NOGAY TÜRKLERİ BİRLİKLERİ

• TS1
    • + | +

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NOGAY TÜRKLERİ BİRLİKLERİ

Uzun bir aradan sonra eski kadromuz ve yeni katılan arkadaşlarımızdan oluşan geniş ve güçlü kadromuz ile wow kurma amacı ile kuzeydoğu ++ bölgesinde yerimizi alıyoruz.. Güzel bir server olması dileği ile serverdaki tüm oyuncu, birlik ve oluşumlara başarılar dileriz..

The post was edited 1 time, last by CmYk: Tamamı büyük harf ile mesaj yazmak yasaktır ().

• Holdem wrote:

Uzun bir aradan sonra eski kadromuz ve yeni katılan arkadaşlarımızdan oluşan geniş ve güçlü kadromuz ile wow kurma amacı ile kuzeydoğu ++ bölgesinde yerimizi alıyoruz.. Güzel bir server olması dileği ile serverdaki tüm oyuncu, birlik ve oluşumlara başarılar dileriz..
      Başarılar dileriz efendim.
      Junior / Göktürkkk / JrApprentice / Ç&T Jr DAYI
    • Küfürbaz haydoyu kçnin yıkık çorak topraklarından kim getirdi buraya ? zekiyim ama aptal değil müthiş taktiğinizi takdir ediyorum. +- ve ++ nın bir gr ilerleme kat edemediğinin kanıtı geçen sene de şeytanselot, valih, minikmonik, ceren_87 önderliğinde işe yaramamıştı.

Ekleme: şeytanselot doğru yolu buldu bizde oynuyor..
      zekiyim ama aptal değil.
      Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

The post was edited 1 time, last by zekiLiseli_TR ().

Post by iknowkungfu ().

This post was deleted by hayaligenc: Uygunsuz yazim ().
    • zekiLiseli_TR wrote:

Capslock açık kalmış, büyük konuşuyorsun...
      S7 de 40 gün poyraza direnemeyen birlik değil mi bu ? Zekiyim ama aptal değil.
      şş liseli uyan geldik :whistling:

zekiLiseli_TR wrote:

Küfürbaz haydoyu kçnin yıkık çorak topraklarından kim getirdi buraya ? zekiyim ama aptal değil müthiş taktiğinizi takdir ediyorum. +- ve ++ nın bir gr ilerleme kat edemediğinin kanıtı geçen sene de şeytanselot, valih, minikmonik, ceren_87 önderliğinde işe yaramamıştı.

şimdi sen buraları harlıyorsun'ya hayal ürünlerin ile liseli'cim :) 2 gün sonra dumanın isi suratına siner haberin olsun :thumbsup:
      TexasHOLDEM

• HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

bu nogay birlikleri çok büyük birlikmiş anlatılana göre
      serveri ateşiyle kasıp kavuracaktır.
      karşılarındaki her birlik nogay a aman dileyecektir :thumbdown:
      Bu arkadaslar ayni nogay degil yaw s7 deki ile. eski nogay birliklerden bildigim kadari ile holdem. ismide mucait idi sanirsam aklimda oyle kalmis. Sanki bir olaylari vardi gulenyuzle ilgili ama devreler yaniyor arada error veriyorum :D
    • Nozzle wrote:

HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

Bu arkadaslar ayni nogay degil yaw s7 deki ile. eski nogay birliklerden bildigim kadari ile holdem. ismide mucait idi sanirsam aklimda oyle kalmis. Sanki bir olaylari vardi gulenyuzle ilgili ama devreler yaniyor arada error veriyorum :D

Siyaha kaçan yönetimi gözlerim göremedi yoksa bildiğin poyraz mançosu yiyen nogay bunlar :D
      zekiyim ama aptal değil.
    • zekiLiseli_TR wrote:

Nozzle wrote:

HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

Siyaha kaçan yönetimi gözlerim göremedi yoksa bildiğin poyraz mançosu yiyen nogay bunlar :D
      s7 de suleyman diye bir ve mazlum denen bir rapper(yasin sesime gel :D) in tayfasi idi onlarla alakasi yok herhlade ama kendileri yazar gorunce bakalim :D

The post was edited 1 time, last by Sirius: Kullandığımız kelimelere dikkat edelim ().

• Nozzle wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

Nozzle wrote:

HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

s7 de kirbacladiklarimiz suleyman diye bir veled ve mazlum denen bir rapper(yasin sesime gel :D) in tayfasi idi onlarla alakasi yok herhlade ama kendileri yazar gorunce bakalim :D
      o ikisi ile hortum mücahit arasında fark yok zaten.. Onlar gizli oynuyordur.
      zekiyim ama aptal değil.
    • Holdem. wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

Capslock açık kalmış, büyük konuşuyorsun...
      S7 de 40 gün poyraza direnemeyen birlik değil mi bu ? Zekiyim ama aptal değil.
      şş liseli uyan geldik :whistling:

zekiLiseli_TR wrote:

Küfürbaz haydoyu kçnin yıkık çorak topraklarından kim getirdi buraya ? zekiyim ama aptal değil müthiş taktiğinizi takdir ediyorum. +- ve ++ nın bir gr ilerleme kat edemediğinin kanıtı geçen sene de şeytanselot, valih, minikmonik, ceren_87 önderliğinde işe yaramamıştı.

şimdi sen buraları harlıyorsun'ya hayal ürünlerin ile liseli'cim :) 2 gün sonra dumanın isi suratına siner haberin olsun :thumbsup:
      sen ne şeker şeysin öyle karakterisi bir boy ufağı, edirneden karsa jüpiterden marsa her yer north.. hortumla karakfelisle falan anca natar kovalarsınız. Üzerinde durduğun topraklarda biz çok nar kestik. Yetmedi gece kestik, nofear kestik,hzz,orjinal,barbar,şahi kestik. Gizlice üç harfliler yerleşti onları da kestik iç bölgeden implant neco ile organri tayfası geldi onları kestik..

Bunu niye anlattım biliyor musun ? Çünkü ben.. Zekiyim.. Ama aptal değil.. Ederine ederi kadar değer veririm.. Ve siz..

Bizim için sadece poligonsunuz.
      Benim üzerime sinecek tek is, ++ dan yana yıkıla olan köylerin isidir. Kuvarbazlara sor anlatsınlar kuzeybatıdan esen rüzgarlar merkezlerini bir birim nasıl kıpırdatmış..
      zekiyim ama aptal değil.
    • Holdem wrote:

S1 in rekabetine katkıda bulunmanız sevindirdi , umarım saygı sınırları içerisinde , keyifli bir server olur , başarılar.

Post by Holdem. ().

This post was deleted by hayaligenc: uygunsuz yazım ().
    • ruhani lideriniz de sabri ile mekanda salihi alıp farklı fotolar çekilmişti.. ++ kokusundan mı toprağından mı bilinmez, gelen cozutuyor.. Neyseki zekiyim ama küfürbaz değil. Biz de sizin gibileri gördük... Gece ismiyle gelmişlerdi ve geldikleri gibi gittiler !
      zekiyim ama aptal değil.