pytania odnośnie forum (jeżeli masz jakieś własne pytanie, to też możesz zadać w tym temacie)

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• LordTurek_PL wrote:

Chloe wrote:

LordTurek_PL wrote:

Chloe wrote:

Pamiętaj jednak, że rangi "Emeryta" były dla pewnej specjalnej grupy użytkowników, a nazywając niektórych userów "amebami" nie sądzę abyś na taką rangę zasługiwał.
      Skoro już została podjęta publiczna dyskusja to moim zdaniem bardziej na usunięcie rangi zasługuje ktoś kto o tej grze nie ma pojęcia i jeszcze wypisuje bzdury odnośnie gry na forum, bo taki nowy użytkownik sobie pomyśli, że taki ktoś ma rację chociaż nie ma i będzie grał głupio i bezmyślnie, a nazywanie ameb amebami nikomu nie szkodzi.
      Kogo konkretnie mas z na myśli?
      Powiedzmy, że pisałem tak ogólnie, bo nie umiem znaleźć w tym nowym archiwum niepodważalnych dowodów, więc nie napiszę konkretnie, bo dostanę banicje za szkalowanie.
      a byli tacy i to nie jeden :) chociaż mówimy tu raczej o dywagacjach która nacja jest lepsza itp. itd. a że niektórzy emeryci nie mają kalkulatorów i są amebami umysłowymi to i piszą pierdoły - w każdym bądź razie i tak nie ma rangi emeryta, więc nie ma się o co spierać :)

ten przykład powyżej pisałem z własnych doświadczeń, może kebab ma inne przykłady

• Chloe wrote:

Eragon104_PL wrote:

Chloe wrote:

Eragon104_PL wrote:

Chloe wrote:

Oddam wszystkie sygnaturki, musicie do mnie po prostu w tej sprawie pisać :)
      hura
      Rozumiem, że nie zadowala Cię samo odzyskanie sygnaturek. Przykro mi, że wiele punktów za posty przepadło. Odnośnie rang, napisałam że odzyskanie ich na chwilę obecną nie jest możliwe, co nie oznacza, że w ogóle. Pamiętaj jednak, że rangi "Emeryta" były dla pewnej specjalnej grupy użytkowników, a nazywając niektórych userów "amebami" nie sądzę abyś na taką rangę zasługiwał.
      Ranga emeryta przysługiwała użytkownikom, którzy przez pewien okres czasu, za darmo, świadczyli usługi dla travianowej społeczności będąc moderatorem, supporterem czy pełniąc jakąkolwiek inną funkcję. Dodatkowo wszystko odbywało się na poprzez inne konta, anonimowo. Warunkiem była jedynie uczciwa gra, trzymanie się zasad czy regulaminów. Pomijając fakt, że obecnie na forum żaden regulamin nie obowiązuje, wyrażanie swojego zdania jest raczej zgodne z prawem do publicznego wyrażania własnych poglądów, zwanym inaczej wolnością słowa. Więc na rangę jak najbardziej zasługiwałem, bo rozumiem, że teraz wprowadzone zostaną nowe prawa i ty będziesz ustalać kto i na co zasługuje?Link do postu.

a sygnaturkę sobie sam odzyskałem.
      Cieszę się, że pamiętasz o głównych zasadach przyznawania tej rangi, a także o warunkach. Mnie publicznie nie wypada o tym pisać, ale przemyśl swoje słowa zanim zaczniesz mieć pretensje .
      Skoro wcześniej rangę miałem, to co się zmieniło? A pretensji nie mam, a na pewno nie do ciebie (choć przykro, że mnie nie lubisz), wyrażam tylko swoją opinie - być może forum musiało przejść na nowy silnik z różnorakich względów, tego nie komentuję, szkoda tylko, że żadne 'dobre zmiany' (czyt. m.in. lajki << repy), nie zostały wcześniej poddane jakiejkolwiek dyskusji, w końcu to użytkownicy tworzą forum. Zresztą swoją opinie na ten temat wyraziłem już na w odpowiednim do tego temacie.

Zawsze gdy wykonywałem obowiązki, robiłem to dobrze, do teraz można sobie w answers poczytać moje wypociny i żodyn nie wie że to ja pisałem!
      A to czego publicznie nie wypada Ci pisać, bo ujęłaś to tak, jakbym nie wiadomo co zrobił... po prostu pewnego dnia przestałem to robić.

plx rekord punktów off /największy off PL

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.

I love Captain Claw
    • Eragon104_PL wrote:

A pretensji nie mam, a na pewno nie do ciebie (choć przykro, że mnie nie lubisz), wyrażam tylko swoją opinie - być może forum musiało przejść na nowy silnik z różnorakich względów, tego nie komentuję, szkoda tylko, że żadne 'dobre zmiany' (czyt. m.in. lajki << repy), nie zostały wcześniej poddane jakiejkolwiek dyskusji, w końcu to użytkownicy tworzą forum.
      A czy w ogóle była jakakolwiek ankieta, w której się pytali forumowiczów, czy chcą nowego/innego wyglądu forum i nowych jego funkcjonalności? Bo mieli przeprowadzać ankiety, w których mieliśmy zadecydować, czy chcemy zapowiedziane w tym temacie zmiany. Jedną z tych zmian była zmiana wyglądu i funkcjonalności forum.
      Bo z twojego postu wnioskuję, że nas niestety oszukali i żadnej ankiety z tym związanej nie było.
      Wiem, że nic nie wiem.

Moderatorzy tego forum uwielbiają nas robić w konia.

Gdzie są zapowiadane ankiety?

Niektórzy nie rozróżniają SE od ROA i FAS-u. Pozdro dla kumatych.

Czy zauważyliście, że na tym forum jest pełno postów-widmo?

TL jest lepsze od TK.

[Masz pytania? My na nie odpowiemy!]
      Akurat. Bujdy na resorach. Nie wierzcie w to!!!
    • Dobromina wrote:

Eragon104_PL wrote:

A pretensji nie mam, a na pewno nie do ciebie (choć przykro, że mnie nie lubisz), wyrażam tylko swoją opinie - być może forum musiało przejść na nowy silnik z różnorakich względów, tego nie komentuję, szkoda tylko, że żadne 'dobre zmiany' (czyt. m.in. lajki << repy), nie zostały wcześniej poddane jakiejkolwiek dyskusji, w końcu to użytkownicy tworzą forum.
      A czy w ogóle była jakakolwiek ankieta, w której się pytali forumowiczów, czy chcą nowego/innego wyglądu forum i nowych jego funkcjonalności? Bo mieli przeprowadzać ankiety, w których mieliśmy zadecydować, czy chcemy zapowiedziane w tym temacie zmiany. Jedną z tych zmian była zmiana wyglądu i funkcjonalności forum.Bo z twojego postu wnioskuję, że nas niestety oszukali i żadnej ankiety z tym związanej nie było.
      Ankiety nie było, chyba, że ukryli ją dla mnie, ale wg. mnie, jak już pisałem - silnik pewnie był przestarzały i wymagał zmiany. Być może chcieli rozruszać forum łącząc narody, lub miec wszystko w jednym miejscu... jednakże nie tworzą oni nowej gry, czy nowego forum, aby móc, go stworzyć jak chcą, a edytują istniejącą już społeczność - więc powinni spytać... no ale to...

plx rekord punktów off /największy off PL

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.

I love Captain Claw
    • 515Bartek wrote:

witam. Pisze z malym problemem. dzisiaj ruszyl server x3 ale nie ma do niego rejestracji jedynie od razu mozliwosc zalogowania sie. Czy ktos poratuje linkien do ejestracji lub powie gdzie to znalezc ?
      ja mam dokladnie taki samy problem, ktoś wie gdzie można się zarejestrować? nie potrafię sie odnaleźć na nowej stronie...
    • Z tego co wyczytałem na fb, dzisiaj miały ruszyć 4 speedy: aux, clx, plx i jeszcze coś. Na aux i clx nie widzę możliwości rejestracji na x3, więc pewnie travian nawalił.

Odnośnie tego linku, zarejestrować faktycznie da się, ale poźniej zalogować nie mogę.

Unknown or invalid gameworld taki komunikat