Nogay Türkleri Birlikleri

• TS1
    • + | +

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• karakteris wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

Capslock açık kalmış, büyük konuşuyorsun...
      S7 de 40 gün poyraza direnemeyen birlik değil mi bu ? Zekiyim ama aptal değil.
      BEN YOKKEN SERVER SENİ CİDDİYE ALMIŞ YA BU NORTU....
      ciddiye almadığınız için mi icinizde ukte kaldi gecen server ? Ciddiye almadiginiz icin mi npc koyleri dahil tum yan koylere girdiniz :)

Komik oluyorsun yapma boyle seyler.

Servera geldik dediniz gecen server sizlere ait tek hesap yok.

Her server nick degistiren insan olabilir ben de cok degistiririm. Ama oynadığımız serverlarda nickimizi hangi hesapta oynadigimizi herkes bilir. Korkup hesap ismimizi hiç saklamadik cok sukur :)

Rotund Jere/SON-Tinky Minky/H Z Z
      BigBoss HADEME/HIV
      Ç&T Totem / Ç&T- ToTeM/ North West

• Night Elf wrote:

karakteris wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

ciddiye almadığınız için mi icinizde ukte kaldi gecen server ? Ciddiye almadiginiz icin mi npc koyleri dahil tum yan koylere girdiniz :)
      Komik oluyorsun yapma boyle seyler.

Her server nick degistiren insan olabilir ben de cok degistiririm. Ama oynadığımız serverlarda nickimizi hangi hesapta oynadigimizi herkes bilir. Korkup hesap ismimizi hiç saklamadik cok sukur :)

evet w.o.w köyümüzün npc köyünü reisleyenler konuşuyor birde :-)) sadece gülüuyorum .. birlik kurduk ekiple geldik haberiniz yok içinizden kim kimin nesidir bilmiyorsunuz birde birlikler yönetiyorsunuz :-))) hahhaha
    • karakteris wrote:

Night Elf wrote:

karakteris wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

ciddiye almadığınız için mi icinizde ukte kaldi gecen server ? Ciddiye almadiginiz icin mi npc koyleri dahil tum yan koylere girdiniz :) Komik oluyorsun yapma boyle seyler.

evet w.o.w köyümüzün npc köyünü reisleyenler konuşuyor birde :-)) sadece gülüuyorum .. birlik kurduk ekiple geldik haberiniz yok içinizden kim kimin nesidir bilmiyorsunuz birde birlikler yönetiyorsunuz :-))) hahhaha

forumla imtihanindan kaldin kardes...
    • Holdem dedik bağrımıza bastık. Dişli bir rakip keyifli bir mücadele umut ettik.. gol makinası diye bekledik çamaşır makinası çıktı..

Ne diye ikiye bölündünüz ki şimdi :(
      zekiyim ama aptal değil.
      Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.