Vyhrajte registrační kód na uzavřený beta server s Egypťany a Huny!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Vyhrajte registrační kód na uzavřený beta server s Egypťany a Huny!

Vazeni hraci,

v utery odstartoval uzavreny beta server kde testujeme nove narody. Pokud mate zajem, umite dostatecne anglicky, mate motivaci proc si zkusit na beta serveru zahrat, zde mate moznost.

Napiste zde proc by jste zrovna vy meli mit sanci zahrat si na testovacim serveru.
      Podminkou je anglictina dostatecna k vyplneni dotazku vyvojaru a k hlaseni chyb na serveru.
      Ze vsech ucastniku vyberu 3 nejzajimavejsi z vas a poslu vam kody zde na foru pres soukromou zpravu.

Vase odpovedi piste do 03.08.2017 22:00.

Hodne stesti,
      Vas Travian Team
    • Ahoj Blacku,

jsem dlouholetý hráč (hraji travian déle jak 5 let) a rád sleduji jak se dál tato hra vyvíjí.
      Bohužel jak to vypadá, tak se mi ze starého fóra nepřenesl účet sem, tak zde mám nový.
      Jsem rád, že jste přidali nové národy a vytváříte nové verze travianu, které dobře fungují.
      Já vím, bety jsou od toho, aby se zde odchytali jakékoliv chyby, tudíž tě ujišťuji, najdu-li nějakou chybu, tak ji nahlásím supportu.
      Každopádně je to hra a u her by se lidé měli bavit a ne rozčilovat, ať už ta hra ubíhá jakýmkoliv směrem, ale to si mnozí neuvědomují kolikrát.

Jak dlouholetý hráč, který umí dobře anglicky bych Tě rád poprosil o jeden klíč na ten beta server.

Děkuji že sis to aspoň přečetl. :)
    • Ahoj, len v strucnosti - Travian hram s prestavkami (menismi aj vacsimi :) ) uz par rokov. Najviac mam toho odohrate za germanov, ale v poslednom case davam prednost galom. Skusam aj tu defenzivnu cast Travianu. :)

Kazdopadne, nove narody v Traviane su urcite krokom vpred a razom dostane hra novy rozmer. Budu sa musiet vymyslat nove taktiky a upravovat sucasne.
      Rad by som si beta verziu vyskusal a to aj z dovodu, ze uz par rokov pracujem v oblasti Quality Assurance a moj pohlad by mohol byt prinosom aj pre vas a vasich vyvojarov. Vdaka! ^^
    • Zdravím

Všechny národy už mám odzkoušený a mám tak svého favorita (germáni) .... ale teď s dalšími dvěma národy a tuto "soutěží" se naskytla příležitost se dostat o krok kupředu před ostatními hráči a já bych jí rád využil.Co se týče podmínek tak angličtina není vůbec žádný problém protože jsem z ní maturoval .... tudíž musím aspoň něco umět. Snad budu jedním z těch 3 šťastlivců kteří ten kód dostanou.

Tak hodně štěstí těm zbývajícím dvou :D
    • Ahoj,

Rád bych se zúčastnil hraní a testování na uzavřeném beta serveru. Odehrál jsem několik serverů za posledních cca 10 let, vždy s "delší" přestávkou po odehraném světě. Hrával jsem především za galy, jelikož mi vyhovuje defenzivní hra s možností slušných ofenzivních jednotek. Za germány a říman jsem hrál, ale tolik mne nenadchli a nevyhovovali mému hernímu stylu. V RL pracuji jako testovací inženýr a testování je můj svět - miluji to. Rád vyzkouším betu a nové národy a rád pomůžu s vývojem hry a opravou ev. chyb, pokud se taková možnost naskytne. Angličtina mi nedělá problém.

Děkuji za Vaší práci a přeji všem zúčastněným hodně štěstí při výběru do uzavřené bety.

----------

Hello,

I'd like to participate playing and testing on closed beta server. With "longer" breaks aftear each played server I've played plenty of servers during last +- 10 years. I've played especially Gals because I like defensive play-style with possibility of some decent offensive unit usage. I've played for germans and romans, but they didn't excite me so much and they didn't suit my gamestyle. In RL I work as a testing engineer and testing is my world - I love it. I'd like to try beta and new nations and I'd like to help with development and repairing possible bugs, if there will be opportunity. English is not a problem for me.

Thank you for your work and i wish good luck to everyone in the selection into closed beta testing.