Pinned Tüm Sorular İçin Hızlı Yardım

• Darknumenor wrote:

Tony Stark wrote:

Darknumenor wrote:

Arkdaşlar selam,

Göçmenleri geri köy kuracağı alandan geri çekme özelliğini bulamadım, öyle bir özellik var mı?
      Göçmenlerde diğer askerler gibi yollandıktan 90 saniye sonrasına kadar geri çağrılabilir.90 saniye geçtikten sonra geri çağıramazsınız.
      Peki kuracakları köyü iptal etme özelliği mevcut mu

O da yok maalesef

MiRoChİ wrote:

Asitten korksaydık kola içmezdik
    • köy kurma anlık olur, bu yüzden köy kurulmasını iptal edemezsin. kendi köyünde sarayı yıkmak için merkez binanın en azından 10. seviye olması gerekiyor.

Hello World wrote:

Merkez binasını 10. Seviyeye basıp altınla önce depoları sonra merkez binasını yıkarsan köy kendiliğinden yıkılır
      kendi köyünü tamamen yıkmak istiyorsak bu yolu uygulayabilirsin ama ben kendim uygulamadığım için bilmiyorum böyle gerçekten yıkılır mı diye. başkasının sarayını ve köyünü yıkmak için mancınık saldırısı yapman gerekiyor

MiRoChİ wrote:

• Darknumenor wrote:

15 Tarlalı köylerin püf noktası nedir arkadaşlar, genelde tüm saldırılar ordan mı düzenlenmekte ya da merkez köy olarak mı kullanılmakta..
      Hızlı şekilde vahları alıp tarlaları 15-16 ya yükseltmelisin merkez olarak kullanmalısın burdaki üretim desteği ile asker köyü olarak adlandırdığımız köyü geliştirip kışla büyük kışla ahır büyük ahır ve tamirhaneyi max seviyeye getirip hızlıca asker baskalısın tabi bunlar yeni bir oyuncu için oldukça zor

Darknumenor wrote:

Merhaba arkadaşlar yine ben :)

Askerleri bir köyden diğer köye kalıcı olarak gönderme seçeneği mevcut mu acaba, destek için değilde sürekli ordan hareket edebilmeleri konusunda..
      bu özellik roa serverlerinde aktif fakat normal versiyonlarda aktif değil askeri sadece bastığın köyden kullanabilirsin köy yıkılır veya reislenirse askerlerde silinir.
    • Merhabalar tx3 servere başladım 1 hafta oldu aynı gün aynı saat arkadaşımla açtım hesabımı ona at 2 el bir zırh miğfer vs büssürü item düştü benim kahramanım hatta daha çok maceraya çıktı ama sadece at düşürebildim bu ne anlama geliyor acaba
    • maceralardan çıkan sonuç tamamen rastgeledir. maceran tamamlandığı anda sistem rastgele olarak bir şey verir sana, sistemin vereceği sonuçlarda "ona bu çıktıysa bana da bu çıkmalı" ya da üst üste aynı sonucu vermeyeceğine dair hiçbir garanti yoktur. hatta maceralardan hiçbir şey bulunamaması da gayet mümkündür

MiRoChİ wrote:

• Yasinalp wrote:

Merhabalar tx3 servere başladım 1 hafta oldu aynı gün aynı saat arkadaşımla açtım hesabımı ona at 2 el bir zırh miğfer vs büssürü item düştü benim kahramanım hatta daha çok maceraya çıktı ama sadece at düşürebildim bu ne anlama geliyor acaba
      Haksızlık olmaması için her oyuncu ilk 10 macerasında aynı eşyaları elde ediyor.
      Bunlar;
      - Deneyim
      - At
      - Hammadde x2
      - Gümüş x2
      - Asker
      - Kafes
      - Bilgelik Kitabı
      - Şifa Merhemi olarak sıralanabilir.
      İlk 10 maceranın devamında tamamen rastgele nesneler kazanırsınız. İyi oyunlar...
    • New

merhaba arkadaşlar. Acaba oyunda savaş mekanizması nasıl işliyor ? Savunmada piyadelere karşı güçlü olan askeri birlikler ve atlılara karşı güçlü olan birlikler var şimdi önce hangisi savaşmaya başlıyor ? (yani hangisi önde savunmuş oluyor)
    • New

Kim önce saldırırsa o saldırıyor saldırı süreleride köyler arasındaki mesafeye orantılı olarak artıp azalıyor belli başlı saldırı ve savunma askerleri mevcut şuan 3 ırk mevcut hepsinin kendine özgü özellikleri var. Merak ettiğin kısmı net şekilde sorarsan cevaplayabilirim
    • New

Scoddax wrote:

merhaba arkadaşlar. Acaba oyunda savaş mekanizması nasıl işliyor ? Savunmada piyadelere karşı güçlü olan askeri birlikler ve atlılara karşı güçlü olan birlikler var şimdi önce hangisi savaşmaya başlıyor ? (yani hangisi önde savunmuş oluyor)
      Hepsinin toplam puanı hesaba katılıyor diye düşünüyorum.
    • New

Ferhat3721

Asker birleştirmek için diger köyünüzdeki askerleri birleştirmek istediğiniz koye destek olarak attıktan sonra askeri üstte kaydırmak geri göndermek butonlarının altında asker birleştir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır
      Asker birlestirme altın ve ya hammade karşılığında yapıla bilir