Egipcjanie i Hunowie

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Egipcjanie i Hunowie

Egipcjanie mają najtańszą jednostkę, która jako tako sprawdzi się w obronie. Piechur nr 2 ma dobrą grabież 50 przy ataku 30.

Hunowie mogą zagrozić dotychczasowej dominacji Germanów gdyż maja konnice tania, szybką, silną w ataku jak i dobry dźwig. Podstawowego piechura mają taniego a atak jak i udźwig są przyzwoite. Hunowie mają tez najszybszy zwiad.

The post was edited 4 times, last by Solne Miasto ().

• Jak dla mnie Egipcjanie mają nieciekawe jednostki. W offie są słabsi nawet od galów, jednocześnie ich off będzie droższy i zje minimalnie więcej siana, prędkością też nie nadrabiają, więc ofensywna gra Egipcjanami będzie totalnie nie opłacalna. W deffie jest trochę lepiej. Dzienna produkcja Tier 1 zje aż o 126% więcej siana niż falanga i da o 36% więcej deffa, ale myślę, że taka ilość zjadanego croopa eliminuje tę jednostkę z użytku, no chyba, że jakimś cudem ktoś codziennie traci deff i siano nie gra roli. Tier 2 to najciekawsza jednostka deff podobna do preta. Dziennie zjada od niego 34% więcej siana, kosztuje 22% więcej, ale jednocześnie daje 28% więcej deffa. Jeśli ktoś patrzy tylko na deff przeciw piechocie nadal daje 15% więcej niż pret. Tier 5 to kopia JD, wolniejsza o 2 pola/h (na 2x) i 5% słabsza, czas szkolenia i koszt ten sam. Tier 6 to po prostu falanga na koniu. Dziennie zje 4% mniej siana i będzie miał 4% mniej deffa, ale za luksus dosiadania konia będzie musiał płacić, aż 83% więcej surki. Sam koń nie należy do najszybszych bo na 2x ma 20 prędkości. W skrócie na deff Tier 2 + dodatkowo Tier 5, a jak komuś surowce leją się strumieniami to może pomyśleć o Tier 6. O offie lepiej nie myśleć.

plx5 - WhiteDragon - UT ™
      plx7 - S&S - PB
      comx - Yellowmen83 - MOTH
      plx2 - Skowron - Elite PL
      s6 v6 - Skowron - Immortal
      ts4 - Bidoki - Janusze Traviana
      EMŚ 2017 - Skowron - PS O
      [SIGPIC][/SIGPIC]

• Zgadłeś :) mają budynek który zwiększa bonus z oaz. Stawiam na 33% i 75%. 15c + 225% brzmi fajnie.

plx5 - WhiteDragon - UT ™
      plx7 - S&S - PB
      comx - Yellowmen83 - MOTH
      plx2 - Skowron - Elite PL
      s6 v6 - Skowron - Immortal
      ts4 - Bidoki - Janusze Traviana
      EMŚ 2017 - Skowron - PS O
      [SIGPIC][/SIGPIC]

• W opisie budynku jest napisane, że podwaja produkcję oazy. A dosłownie to zacytuje: "This building increases the bonus of all annexed oases. Its maximum effect on level 20 doubles the effect of oases."
      Nie tylko na parkingi, ale również da odpowiednie zaplecze pod egipskiego deffa:D
    • tymonlolek_PL wrote:

Co z tego, że piechur nr 2 ma tyle grabieży skoro to i tak jednostka defensywna. Ich jedyną piechotą off jest piechur nr 3 który, jest kopią Miecznika.
      No, ale jak będziesz chciał grać deff to ten piechur nr 2 jest dobry do obrony. Egipcjanie z oaz będą mieli dodatkowy bonus 100 %. Myślę, że Egipcjanie będą bardzo dobrą opcja dla graczy grających defensywnie. Ciekawi mnie jak będzie z Hunami, bo konia nr 1 maja super: tani , szybki, silny atak i udźwig spory.
    • Solne Miasto_PL wrote:

tymonlolek_PL wrote:

Co z tego, że piechur nr 2 ma tyle grabieży skoro to i tak jednostka defensywna. Ich jedyną piechotą off jest piechur nr 3 który, jest kopią Miecznika.
      No, ale jak będziesz chciał grać deff to ten piechur nr 2 jest dobry do obrony. Egipcjanie z oaz będą mieli dodatkowy bonus 100 %. Myślę, że Egipcjanie będą bardzo dobrą opcja dla graczy grających defensywnie. Ciekawi mnie jak będzie z Hunami, bo konia nr 1 maja super: tani , szybki, silny atak i udźwig spory.
      Napisałeś to w takim kontekście jakby się nadawał do grabieży. Huński Steppe Rider To taki GT na wypasie:D
    • tymonlolek_PL wrote:

Solne Miasto_PL wrote:

tymonlolek_PL wrote:

Napisałeś to w takim kontekście jakby się nadawał do grabieży. Huński Steppe Rider To taki GT na wypasie:D
      No wiesz koszt. 895; siła ataku 120; udźwig 115 oraz prędkość 16 – żyć nie umierać. On się nadaje do graby jak i do polowania na pałkarzy.
      To nie GT tylko coś ala Equites Imperatoris :) nawet lepsze bo ma większy udzwig i jest szybszy.

The post was edited 2 times, last by Solne Miasto ().