S2 Turkuaz Birliği Raporları

• TS2
    • + | -

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• S2 Turkuaz Birliği Raporları

Eski forumumuzdaki konular buraya taşınmamış sanırım. Yedeklerini almıştım raporların. Paylaşayım dedim. :)

Sumer Raporu
      İlk ordumuz sumer deki savunmayı aştı. Ve köy yerle bir edildi.

Keylogger Raporu
      İlk ordumuz yine savunmayı aşmayı başardı. Yaşanan bir aksilikten ötürü köydeki tılsım alınamadı. 0 nüfus kalan köy silinmedi.

Kinglion Raporu
      Buraya giren ilk saldırımızın raporudur bu. Savunma ile karşılaşmadık diyebilirim. Ama rakibimiz başarılı aralar ile köyü kurtardı.

No_Pasaran
      Buraya ilk giriş raporuna ulaşamadım. Ama yine savunma çıkmadı. Rakibimiz başarılı aralar ile köyü kurtardı.

Keylogger Bonus Rapor
      Buda operasyon kapsamında atılan fakelerden gelen gülümseten bir rapor oldu. Sizlere sunmak istedim. :)

Caniiii28 Savunması
      Buraya bir çok ordu geldi. Gelen 2. ordu savunmayı aşmayı başardı. Sonra bizim aralarımız devreye girdi. Ve aralarla köyü kurtardık. Saldırılar sırasında çılgın tılsımı almayı başardılar.

NOT: Çılgın tılsım saldırıdan önce 3 kat daha güçlü binada idi. Saldıran önce değişti. 5 kat daha zayıf binalara döndü. Şansımız yokmuş ne diyelim. Git - ne varsa ol, 5kat zayıf bina olma arkadaş.

1. Ordu

2. Ordu

Araya çakılan yarım ordu. (Kesinlikle orduyu küçümsemek için yarım ordu demiyorum. Yanlış anlaşılma olmasın. Orduda sadece tokmak var. Toytonları savunmada kesildi.

Aliyarbeey Operasyonu

İlk ordumuz savunmayı aşmayı başardı. Peşine giren mancolarımız köyü yerle bir etti.

Son rapor

NaamLoos'tan Tılsım Çalma Denemesi
      Arkadaşımız operasyonlara katılamıyordu. Elinde daha az tahıl tılsımı (1/2) olan Kale oyuncusu NaamLoos'a da yakındı.
      Bir deneme gerçekleştirmiş.

NaamLoos Operasyonu

Üçüncü ordumuz savunmayı aşmayı başardı. Ardından daha az tahıl tüketimi (1/2) tılsımı alındı ve köy yerle bir edildi.
      Karşımıza 200k dan fazla def çıkaran rakibimizi tebrik ediyoruz. Daha geçenlerde 70k kadar savunma kaybetmişti. Yine sağlam bir defans çıkardı karşımıza.

Giriş

İkinci ordu. (Yarım ordu diyebiliriz. ) Ama bu ordu olmasa, 3. ordu köyü aşamaz ve operasyon başarılı sonuçlanmayabilirdi. Bunu da belirtelim.

Savunmayı aşan ordumuz

Köyün yerle bir edildiği ve tılsımın alındığı rapor. Arkadaşımız yıkıma maruz kalmıştı. Onun için güzel geri dönüş oldu.

ÖN BİLGİLENDİRME
      Köyü sıfırlanan Naamloos hesap silmiş bulunmakta. Askerini hiç göremedik. Muhtemel bir wow ordusunu sildiğimizi tahmin ediyorduk. Ki arkadaşın hesap silmiş olması da bu tahminin yüksek ihtimal doğru olduğunu gösteriyor.

Ve yeni raporlarda var. Hali hazırda ordusunu çakmış olan 2 arkadaşımızın köyü Kale birlikleri tarafından sıfırlandı. Ve bize (AkiGo-K37) hesabına yapılan operasyonda ise köyü aralar ile kurtardık.

Kale birliklerini tebrik ediyoruz. Ordusunu kullanmış olan 2 hesabın köyünü sildiler.
      :)

Forum kapalı olunca raporları toplamadım hiç. :) Raporlar elime gelince detaylı sunum yapmaya çalışacağım.
    • Ox-Bile Savunması
      Kale birliklerinden bizlere yönelik gerçekleşen 2. operasyondu. Hesabın ordusunun çakıldığı için oraya gelmeyecekleri düşünüldü. Onlara tehdit olan ordularımızdan birine gelirler diye hesap edildi. Sonuç olarak rakiplerimiz 20k savunma bulunan Ox-Bile ye gelip, güzel bir ters köşe yaptı.

Playmate Savunması
      Hesaba gelen saldırılara analiz yapma şansım oldu. 39 sıralı saldırının 23 üne ara yapılabiliyordu. Maalesef çok ters bir zamana denk geldi. Ara yapılamadı. Köy sıfırlandı. Ama yine sıfırlanan köydeki ordu kullanılmıştı.

1. Ordu

2. Ordu - Savunma aşıldı

AkiGo-K37 Savunması
      Playmate (Mehmet) ile aynı anda operasyon yapıldı buraya (bize). İnanın ki Mehmetin hesabına gelen saldırılara ara zamanlarını çıkardım, bize gelen saldırılara bakmadım bile. :D Çünkü Kale birliklerinin yaptığı 2. operasyonda ordusunu çakan bir kişiye gelinmişti. Ben yine ordusunu çakan birine geleceklerini düşündüm. Araları ise son anda aklına esip, hesabın ortaklarından olan annem yapmış. Yapmasa çok kötü olacakmış. :D
      Operasyonu düzenleyeni tebrik ediyorum. Güzel şaşırtmaca. Köyde biraz şansa kurtuldu. Annem birden fikir değiştirip ara yapmasa köyü uçurmuştunuz. :)

İlk ordu savunmayı aştı.

Turkuaz & Süvari Ortak Operasyon
      Büyük kapsamlı bir operasyon yapıldı.

Operasyon kapsamında bildiğim silinen isimler: Coşkun, folikasit, Barock, Whitetiger, hızlıgonzales, Johnny Bravo
      (Daha fazla detayları eklemeye çalışıcam.)

Coşkunun bilinen son ordusu: (Oyunu aktif takip edemedim. Ama muhtemelen ordu buhar oldu.) (Not raporu yeni kaydettim Travian Reporta. Köy silindikten sonra çıkmış olabilir.)

Bu da silinme raporu:

İşler burada böyle giderken Ishımura da böyle gitmedi. :) Ishımuraya giden tüm ordularımız çakıldı. Bir yerde 80k lık ordu buhar olurken bir yerde 700k savunma vardı. :D

Diğer operasyon yapılan köylerin çoğu sıfırlanmış olmasa buraya giden ordulara üzülürdüm. Ama bu operasyon kapsamında o kadar çok köy silindi ki, araya öyle güzel bir ordu kaynatılıp buhar edildi ki zerre üzülmedim. :D Sanırım bu hesabı korumak için diğer hesaplar feda edildi. Bu da bir strateji. :) Tebrik ediyoruz.

Gelelim çakılan ordulara: (Raporları rakibimiz Kale'nin sayfasından aldım. Hazır derlenmiş. :) )
      1.

2.

3. Minik ordu diye anlandırdığım ordumuz. :)

4.

5. Ah şu aksilikler. :D

6.

7.

8.

Elimden geldiğince forumun kapalı olduğu vakitlerde olup bitenleri toplamaya çalıştım. Raporlara ve bilgilere ulaştıkça güncelleme yapmaya çalışırım.
    • Coşkun, folikasit, Barock, Whitetiger, hızlıgonzales, Johnny Bravo.
      Bu hesaplardan sadece coskun abi ofsnsif oyuncu gerisi asker besleme hesaplari onu belirtelim :)
      Suvari turkuaz i guzel kullanıp kale yi elinden geldiğince yıpratmak istiyor guzel strateji tebrik ederim gercekten.
      Bu oyuncularin bir cogu kale birliğinden kacan oyuncular :) yoksa o bölgede gelismeleri imkansiz isin en geneli bu. Caniiii ve sinop adem ozellikle. Kendi savundugumuz adamlar tilsim icin kacti gitti. Hos bi hareket degil. Boyle kullanır millet sizi :)
      Barock un sahibi ismail hesabin silindigini bizfen ogrendi o derece ehemmiyetsiz hesap. Naamlos ta ise wow ordusu falan yoktu 20kfalan balta vardi sanirim çakılmıştı bi yere.
      Serveri disardan takip edenler icin bi ozet geceyim dedim :) atladigim hainlikler varsa bosluklari seyis spectre sinop adem falan doldurur ;)
    • Whitetiger da benim minik ordu kadar asker olması lazım en az. (Benden de daha az askerle giden vardı bizde)

Çakılan orduları yazarken ıshımura da bırakılan 8 ordu diye yazın. O büyüklükte ordu uçunca aktif saldırı hesabı değildi diyin. Köy u
      çtu mu, uçtu.

Gelelim Naamloos a. Eğer gerçekten ordusunu kullandıysa ve köyü sıfırlandıysa neden hesap sildiki. Yan köyden bir ordu daha çıkarsa, dünyanın askeri çıkardı. Ama bu yola gitmediyse bir kişi, devam etmeye hevesinin kalmamış olması lazım. Empati yapıyorum. Bu benim için askerimin buhar olması olabilir.

Barock un sahibi hesabın silindiğini sizden öğrenmiş. Sonuçta siz oraya saldırı geldiğini gördünüz mü? Gördünüz. Köy uçtu mu, uçtu.

Ayrıca Mehmet'in (Playmate) köyü uçurdunuz. Biz size böyle laflarla geldik mi? Mehmet kendisine gelen saldırı olduğunu telefonun internetinin "E" çektiği yerde görüp bize yazabildi sadece. 23 sıralıyı ara ile kesebilirdik. Kestik mi, hayır. Köy uçtu mu, uçtu. Tebrik ederiz dedik. Tesellimiz ordunun kullanılmış olması dedik. Gereksiz sataşmaya gerek var mı, bence yok. Oyun bu. Kazandığında sevinir, kaybettiğinde üzülür moralin bozulur. Ama rakibini tebrik etmekse bu kadar zor olmamalı.

Gelelim Süvari lerin bizi kullanmasına. Servera oyunun 90. gününde felan geldiğim için biraz daha tarafsız gözle yorum yapabiliyorum sanırım.
      Şöyle ki, biz kendi yolumuzu çizdikten sonra bize bir rakip lazımdı. Oyunun tadı çıkmaz herkesle müttefik olsak dimi.
      Tut ki yönetim kadromuz size biraz daha yakın olaydı ve biz sizinle müttefik olup Süvarileri rakip seçeydik. Bu defa da Kale olarak siz mi bizi kullanmış olacaktınız?
      Yani şuanda müttefik olduğunuz kişileri kullanıyor musunuz? Ne kadar kötü bir tabir.

Bize rakip lazımdı. Rakibimiz 4-5 birliği bulunan sizler oldunuz. Gayet cesurca bir seçim oldu bana sorarsanız. Ve elimizden geldiğince mücadele ettik. Tek birliğiz diyip, küçük hesap yıkımlarına yönelmedik. Sağlam hedefler seçtik.

En sonuncu ortak operasyonda. Hedefi seçen yine biziz. Böyle bir kullanılma mı var.

Hatta bundan önceki gerçekleşen, iptal olan operasyonlarda Eski Toprak - Fatihe yazdığım şey şu.
      "Op var. Bugüne / yarına müsait olur musunuz?"
      "Şu zamana müsait oluruz. Kesinleşince haber ver askeri toplayayım."
      "Asker, turnuva yeri bilgilerinde farklılık var mı?"
      "Yok. / Var şu şöyle oldu."

Konuşmada hiç hedef sorulduğunu fark ettiniz mi? Bizim bu samimiyetle muhabbetimiz olan kişilerle ne bizim onları kullanmamız, ne onların bizi kullanması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Bizden size kaçanlar diye tabir ettiğiniz kişiler hakkında yorum yapmak istemiyorum aslında. Çünkü detayları vs bilmiyorum. Onlarla hemen hemen aynı geldim oyuna. Daha kendi ekibimize yeni alışıyordum geldiler.
      Ama öyle tılsım için kaçacak kişi değiller. Öyle olaydı burada da durmamaları lazımdı. Tılsımla ilgili adaletsizliğe, haksızlığa uğradılarsa o ayrı bir durum.
    • yav yalan mi söyleyeceğim arkadasim hesaplar griydi girmiyordu kimse. Naamloss sv nin dansözlugunden kacti gitti. Adam hakli sonuna kadar.
      Kendinizi rakip aradiniz demek. Peki suvarinin sinirdaki birligi ile neden savaşmadınız. Bak orda da hesap satanlar var g..1 , af yok bunlar lower in kontes coskun ve ordaki hatunun satin aldiği eski kale hesaplari. Bu tarz strajilerle karşımıza cikildi. Biz karşımızda mert bir rakip goremiyoruz. Masa birligi veya kaypaklar diyoruz. Seni tenzih ediyorum sen basindan beri başka birlikteydin . Lafimin hedefi baska onlar gorunce okur. Hic onlar boyle adam degil yaa tribine girme . Simdi anlatsam da onemi yok geldi gecti. Ama o nickler hep utanc ile hatırlanacak. Turnuvada falan görüyorum direk baskanlarini uyariyorum karakterleri hakkında
    • "Rakip lazımdı" durumu, dediğim gibi dışardan bakarak yorum yapmaya çalışınca söylediğim kelime.

Olayların gelişimi bunları getirdiği sırada, ben olup biteni anlamaya çalışıyordum sadece. Detaylarını hala da bilmem. Çok ta öğrenmeye çalışmadım. Eğlenmek önemli.

Ve bu serverda da eğlendim. Gerek bizim yaptığımız operasyonlarda, gerek sizin düzenlediğiniz operasyonlarda. Yıktık, yıkıldık, ordu da çaktık, ordularımız duvara da tosladı, tılsım kaptırdık, tılsım çaldık. Ve en önemlisi bunlar olurken ne sizlerden bizlere bir saygısızlık düzenyinde bir durum oldu, ne de bizden sizlere. Umarım server sonunu da bu şekilde görürüz. Dediğim gibi maksat eğlenmek. :)
    • Capo wrote:

yav yalan mi söyleyeceğim arkadasim hesaplar griydi girmiyordu kimse. Naamloss sv nin dansözlugunden kacti gitti. Adam hakli sonuna kadar.
      Kendinizi rakip aradiniz demek. Peki suvarinin sinirdaki birligi ile neden savaşmadınız. Bak orda da hesap satanlar var g..1 , af yok bunlar lower in kontes coskun ve ordaki hatunun satin aldiği eski kale hesaplari. Bu tarz strajilerle karşımıza cikildi. Biz karşımızda mert bir rakip goremiyoruz. Masa birligi veya kaypaklar diyoruz. Seni tenzih ediyorum sen basindan beri başka birlikteydin . Lafimin hedefi baska onlar gorunce okur. Hic onlar boyle adam degil yaa tribine girme . Simdi anlatsam da onemi yok geldi gecti. Ama o nickler hep utanc ile hatırlanacak. Turnuvada falan görüyorum direk baskanlarini uyariyorum karakterleri hakkında
      Dostum cok basarılı bi yıkım yapmıs gibi bizim yıkımlarımızı beğenmiyorsun gri hesap yıktın diyorsun.En azından artık asker besleyemiyorsunuz:)

Kardeşim kimsin ki birilerinin mertliğine laf edebiliyorsun.Lafın bize gelen kısmına cevap vereyim.Birbirini müttefik seçen birlikler birbirini kullanmıs olmaz.Bi taraf istenenleri verirken diğer taraf hiçbirşey vermezse bu kullanılma olur.Bizde böyle değil olağan bütün isteklere karsılıklı onay veriyoruz.

Bunu geçtim siz sv nin en kaypak birliğiyle ve onun yöneticiyle ittifak kurmadınızmı aynı isim altında birleşmedinizmi, ve hala o birliğin mirası altında devam eden birlikle dostluğunuz yokmu. İnsan çuvaldızı kendine batırmalı değil mi :)

Devredilen hesaplara gelelim.Adamlardan çoğu size isyan ederek devrettiler hesaplarınızı.Gruplarınızda sürekli iddaa konusursanız destek istendimi dönüp bakmazsanız,bakarken iyi bakmazsanız,destek vermezseniz.Hesap devir edilecek diyince ilgilenmezseniz adamlar ne yapsın.

Birliklerinizde tonla açık,ilgisizlik had safhadaydı.Bunu kullanmak direk olarak bizim sucumuz olamaz.

Diplomasi yönünde attığınız adımlar defaatle başarısız olurken bizim attığımız adımların başarısını kıskanmanızı ve "Masa birliği" yakıstırması yapmanızı anlayısla karsılıyorum.
      Sizi sahada da kaç kez gömdük :) Aldığım duyumlara göre de bu hafta baya bi merkeziniz yıkılmıs

Artık tebrik etmeyi öğrenin ya

• sana kalsi suvari sutten cikmis ak kasik :) kontes coskun u birligindr barindiran birisin senden mi öğreneceğim etik degerleri.
      Komik komik mesajlar atmayin kardesim saldiri kime diye. Biz bu oyunu eglenmeye oynuyoruz yasin kardesim hayatimizin merkezinde bu yok. Sohbet muhabbet bizde gırla. Asosyal siskolar tombik süvariler veya basarisi zorla erasmus kazananlar bilemez doğrudur:) asker icin tilsim icin gidenadamin geregi yok gitsin . Wowu kurunca cebimize veya cebinize para girmiyor.egkeniyoruz bu bir oyun. Kaypakligin luzumu yok. Sen yapınca strateji ben yapinca hata cart curt. Birak bu ayaklari guzel kardesim. Aldigin duyum da yanlis. Bizden giden sadece coskun abi oldu. Sizden gidenlerde bak yukarda :) birilerinin mertligine laf ederken senden izin mi alacagim? O lafin muhattabı gelsin konussun adamin adina konuşma benimle. Adamlar silik tipler mi? Yoksa emir almadan konusmuyorlar mi ? turkuaz a ne vaadedilebilir guzel kardesim? Amacsiz birlik. Wow kurma amaci yok. Eglenmeye oynuyoruz diyor adam bak yukarda. Birbirinizle celismeyin. Herneyse guzel kardeslerim oyuna bakalim . Ben gidip biraz urkek suvarilerle dalga geçeceğim. Ust duzey suvari taktigi ile karşılaşıyoruz su an

The post was edited 1 time, last by Sirius: Özel mesaj paylaşımı yasaktır ().

• O kadar ordu bıraktık, boşuna değil.
      Yine gelip Bir o kadar daha bırakacağız ve sizi kibrinizden vuracağız...

Kullanmak konusuna gelince, biz epi topu 10 kişiyiz. Böyle bakınca biz süvariyi kullanmış oluyoruz. Fakat hastalıklı bir bakış açısının ürünüdür kullanmak ve kullanılmak. İttifak farklı şeydir, dostluk kurmaksa çok başka.

Canii28 ve Sinop57 gayette düzgün insanlar, siz onları anlamadınız yada dinlemediniz. Fakat başka serverlarda başkalarına laf taşıyıp dedikodu etmek hoş bir durum değil, olgun bir insan yapmaz bunu yakışmaz....

Not: Forumun yeni hali berbat olmuş...
      TURKUAZ
    • evet harika insanlar yeterince tanidik eyvallah.
      gel kibrimizden vur lutfen hocam. Asiri kibir var bizde.
      Ben o hesaplara server başlarında rekor def yığdım ellerimle. Adem de oyle canii de oyle .
      Anlasmazlik mi yasandi? Ben hesabi siler giderim. Beni destekleyen koruyan kollayan adamlarin arasinda palazlanip hainlik yapmam. Bırakın artik kale yi kötülemeyi. Suvari yaparsa bi bildigi vardir dogrudur kale yaparsa yanlıştır. En hastalıklı en kibirli dusunce bu. Suvarinin her konuya kendi capinda aciklamasi var ama kalenin aciklamalari dinlenmez. Hadi arkadaslar hadi dostlar. Bu sekilde olmaz. Vibe adem abi ile dibine kadar rakipte olurum dostta olurum. Adam het turlu eglendi dost edindi askerini çaktı gitti. Ornek alınmalı. Sagda solda kalenin oplari ben ayarliyorum yaaa diye konusmayin kale suruna yapisirsiniz coskunnnnnn
    • Capo wrote:

sana kalsi suvari sutten cikmis ak kasik :) kontes coskun u birligindr barindiran birisin senden mi öğreneceğim etik degerleri.
      Komik komik mesajlar atmayin kardesim saldiri kime diye. Biz bu oyunu eglenmeye oynuyoruz yasin kardesim hayatimizin merkezinde bu yok. Sohbet muhabbet bizde gırla. Asosyal siskolar tombik süvariler veya basarisi zorla erasmus kazananlar bilemez doğrudur:) asker icin tilsim icin gidenadamin geregi yok gitsin . Wowu kurunca cebimize veya cebinize para girmiyor.egkeniyoruz bu bir oyun. Kaypakligin luzumu yok. Sen yapınca strateji ben yapinca hata cart curt. Birak bu ayaklari guzel kardesim. Aldigin duyum da yanlis. Bizden giden sadece coskun abi oldu. Sizden gidenlerde bak yukarda :) birilerinin mertligine laf ederken senden izin mi alacagim? O lafin muhattabı gelsin konussun adamin adina konuşma benimle. Adamlar silik tipler mi? Yoksa emir almadan konusmuyorlar mi ? turkuaz a ne vaadedilebilir guzel kardesim? Amacsiz birlik. Wow kurma amaci yok. Eglenmeye oynuyoruz diyor adam bak yukarda. Birbirinizle celismeyin. Herneyse guzel kardeslerim oyuna bakalim . Ben gidip biraz urkek suvarilerle dalga geçeceğim. Ust duzey suvari taktigi ile karşılaşıyoruz su an
      dipnot: arkadaşın yukardaki cümleyi kurduğundan sadece bir iki saat önce Gladyator27 nin merkez sıfırlandı.
      " Zihin fukara olunca, fikir ukala olurmuş." N.K.
    • AkiGo4511 wrote:

Barock un sahibi hesabın silindiğini sizden öğrenmiş. Sonuçta siz oraya saldırı geldiğini gördünüz mü? Gördünüz. Köy uçtu mu, uçtu.

Ayrıca Mehmet'in (Playmate) köyü uçurdunuz. Biz size böyle laflarla geldik mi? Mehmet kendisine gelen saldırı olduğunu telefonun internetinin "E" çektiği yerde görüp bize yazabildi sadece. 23 sıralıyı ara ile kesebilirdik. Kestik mi, hayır. Köy uçtu mu, uçtu. Tebrik ederiz dedik. Tesellimiz ordunun kullanılmış olması dedik. Gereksiz sataşmaya gerek var mı, bence yok. Oyun bu. Kazandığında sevinir, kaybettiğinde üzülür moralin bozulur. Ama rakibini tebrik etmekse bu kadar zor olmamalı.

Gelelim Süvari lerin bizi kullanmasına. Servera oyunun 90. gününde felan geldiğim için biraz daha tarafsız gözle yorum yapabiliyorum sanırım.
      Şöyle ki, biz kendi yolumuzu çizdikten sonra bize bir rakip lazımdı. Oyunun tadı çıkmaz herkesle müttefik olsak dimi.
      Tut ki yönetim kadromuz size biraz daha yakın olaydı ve biz sizinle müttefik olup Süvarileri rakip seçeydik. Bu defa da Kale olarak siz mi bizi kullanmış olacaktınız?
      Yani şuanda müttefik olduğunuz kişileri kullanıyor musunuz? Ne kadar kötü bir tabir.

Bize rakip lazımdı. Rakibimiz 4-5 birliği bulunan sizler oldunuz. Gayet cesurca bir seçim oldu bana sorarsanız. Ve elimizden geldiğince mücadele ettik. Tek birliğiz diyip, küçük hesap yıkımlarına yönelmedik. Sağlam hedefler seçtik.

En sonuncu ortak operasyonda. Hedefi seçen yine biziz. Böyle bir kullanılma mı var.

Hatta bundan önceki gerçekleşen, iptal olan operasyonlarda Eski Toprak - Fatihe yazdığım şey şu.
      "Op var. Bugüne / yarına müsait olur musunuz?"
      "Şu zamana müsait oluruz. Kesinleşince haber ver askeri toplayayım."
      "Asker, turnuva yeri bilgilerinde farklılık var mı?"
      "Yok. / Var şu şöyle oldu."

Konuşmada hiç hedef sorulduğunu fark ettiniz mi? Bizim bu samimiyetle muhabbetimiz olan kişilerle ne bizim onları kullanmamız, ne onların bizi kullanması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Bizden size kaçanlar diye tabir ettiğiniz kişiler hakkında yorum yapmak istemiyorum aslında. Çünkü detayları vs bilmiyorum. Onlarla hemen hemen aynı geldim oyuna. Daha kendi ekibimize yeni alışıyordum geldiler.
      Ama öyle tılsım için kaçacak kişi değiller. Öyle olaydı burada da durmamaları lazımdı. Tılsımla ilgili adaletsizliğe, haksızlığa uğradılarsa o ayrı bir durum.
      +barock hesabı bırakalı aylar oldu casus tılsımı almak için hesabı ben açtırmasını söyledim. temsilcilikle de ben bakıyodum. hesaba neredeyse hiç girilmiyodu. hatta köyün sıfırlandığını raporlar atılınca gördüm. köyde asker falan yoktu ben çakmıştım. wow a tahıl atıyorduk tek zararı o oldu. bu arada kızılöfke hesabında oynuyorum. eski hesabım TulkaS. sen kimsin diye aklınızda soru işareti kalmasın.
      + biz müttefik olduğumuz birlikle server başında müttefik olduk. sizin birlikler bizim yıkımlarımızdan korktukları için süvariye sığındılar. süvari de sizi tampon olarak kullandılar. gayette mantıklı bi hareketti. eğer arada siz tampon olmasaydınız belki süvari diye birşey olmayacaktı. yanlış anlaşılmasın küçümsediğimden değil serverın yarısından çoğu ile savaşta olduklarından.
      + gayet güzel savaştınız çirkinleşmediniz. emeğinize sağlık
      bir tane örnek vereyim; bizden size kaçan caniii28 hakan isimli arkadaş asker basma tılsımının bireysel bir tılsım olmadığını, belli bir rut planı ile kullanıldığını bilmeyecek kadar bilgisiz, tılsımı istendiği için de küsüp birlikten ayrılacak kadar da karakter yoksunudur. sinop57 texas-bosna seyis de bu sıfata dahil oyunculardır. ağzımı bozmak istemediğim için yumuşatarak söyledim.
      Namloos konusu;
      Namloos Soner arkadaşımızın bir yakını Şehit oldu yakın zamanda ve oyuna çok uzun bir süre temsilciyle bakıldı. Psikolojik olarakta oyunla bir alakası kalmamıştı. Eğer Soner oyuna önem verseydi o hesaba Ishimuraya toplanan defin 3 katı def koyulurdu. bilin istedim. bunların hepsi geçmiş konular. bundan sonra kim wow u kurarsa en başarılı birlik o dur. kimin yıkıldığının kimin sıfırlandığının bir önemi yok. aslolan WOW.

Herkese başarılar
      Gökhan

Camdan yapılmış köşkte oturuyorsan, Başkasının penceresine taş atma !

The post was edited 1 time, last by ALVARO NEGREDO ().

• Capo

Whitetiger da 35 k asker kesildi köy sıfırlanırken. Aktif değil dediğiniz oyuncu sifirlanmadan 15 gün evvel köy reisliyordu.

Fakat asıl takıldığım şu hem kullanılıyorsunuz de hemde karşılık verince adresifles, olmazki böyle.

İyi bende şöyle diyeyim o vakit, siz de " © " birliğini kullanıyorsunuz her şekilde...
      Bunu Eyüp Ağa duysa ne der ?
      TURKUAZ
    • EyneL Mefer wrote:

Capo

Whitetiger da 35 k asker kesildi köy sıfırlanırken. Aktif değil dediğiniz oyuncu sifirlanmadan 15 gün evvel köy reisliyordu.

Fakat asıl takıldığım şu hem kullanılıyorsunuz de hemde karşılık verince adresifles, olmazki böyle.

İyi bende şöyle diyeyim o vakit, siz de " © " birliğini kullanıyorsunuz her şekilde...

EyneL Mefer wrote:

Capo

o beni deli etti zaten besiktasima laf etti bugun . Eyup aga bizi kullaniyor sömürdü bitirdi beni.
    • EyneL Mefer wrote:

TinkieWinkie_TR wrote:

EyneL Mefer wrote:

Canii28 ve Sinop57 gayette düzgün insanlar
      çoook :) adamlık fışkırıyo bunlardan. seyis ve texas-bosna yı da eklersen tam olacak. bi de isim vereyim bunlara: Mahşerin 4 kolpası
      Ben benimle geçirdikleri süreyi bilirim ona göre konuşurum. Kimse emek verdiği yeri arkasından laf soylensin diye terketmez.
      Herkes hak ettiğini alır arkadaşım . Eğer düzgün insanlar olsalardı öyle konuşurduk. neden sizin diğer oyuncularınız için ya da senin için böyle tabirler kullanmıyoruz da bu kolpaçinolar hakkında atıp tutuyoruz? sen belki zaman geçirmemiş olabilirsin ama benim aylarım geçti bunlarla. biz bunların böyle yapacağını aylar öncesinden bildiğimiz için bunlardan ayrı gruplarda op organize ediyoduk. seyisi bizim birliklere özgür için ben başkan yaptım sonra başkanlığını emrullah yüzünden ben aldım.seyis emrullahın süvari casusu olduğunu aylarca bilirken aramızda tuttuk zarfladık. texas-bosnanın köyü kopil tarafından yıkılıp reislenirken 2 saatte köyünü kurtardık onu da yönetime aldık. sonra döndü askerini bizim birliğe çaktı. sinop57 hergün konuştuğumuz biriydi. silinirken hala belkide hesabında benim yaptığım yağma listesi vardır. benim ilk serverım ilk defa oynuyorum deyip haftalarca top10 a girdi. orda aldık onu markaja sonra o da şaşırmadı. o lavuklar hakkında hiçbirşey bilmiyosunuz ama ben bunların ciğerini bilirim. bunlar gemi su alırken ilk kaçan fareler.

Camdan yapılmış köşkte oturuyorsan, Başkasının penceresine taş atma !

The post was edited 1 time, last by ALVARO NEGREDO ().