat.

Asena'da evlendi, sektörde teksin :(

şikayet uzerine maliyenin defterini inceledigi is yerinin ceza almama olasiligi yok denecek kadar azdir....oyun oynarken geldiginiz yere bak..yazik
    istediğini etsinler şikayet edilen yerde eğer böle bir olay yoksa şikayet eden merci resmi makamları yanıltmaktan ne ceza alacak onu araştırsınlar :) kendince maliye adını duyunca korkar tırsar diye düşünenler boşa kürek çekiyorsunuz ben atak elektrik in arkadaşyım reelden kendisi hem ödeme kaydedici cihaz sahibi hemde gerçek gelir vergisi olan bir esnaftır ayrıca devlet dairesi işleride yapan sözleşmeli elk teknisyenidir duyduğum kadarıyla bu konuyu buraya taşıyan cihangir hakkında suç duyurunda bulunacakmış değmez dedik ama bu iş bunu yapmadan kapanmaz dedi cihangir e geçmiş olsun onu bu yola teşvik edenler şimdi nasıl yardımcı olacaklar gerçekten merak ediyorum ama sanal alemde 2 rakam değişecek diye bu tür yazışmalar çok ayıp şeyler allah sonunuzu hayra getirsin bu işin sonu mahkeme sanırsam :(

The post was edited 1 time, last by x_men ().

• Sirius wrote:

Maranga28 wrote:

O değil de haksızlık var kaçak elektrik 9 ekim'e kadar yemiş hello word 15 ekim'e kadar burda yanlışlık var bence... @Sirius
    Hello adlı arkadaşa tekrar soralım ne kadar yemiş kendisi baya istekli çıktı bu konuda tebrik ediyorum :)
    Böyle cezaları bide oyunda görsek ya anca forum'da iş yapıyorsunuz yönetim olarak oyunda niye multiler böyle değil bunu'da açıklayın bana..

forum'da bu kadar önemsediğiniz cezaları şeyleri keşke oyunun içinde de görsek millet çatır çutur asker satın alıyor madalya alıyor ref link ile 50-100 altın hesabı açtırıyor orda bişey yok forum'a bakar mısınız bide ikisi birbirini tutmuyor böyle olmuyor...

• Maranga28 wrote:

Böyle cezaları bide oyunda görsek ya anca forum'da iş yapıyorsunuz yönetim olarak oyunda niye multiler böyle değil bunu'da açıklayın bana..
    forum'da bu kadar önemsediğiniz cezaları şeyleri keşke oyunun içinde de görsek millet çatır çutur asker satın alıyor madalya alıyor ref link ile 50-100 altın hesabı açtırıyor orda bişey yok forum'a bakar mısınız bide ikisi birbirini tutmuyor böyle olmuyor...

Forum ve Oyun Yönetimi farklı olduğu için olabilir mi :)

Yönetim kavramını karıştırmayalım lütfen. Multihunterlar oyunun gidişatına etki eder. Biz ise forumda gördüğünüz moderatörler forumun gidişatına etki ederiz. Oyunda olan hataları, illegal işlemler bizim yetkilerimiz arasında değildir.

• şu liselinin heybeden salladigini duşunuyordum ama adam ne yaziyorsa cikiyor :)munecim mi acaba.
    Seyduna, birliği [I][B]NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu. [/B][/I]
  • Sirius wrote:

Maranga28 wrote:

Forum ve Oyun Yönetimi farklı olduğu için olabilir mi :)
    Yönetim kavramını karıştırmayalım lütfen. Multihunterlar oyunun gidişatına etki eder. Biz ise forumda gördüğünüz moderatörler forumun gidişatına etki ederiz. Oyunda olan hataları, illegal işlemler bizim yetkilerimiz arasında değildir.
    Öyle diyorsunuz'da forumdaki cezalar oyundan daha ağır anlamadım ben bu işi bence multihunter olmalısın :) sen zapt edebilirsin oyun yönetimi'de böyle sert olsun o zaman
  • x_men wrote:

ustalar birliği cof gurubuna anladığım kadarıyla onların dilinden vermeye çalışmış onlar gibi katakulle denemişler ama bakmışlarki olmuyor cof un rakiplerinde iş yok ama ne Polonyalılarda iş var nede turkey gurubunda iş var hiç kimse cof a saldırmıyor demişlerki turkey den bi cacık olmaz Polonyalılar danda bi cacık olmaz coflara öle bir ders vermişlerki ciğerlerini sökmüşler valla cof un yırtınması ortalığı velveleye vermesi gayet doğal 50 kişilk birlik telef etmiş cofları oyunda bir şey yapamamışlar bu ekibe burda yapabildikleri forumda takip ettiğim kadarıyla yaz babam yaz yaz babam yaz ama buda kesmiyor onları bu sefer yok maliye yok vergi kaçağı yok kaçak elektrik :) ne yapacaklarını şaşırmışlar :) oyun heabına girip profilde terbiyesiz şeyler paylaşmalar :( baya iş çevirmiş cof lar ama gene hiç bişi yapamamışlar ustalar profili temişlemiş gene yetkileri almışlar baktım az önce ve gene ayarı vermişler :)

buna sadece helal olsun derler

cofların yapabildiği gördüğüm kadarıyla paso küfür ediyorlarmış söylenenlere göre :)

başkada yapabilecekleri aklına gelmiyormuş :)

adamlar cevapalarını oyun kuralları ile vermiş basmış askeri tepelemişler koskoca kaç birliği olan cof birliğini

ustalar in cof out

tebrik ediyorum ustalar birliğini
    ADAMSIN