problem pri registracii

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• problem pri registracii

Konkretne svet czx ale predpoklam, ze to tak bude vsade. Tento system mi pride mi zvlastny, kde sa heslo nezadava pri registracii ale az po aktivacii uctu, ktora moze zlyhat. Aktivoval som si ucet ale niekde nastala chyba. Po zvoleni svetovej strany a potvrdeni sa mi nenacitala uvodna obrazovka dediny.

1. Nedalo sa prihlasit, pretoze heslo ktore som zadal bolo zle. Ocividne sa ani nespojilo s uctom.
    2. Nesiel znovu pouzit aktivacny link.
    3. Musel som poziadat o zmenu hesla skrz email.
    4. Po zmene hesla sa stale neda prihlasit. Tvrdi, ze o zmene budem informovany emailom.
    5. Email prisiel a stale sa neda prihlasit.

Mysim, ze podobny problem som mal uz pred prechodom na novu "verziu", zalozil som proste novy ucet a neriesil. Ale nebudi to dobry dojem a je to otravne a hlavne to spotrebuje pouzity email.
  • Zkousim registraci pres travian.cz a mam to uplne jinak.
    1. otevru "hrat ted"
    2. zadam jmeno a email, a naskoci mi info, ze email byl odeslan a otevre se formular s kodem a heslem
    3. prijde mi email s aktivacnim kodem a ja ho i s mnou zvolenym heslem zadam do formulare, potvrdim captcha a odeslu
    4. potvrdil jsem narod a svetovou stranu a otevrela se mi hra
  • Black wrote:

Zkousim registraci pres travian.cz a mam to uplne jinak.
    1. otevru "hrat ted"
    2. zadam jmeno a email, a naskoci mi info, ze email byl odeslan a otevre se formular s kodem a heslem
    3. prijde mi email s aktivacnim kodem a ja ho i s mnou zvolenym heslem zadam do formulare, potvrdim captcha a odeslu
    4. potvrdil jsem narod a svetovou stranu a otevrela se mi hra
    problem nastal po potvrdeni narodu a svetovej strany -> nenacitala sa ta uvodna obrazovka dediny. Nasledne sa nedalo znovu prihlasit z dovodu spatneho hesla. Je to asi ojedinely pripad ale moze to nastat pri vytazenej sieti myslim alebo nejakom inom technickom probleme s prehliadacom