קריאה מפוזרת

• קריאה מפוזרת

מארק ביקר את העיר הקטנה הזו לפני כמה חדושים והתפלא איך היא השתנתה מאז. בלי עוד איכרים ישנוניים בשדות, בלי ילדים משחקים ליד הנהר. השערים הסגורים סימלו לו שהוא יצטרך לבלות את הלילה תחת עץ.

"תראו תראו תראו! מי זה אם לא מארק אטוליוס פה!" - הוא שמע לפתע, "אתה לא יכולת לבוא בזמן יותר טוב מזה!"
      "המפקד!" - מארק חייך חיוך רחב כשהשערים נפתחו והוא ראה את האיש הזקן שהוא פעם פגש בהרפתקאותיו שסיפר לו את הסיפור על הליגיון האבוד. לאחר כמה דקות הם כבר ישבו במגורי החיילים, שותים תה חם ומדברים על הפתקאות העבר. מה אתה עושה פה ואיך אני יכול לעזור לך?" מארק שאל.

החייל הזקן חייך בעצב.

"אני מאמין שרק הרפתקן וותיק כמוך יכול לעזור לנו כאן. אנחנו יודעים על כוחות שבדרך לתקוף בכיוון הזה, אבל ההודעה עצמה הרוסה, ואנחנו לא יודעים למה לצפות." האיש הזקן נתן למארק משהו שנראה כמו חתיכה קטנה של בד. "האם תוכל לעזור לנו? האם ראית משהו כזה לפני?"

מארק רעד. הוא זיהה כמעט במיידית את התמונה. והוא לא היה שמח עם מה שעמד לספר לאיש.

משימה: גלו מה בתמונה, וכתבו איזה סוג מתקפה בדרך לעיר.

אנא - זכרו שתשובותכם לא יהיו גלויות עד ה14.8 .

השחקן הראשון שיענה תשובה נכונה יקבל 30 זהב. עוד 3 שחקנים שענו נכון ייבחרו בצורה אקראית ויקבלו 30 זהב כל אחד.

חשוב :
      כל משתמש יכול לקחת חלק בתחרות פעם אחת.
      לקיחת חלק באותה תחרות במספר שפות תגרום לכך שאף אחד מתשובותיכם לא תחשב.
      מנהלי הפורום פועלים על בסיס התנדבותי ולכן לא זמינים 24 שעות ביממה.
      חוקי הפורום
    • בתמונה אחד מיחידות ההונים- היחידה שמורידה נאמנות וסוג המתקפה היא מתקפת כבישה. אני לא יודע איך קוראים ליחידה הזו
      שחקני עבר

Destroy -IL3\ILX
      GodFucker- ILX
      Capital- ILX
      Gozi- UKX

שחקן נוכחי
      Capital- IL3
    • Sebastian wrote:

מארק ביקר את העיר הקטנה הזו לפני כמה חדושים והתפלא איך היא השתנתה מאז. בלי עוד איכרים ישנוניים בשדות, בלי ילדים משחקים ליד הנהר. השערים הסגורים סימלו לו שהוא יצטרך לבלות את הלילה תחת עץ.

"תראו תראו תראו! מי זה אם לא מארק אטוליוס פה!" - הוא שמע לפתע, "אתה לא יכולת לבוא בזמן יותר טוב מזה!"
      "המפקד!" - מארק חייך חיוך רחב כשהשערים נפתחו והוא ראה את האיש הזקן שהוא פעם פגש בהרפתקאותיו שסיפר לו את הסיפור על הליגיון האבוד. לאחר כמה דקות הם כבר ישבו במגורי החיילים, שותים תה חם ומדברים על הפתקאות העבר. מה אתה עושה פה ואיך אני יכול לעזור לך?" מארק שאל.

החייל הזקן חייך בעצב.

"אני מאמין שרק הרפתקן וותיק כמוך יכול לעזור לנו כאן. אנחנו יודעים על כוחות שבדרך לתקוף בכיוון הזה, אבל ההודעה עצמה הרוסה, ואנחנו לא יודעים למה לצפות." האיש הזקן נתן למארק משהו שנראה כמו חתיכה קטנה של בד. "האם תוכל לעזור לנו? האם ראית משהו כזה לפני?"

מארק רעד. הוא זיהה כמעט במיידית את התמונה. והוא לא היה שמח עם מה שעמד לספר לאיש.

משימה: גלו מה בתמונה, וכתבו איזה סוג מתקפה בדרך לעיר.

אנא - זכרו שתשובותכם לא יהיו גלויות עד ה14.8 .

השחקן הראשון שיענה תשובה נכונה יקבל 30 זהב. עוד 3 שחקנים שענו נכון ייבחרו בצורה אקראית ויקבלו 30 זהב כל אחד.

חשוב :
      כל משתמש יכול לקחת חלק בתחרות פעם אחת.
      לקיחת חלק באותה תחרות במספר שפות תגרום לכך שאף אחד מתשובותיכם לא תחשב.

התקיפה המגיעה היא תקיפת כבישה מכיוון שבתמונה יש את הציף של ההונים שבא לשכנע את תושבי הכפר להצטרף אליו לאימפריה ולהוריד את נאמנותם באימפריה הקיימת
      התמונה היא של הציף של ההונים
      שם חשבון בשרת ILX
      Mutzi