דיון| מה אתם כן אוהבים בפורום החדש

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• דיון| מה אתם כן אוהבים בפורום החדש

?בואו נכניס קצת רוח חיובית לשינוי! כן, כיף להתלונן ולעשות סירקל ג'רק לכמה רע לנו, אבל מה בכל זאת עדיף בפורום החדש על פני הישן
      They will never forget you till somebody new comes along
    • אני אוהב את זה שהחתימה שלי עכשיו לא משתלבת ברקע ואין לי דרך לשנות אותה כי מי שעיצב אותה עבורי כבר לא כאן
      אני אוהב את זה שהכל נכתב משמאל לימין
      אני אוהב את זה שאני לא יכול לסיים משפט עם נקודה בצד הנכון.
      אני אוהב את זה שעכשיו אני פילוסוף
      אני אוהב את הקסדות המוזרות ליד הפילוסוף שבעיקרון צועק "כאן מדברים רק על דברים שקשורים לטרויאן"
      אני אוהב את זה שגם לצטט משהו עם מרכאות אי אפשר לעשות
      אני אוהב את זה שהפורום תומך בעברית
      אני אוהב את זה שיש מליון אנשים שאני לא יודע מה הקשר שלהם לישראל מחטטים בכל הפורום שלנו
      אני אוהב את מערכת הלייקים והדיסלייקים החדשה, כולם שווים, זה עכשיו כמות ולא איכות
      אני אוהב שאי אפשר לראות מי עושה לך דיסלייק אבל אפשר לראות מי עושה לך לייק
      אני פשוט אוהב את הכל בפורום החדש נדב, התחלה חדשה ונקייה
      איך שכחתי את הסמיילים?
      הסמיילים בכלל פשוט לא מהעולם הזה
      8o :thumbsup: :hero2:
      כל מי שמסכים איתי שהפורום החדש פשוט יותר טוב מהישן בכל דרך אפשרית שידפוק לי דיסלייק
      הפכו לי את הפורום לפייסבוק חחחחח
      illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
      STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~
    • הפורום הזה קטסטרופה בכל פרמטר. הכל נוראי.
      אולי עוד שנה כשהם יתקנו את הבאגים יהיה אפשר לעשות פה משהו..

1. המערכת הזאת הרבה פחות מאובטחת מהמערכת שאיתה יוצרים פורומים בבריתות של טרויאן. זה היתה המטרה לא? מאכזב.

2. הפורום הכי פעיל בעולם לא קיבל תמיכה לשפה שלו. בושה.

3. אפילו אם זה פורום טרויאן. אין פה שום מיתוג. זה נראה כמו גרסה גרועה של FXP. שFXP גרוע בפני עצמו.

4. לייקים?! לייקים?! מהההה מהההה עוד יקרה בעולם הזה. מעכשיו אני מספים תאמאמאא של הפורום נראה אם יהיה לי 4 מניפים במקום 3 גיבורים.

R.I.P. פורום טרויאן
      הלנקייה שלי

אם אני אתחיל להכניס פה משתמשי עבר.. זה פשוט יהיה ארוך מדי. אז אני אתחיל מ-2017 :d
      ILX22 - EvyaGreat

משוגע פה.. משוגע.

IL1 - Rooloo
    • כמה מרמור באשכול אחד..
      אני אוהב שיש עכשיו יותר קשר עם שאר העולם.
      אני אוהב את הסגנון החדש של הודעות פרטיות - אפשר לערוך אותם, אפשר להוסיף כמה אנשים (כמו קבוצה חבויה) - ויהיה לזה הרבה שימושים לפורום משחקים.
      אני אוהב את מערכת הלייקים.. צר לי אבל מה רע לכם שלכולם יש עכשיו אותו כוח?
      סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
      ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~ Shigatsu wa Kimi no Uso - Your Lie in April ~
      ~סיקור קיץ כבר הגיע אל Re:Zero, קפצו לתגובה!~
      ~VON~
    • lior07_IL wrote:

כמה מרמור באשכול אחד..
      אני אוהב את הסגנון החדש של הודעות פרטיות - אפשר לערוך אותם, אפשר להוסיף כמה אנשים (כמו קבוצה חבויה) - ויהיה לזה הרבה שימושים לפורום משחקים.
      הם היו יכולים לעשות את זה הרבה יותר טוב.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!
      משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
      ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~
    • lior07_IL wrote:

כמה מרמור באשכול אחד..
      ליאור אתה רציני?
      "מה רע לכם שלכולם יש עכשיו אותו כוח" ?
      אתה מדבר כאילו לא היית נוכח לכל מה שקרה כשהורידו את המוניטין וכשהחזירו אותו...
      הדבר היחיד שמפריע לי בנוגע למוניטין החדש
      סליחה, לא המוניטין, הקסדות החדשות (חוץ מזה שזו הבהרה חד משמעית מהגרמנים שבסופו של דבר הם רוצים שכל מה שיהיה בפורום הזה יהיה קשור אך ורק למשחק) זה שעכשיו אני אצטרך להכיר כל אחד אישית אם ארצה לדעת עליו יותר כי עכשיו כולם יהיו עם מלא לייקים בלי קשר לאיכות
      לייק זה משהו שעושים בפייסבוק או fxp
      אם הייתי רוצה לייקים היית מוצא אותי שם
      אבל אני לא שם, לפחות בינתיים
      illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,

• אני לא מבין את הטענה הראשונה שלך. אני רציתי שהמערכת תחזור לא בשביל שיהיה לי יותר כוח מאחרים, רציתי שהיא תחזור בגלל ההערות שהיינו יכולים לשים עם המוניטין.
      אז כן, עכשיו אם בכל מקרה אי אפשר להוסיף הערות - אז לפחות שכולם יהיו שווים. לא מוצא משהו פסול בזה.
      "הקסדות החדשות" זה טיעון טיפשי סלח לי.. אוי אוי מסכן שכמוך.. יש לך קסדות שמסמנות גיבור במקום ריבועים ירוקים. סוף העולם הגיע..
      זה פורום של משחק, תפסיקו להתכחש למשחק כבר.
      אה באמת? כי אנשים כל כך נדיבים עם לייקים זה ממש לא כמו מוניטין צודק. לגמרי. שחקן חדש יכול פשוט לקבל לייקים על הודעות ולא נדע שהוא באמת איכותי!!
      לא יודע איך אני הולך לאכול את זה!!
      כי כל כך חשוב לדעת כמה מוניטין יש לבן אדם בשביל לדעת אם הוא איכותי. אם יש לו הרבה לייקים הוא סתם טראש נכון?

מצטער איתמר אני פשוט לא יכול לקחת ברצינות את הטענות שלך. זה ילדותי לגמרי.
      סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
      ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~VON~
    • lior07_IL wrote:

אני לא מבין את הטענה הראשונה שלך. אני רציתי שהמערכת תחזור לא בשביל שיהיה לי יותר כוח מאחרים, רציתי שהיא תחזור בגלל ההערות שהיינו יכולים לשים עם המוניטין.
      אז כן, עכשיו אם בכל מקרה אי אפשר להוסיף הערות - אז לפחות שכולם יהיו שווים. לא מוצא משהו פסול בזה.
      "הקסדות החדשות" זה טיעון טיפשי סלח לי.. אוי אוי מסכן שכמוך.. יש לך קסדות שמסמנות גיבור במקום ריבועים ירוקים. סוף העולם הגיע..
      אה באמת? כי אנשים כל כך נדיבים עם לייקים זה ממש לא כמו מוניטין צודק. לגמרי. שחקן חדש יכול פשוט לקבל לייקים על הודעות ולא נדע שהוא באמת איכותי!!
      כי כל כך חשוב לדעת כמה מוניטין יש לבן אדם בשביל לדעת אם הוא איכותי. אם יש לו הרבה לייקים הוא סתם טראש נכון?

יכול להיות שמערכת מוניטין כמו שהייתה בפורום הקודם אפשרית כאן, כולל ההערות.
      אבל אני לא רואה את זה קורה, עכשיו אנחנו רק חלק קטן מפורום יותר גדול. כל התלונות שלנו לא באמת הולכות להשפיע, ואני לא רואה אנשים בפורומים אחרים מבקשים את המוניטין בחזרה.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
      ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~
    • evitar2008 wrote:

הפורום הזה קטסטרופה בכל פרמטר. הכל נוראי.

1. המערכת הזאת הרבה פחות מאובטחת מהמערכת שאיתה יוצרים פורומים בבריתות של טרויאן. זה היתה המטרה לא? מאכזב.

3. אפילו אם זה פורום טרויאן. אין פה שום מיתוג. זה נראה כמו גרסה גרועה של FXP. שFXP גרוע בפני עצמו.

4. לייקים?! לייקים?! מהההה מהההה עוד יקרה בעולם הזה. מעכשיו אני מספים תאמאמאא של הפורום נראה אם יהיה לי 4 מניפים במקום 3 גיבורים.

R.I.P. פורום טרויאן

שוב, אנשים אוהבים לשלול כי הם רגילים למשהו שונה. אין מה לעשות, זה מה יש. אם אתם אוהבים את טרוויאן ואת הפורום שלו אז דברים שהם קצת לא נוחים שיסודרו בזמן הקרוב לא אמורים להוות שום בעיה.

1. אין לי מושג איך הסקת שהמערכת הזאת פחות מאובטחת

2. מעבר לכך שזה לא הפורום הכי פעיל, למערכת הפורומים עצמה אין עברית ולכן גם לפורום טרוויאן שיושב על המערכת הזאת אין עברית, אבל תהיה עברית וכבר שלחנו תרגומים להכל. בד בבד, מסתכלים יותר על דומיינים שיש להם כמות גדולה יותר של
      שחקנים באופן ברור, ויש לא מעט כאלו.

3. אומרים את זה כל פעם שFXP עובר עיצוב מחדש. ואז מתרגלים.

4. מערכת המוניטין גם ככה מתה. אז שוב, מכיוון שהחלטת לשלול לחלוטין את הפורום הזה אז נראה לי שגם מערכת הלייקים היא חרא. אבל בינינו, הכל טוב. לייקים זה לא סוף העולם וזה קיים כמעט בכל פלטפורה. תתקדמו כבר מהמוניטין הזה שמת כבר לפני כמה שנים.

חלאס, כמה אפשר להתבכיין על זה?

יש לך שאלה? תוכל למצוא את התשובה כאן:
      תשובות טרוויאן

• אי אפשר לראות בפרופיל של משתמש איפה הוא הגיב ואילו אשכולות הוא פתח
      למה הורידו את זה זה היה הכי שימושי בארץ

למה הפורמים של כל השרתים ביחד? כמה כבר קשה לשים את זה לחוד?
      שחקני הווה:
      ILX23-ParaMedic
      שחקני עבר:
      IL4-ProTection
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX שיא הגנות ישראלי בשרת קום(רומאים באוצרות)
    • אפשר לראות תגובות/אשכולות שנכתבו על ידי מישהו תסתכל שוב.
      ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~VON~
    • Saturn wrote:

evitar2008 wrote:

הפורום הזה קטסטרופה בכל פרמטר. הכל נוראי.

R.I.P. פורום טרויאן
      שוב, אנשים אוהבים לשלול כי הם רגילים למשהו שונה. אין מה לעשות, זה מה יש. אם אתם אוהבים את טרוויאן ואת הפורום שלו אז דברים שהם קצת לא נוחים שיסודרו בזמן הקרוב לא אמורים להוות שום בעיה.

1. אין לי מושג איך הסקת שהמערכת הזאת פחות מאובטחת

2. מעבר לכך שזה לא הפורום הכי פעיל, למערכת הפורומים עצמה אין עברית ולכן גם לפורום טרוויאן שיושב על המערכת הזאת אין עברית, אבל תהיה עברית וכבר שלחנו תרגומים להכל. בד בבד, מסתכלים יותר על דומיינים שיש להם כמות גדולה יותר של
      שחקנים באופן ברור, ויש לא מעט כאלו.

3. אומרים את זה כל פעם שFXP עובר עיצוב מחדש. ואז מתרגלים.

4. מערכת המוניטין גם ככה מתה. אז שוב, מכיוון שהחלטת לשלול לחלוטין את הפורום הזה אז נראה לי שגם מערכת הלייקים היא חרא. אבל בינינו, הכל טוב. לייקים זה לא סוף העולם וזה קיים כמעט בכל פלטפורה. תתקדמו כבר מהמוניטין הזה שמת כבר לפני כמה שנים.

חלאס, כמה אפשר להתבכיין על זה?
      זה שמתרגלים למשהו לא אומר שהוא יותר טוב.
      העיצוב הקודם באמת היה יותר מוצלח, בגלל שהצבעים היו יותר נוחים. ירוק זה צבע יותר מוצלח מאשר החום צהבהב הזה.
      והוא גם מתאים לכל שאר האתרים של המשחק, כרגע הפורום נראה הרבה פחות קשור.

מערכת המוניטין מתה?
      כמט הכפלתי את כמות מוניטין שלי מאז אפריל :|

lior07_IL wrote:

אפשר לראות תגובות/אשכולות שנכתבו על ידי מישהו תסתכל שוב.
      אפשר לראות רק פעילות אחרונה לפי מה שראיתי.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית

The post was edited 1 time, last by בלוב01_IL ().

• אני חושבת שזה חמוד בסה"כ.
      נכון שבאסה שמחקו את רוב מה שהיה פה לפני, אבל יש פה הזדמנות להתחיל מחדש
      אפשר לשחק זה שמעליי מחדש!
      תושבי ארץ המקסימים כמעט כמוני - hod1197, lior07
      Tweety מקסימה יותר ממני ולכן אקדיש לה שורה שלמה
      וזהו בנתיים :P

Don't stop, stop the music
      :cool:We ride fast like a bullet
    • בלוב01_IL wrote:

אפשר לראות רק פעילות אחרונה לפי מה שראיתי.

מבחינת אשכולות שיצר המשתמש, עדיין קיימת אופציית החיפוש עם התיבה "Match only threads created by this member" לסימון.
    • lior07_IL wrote:

אני לא מבין את הטענה הראשונה שלך. אני רציתי שהמערכת תחזור לא בשביל שיהיה לי יותר כוח מאחרים, רציתי שהיא תחזור בגלל ההערות שהיינו יכולים לשים עם המוניטין.

בתכלס לא חיפשתי את הכוח, מבחינתי זה המסר שמעבירים עם ההערה שחסר גם, אבל זה עדיין נתן סוג של תחושה שהרווחת אותו ביושר.
      לא מתכחש למשחק, אני שחקן טרויאן בסופו של דבר, אבל למה אי אפשר להשאיר לנו את הפינה הקטנה ההיא שהייתה לא קשורה למשחק? כפי שירין אמר, אנחנו קהילה קטנה, עם כמה שהפורום שלנו מושקע יותר משל אחרים בסופו של דבר אנחנו באמת שלא דורשים הרבה תחזוקה.
      תהרוג אותי אבל אני לא רואה את הסיבה ללכת ראש בראש עם קבוצה של אנשים שכולם תרמו לקהילה של טרויאן ולטרויאן בכללי ותמכו בטרויאן גם אם בלי כוונה במשך שנים רבות.
      לפי דעתי מה שקיבלנו זה לא התגמשות והושטת יד בחזרה.
      ליאור אני יודע שאתה רואה גם את הבעיה במערכת המוניטין החדשה, אני לא יודע למה אתה מתכחש לה בכזו נמרצות.
      הקסדות זה המסר שאני מתלונן עליו, אני לא מתלונן על איך שהקסדות עצמן נראות.
      סוגרים את כל מה שלא קשור למשחק טרויאן ואני חושב שבאמת לקהילה קטנה ומיוחדת כמו שיש לנו יכלו להראות קצת יותר אהדה או לפחות הבנה.
      אני מבין שאתה בקטע של "יכל להיות יותר גרוע סך הכל זה בסדר", גם יכל להיות הרבה יותר טוב, מצטער אבל אם אני מלנכולי אבל אני מרגיש שדפקו אותי פה ויש לי כל זכות להתלונן על זה.
      בנוגע לדבר האחרון שכתבת, כן - אנשים עם הרבה מאוד מוניטין הייתה קיצור דרך עבורי ועבור פחות או יותר כולם להבדיל בין אוכלוסייה כזו ואחרת בפורום. מצטער אם לא נוח לך להודות בזה אבל אני יודע שגם אם אתה לא שופט אנשים בלי להכיר אותם - המוניטין הייתה קיצור דרך נוח במיוחד לדעת מי אהוד בקהילה ומי לא.
      קיצורי דרך לא מונעים ממך בסופו של דבר להכיר בנאדם כפי שצריך, זה רק משהו שחוסך זמן כשזמן יקר.

• bible wrote:

תקשיבו אולי הפורום הישן יותר טוב ואולי החדש, זה הרי לא משנה הם לא יחזירו אותו, אתם צריכים להתרגל, זה לא משנה כמה אנשים יתלוננו פה לא יקרה כלום וככה זה יישאר
      זה תלוי.
      ברור, הפורום הישן לא יחזור. אבל מרבית הבעיות ניתנות לפיתרון ככל הנראה במסגרת הברנינג בורד הזה.
      אני גם מאמין שהרבה מהן יפתרו. הפורום הזה רחוק מהמצב האידיאלי.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
    • אני אוהב את זה שפעם ראשונה בחיי יש משהו שגורם לי לרצות לקלל אותו.
      כאילו, פורום בצבע גוף? מעצבי הגרפיקה של הפורום הם פאשינסטות מהמאה הקודמת בערך. זה גורם לי לרצות לשבור עליהם כד מפורמייקה בצבע גוף שיבינו איך אנחנו מרגישים כרגע.
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime