Стање на rs1 серверу

• TS1
    • @Zalosna Sova izvini necu vise preko foruma stvarno ipak uznemirava i druge ljude.
      Tolike strane foruma prelistao i opet bolje da nisam dovoljno je da se baci koska i svi na nju. Ocekujemo logove posto ste rekli da ce ih biti na ++. Mi koji ne znamo gledamo sa strane ;)
      rs1 CaMp3r --- >>> LejlaS Army Virusi H1N1 LA II (2015/16) ww off Конвертер – Извештаји са битака Травијан
      rs1 CaMp3r --- >>> LejlaS Army LA I (2016/17) ww off Uslikano sa Lightshot
      rs1 CaMp3r --- >>> SWA (2017/18)
    • Aleks wrote:

Ja koliko vidim, zasad svi simuju... Jedini ozbiljan log je onaj što su džingisi okačili.
      Istina da se po forumu pominje neko kidanje i sravnjivanje sa zemljom, ali mapa kaže nešto drugo.

Šifra: sim je zakon.

I opet mašite poentu: niko ne kuka što vas je 300 - da smo vas hteli, možda bismo vas zvali da igrate sa nama, trula koalicijo. :D
      Alex kako bi rekao jedan nas igrac

"CEMU SE NADATE"

:D :D
      Lud, Zbunjen, (NE)Normalan
      :evil: vs :saint:

RS 1

A.C.A.B - Crazy_North - Lesinari - Tihana Tico - ICEMAN

Dzingis Han

• Jelena! wrote:

Aleks wrote:

A ovim nezadovoljnim ženama što su promašile savez, pa klikću i nemaju pravo glasa oko bitnih odluka šta da radim. Ostaje im samo da pišu po forumu i lajkuju/dislajkuju druge žene i nemam ništa protiv ako je tako njihovo realno nezadovoljstvo manje.
      jel to znaci da ces manje da pises na forumu? 8o
      Ma kakvi...stiglo joj pojacanje :)))))))) Mada Aleks i ne treba pojacanje :)))))
      :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

rs1 Vikinzi

Dok ti spavaš, neprijatelj ne spava!

Zato spavaj što ćešće i što duže, pa nek crkne od nesanice ... ;)

• ARUTA wrote:

Troublemaker_RS wrote:

Sve je to lepo ali kadvodja promeni savez ,ono malo ti bude muka...
      Pa jel ti bila muka kad je presao Prasina-Marko u Heaven? Nisi iz WCa izlazio koliko ti pozlilo? pre ce biti da si dobio dijareju pa se nastavila do sada!A mozda ti bila muka i kad je horabin ili zoki sa Nocne more posle Heaven prvog osvajanja servera presli u Heaven, a pre toga su igrali za SUN (kako god da se zvao taj ostatak SUNa).

Kratko pamcenje ima dosta vas koji se na takve stvari "kao" zgrozavate i muka vam a zive primere imate kod vas u ALLY!
      Briga me za tudje vodje, kad bi Freeman recimo presao koji vodi alijansu gde ja igram to bi bio sok.
      A ti to toliko detaljno opisujes,jel i tebe vodja napustio,tesko ti je palo?
      HEAVEN RULES !
    • Troublemaker_RS wrote:

ARUTA wrote:

Troublemaker_RS wrote:

Sve je to lepo ali kadvodja promeni savez ,ono malo ti bude muka...
      Pa jel ti bila muka kad je presao Prasina-Marko u Heaven? Nisi iz WCa izlazio koliko ti pozlilo? pre ce biti da si dobio dijareju pa se nastavila do sada!A mozda ti bila muka i kad je horabin ili zoki sa Nocne more posle Heaven prvog osvajanja servera presli u Heaven, a pre toga su igrali za SUN (kako god da se zvao taj ostatak SUNa).
      Kratko pamcenje ima dosta vas koji se na takve stvari "kao" zgrozavate i muka vam a zive primere imate kod vas u ALLY!
      Briga me za tudje vodje, kad bi Freeman recimo presao koji vodi alijansu gde ja igram to bi bio sok.A ti to toliko detaljno opisujes,jel i tebe vodja napustio,tesko ti je palo?
      Pa kad te briga, zasto onda pises o tome po forumu. Nabrojao sam ti 3 vodje tadasnjih saveza koji su presli u Heaven, za svakog su nasli neko opravdanje a soli se pamet nekom drugom.
      Da bi se nesto znalo ne mora da se ima licno iskustvo.... uvek je bilo lepse i pametnije uciti na tudjim greskama i iskustvima :)
      RS1:Nick: Biohazard, Belang, Aruta, Jack Sparrow, Kron Ally:Empire-ONE, DN-MUDA, AID, TW-MUDA, Troupes, BUT No2-SES, SWA, DN BUNT-Troupes, BZB
      RS2:Nick: GROM, Zoo-Vrt, Aruta, Ally: MOSSAD, PIGS, Vallhala
      RS3:Nick: Aruta Ally: sex3im, 69-Hijene, SWA
      RS4:Nick:Tag Team
    • ASve je to lepo ali kadvodja promeni savez ,ono malo ti bude muka...

ARUTA wrote:

Troublemaker_RS wrote:

ARUTA wrote:

Pa jel ti bila muka kad je presao Prasina-Marko u Heaven? Nisi iz WCa izlazio koliko ti pozlilo? pre ce biti da si dobio dijareju pa se nastavila do sada!A mozda ti bila muka i kad je horabin ili zoki sa Nocne more posle Heaven prvog osvajanja servera presli u Heaven, a pre toga su igrali za SUN (kako god da se zvao taj ostatak SUNa).Kratko pamcenje ima dosta vas koji se na takve stvari "kao" zgrozavate i muka vam a zive primere imate kod vas u ALLY!
      Briga me za tudje vodje, kad bi Freeman recimo presao koji vodi alijansu gde ja igram to bi bio sok.A ti to toliko detaljno opisujes,jel i tebe vodja napustio,tesko ti je palo?
      Pa kad te briga, zasto onda pises o tome po forumu. Nabrojao sam ti 3 vodje tadasnjih saveza koji su presli u Heaven, za svakog su nasli neko opravdanje a soli se pamet nekom drugom.Da bi se nesto znalo ne mora da se ima licno iskustvo.... uvek je bilo lepse i pametnije uciti na tudjim greskama i iskustvima :)
      ali od H vodja niko nije presao ljudi su uz svoje igrace.
      Pricam o vodjama koji igraju kljucnu ulogu ,ne o "vodjama".
      HEAVEN RULES !
    • Troublemaker_RS wrote:

ASve je to lepo ali kadvodja promeni savez ,ono malo ti bude muka...

ARUTA wrote:

Troublemaker_RS wrote:

ARUTA wrote:

Pa jel ti bila muka kad je presao Prasina-Marko u Heaven? Nisi iz WCa izlazio koliko ti pozlilo? pre ce biti da si dobio dijareju pa se nastavila do sada!A mozda ti bila muka i kad je horabin ili zoki sa Nocne more posle Heaven prvog osvajanja servera presli u Heaven, a pre toga su igrali za SUN (kako god da se zvao taj ostatak SUNa).Kratko pamcenje ima dosta vas koji se na takve stvari "kao" zgrozavate i muka vam a zive primere imate kod vas u ALLY!
      Pa kad te briga, zasto onda pises o tome po forumu. Nabrojao sam ti 3 vodje tadasnjih saveza koji su presli u Heaven, za svakog su nasli neko opravdanje a soli se pamet nekom drugom.Da bi se nesto znalo ne mora da se ima licno iskustvo.... uvek je bilo lepse i pametnije uciti na tudjim greskama i iskustvima :)
      ali od H vodja niko nije presao ljudi su uz svoje igrace.Pricam o vodjama koji igraju kljucnu ulogu ,ne o "vodjama".
      pa da aruta je ovaj pod navodnicima :D

kako je mi je teta jelena ? jel ustala i naspavala ?
      ba1 Djetlic ba3 Imran(Fernadna)

rs domen (Lolek,GameOfTeuton,Neko iz Mase,Fanstastich 4,Wrong chat,Ferid11)

x3 La Bestia Negra, Megan Fox.
    • ARUTA wrote:

Spanska serija wrote:

dodji tati_RS wrote:

vjerovatno nam se svima najvise svidio njihov nacin igre na proslom serveru, a i odnos prema saveznicima i protivnicima pa zato ovaj igramo sa njima, a da ih nema fera i ja prvi nebi ni igrali ovaj server.
      Koji nacin igre su oni pokazali? Ratovali sa DN koji je bio u tom stanju da bi ih Natari dobili... Lepo reci uvek ratujemo sa Heavenom i sada smo se prikljicili ljudima koji su dosli sa tom namerom.... Jedino ako finansiraju pa da vam se svidi odnos prema saveznicima :D
      I da je tako Spanac a nije, zar nije bolje izbeci ally koja brani tron nego otici u nju!Ajd sad izbroji igrace u heavenu koji su presli u ovih godina tu i predstavljaju se kao Heaven a prelazili su iz godina u godinu. Ima i kod vas igraca iz SWA, DNa, NDa, SUNa, LA i slicno koji su prelazili pa ih niste predstavljali tako vec kao Heaven i oni su se busali da su Heaven.

Prica ima uvek dva kraja zar ne! Prigovori se nekom nesto sto i sami rade?
      Ako vec napustis maticni savez, skroz je ok da se prikljucis slabijoj ally i ratovati sa sampionom, ali je isto ok prikljuciti se sampionima ako ti prija ekipa. Igras gde ti se svidja, nismo svi Totti pa da zavrsimo karijeru tamo gde smo je zapoceli :D
      Ne znam ko je sve presao jer sam tu 3 godine, ali za te 3 godine ima igraca koji su dosli, otisli a i onih koji su izbaceni :D
      Kao sto bi Muta Nikolic rekao "Sve to je normalno" :D
      Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016 :D
      prntscr.com/9usv4a
    • Troublemaker_RS wrote:

ASve je to lepo ali kadvodja promeni savez ,ono malo ti bude muka...
      ali od H vodja niko nije presao ljudi su uz svoje igrace.Pricam o vodjama koji igraju kljucnu ulogu ,ne o "vodjama".
      Tog tipa vodja o kojima pricas je samo dvojica a to su FBM I FreMan.

A nabrojana trojica su itekako se puno pitali u svojoj ally, ne sami ali medju najbitnijima su tada bili.
      RS1:Nick: Biohazard, Belang, Aruta, Jack Sparrow, Kron Ally:Empire-ONE, DN-MUDA, AID, TW-MUDA, Troupes, BUT No2-SES, SWA, DN BUNT-Troupes, BZB
      RS2:Nick: GROM, Zoo-Vrt, Aruta, Ally: MOSSAD, PIGS, Vallhala
      RS3:Nick: Aruta Ally: sex3im, 69-Hijene, SWA
      RS4:Nick:Tag Team
    • Већ 6-7 страна коментари само о јаничарима, а у Травиану нема турских јединица, као што знате. Шта мислите о промени теме? Већ смо се доста гађали блатом, сви смо умазани а смејемо се једни другима - што би стара народна рекла: "Смеје се магарац зецу што има велике уши.". Сви имамо пребегле и придошле.
      Изногуд SWA
    • Iznogud wrote:

Већ 6-7 страна коментари само о јаничарима, а у Травиану нема турских јединица, као што знате. Шта мислите о промени теме? Већ смо се доста гађали блатом, сви смо умазани а смејемо се једни другима - што би стара народна рекла: "Смеје се магарац зецу што има велике уши.". Сви имамо пребегле и придошле.
      A koju titulu nose ovi celikupni savezi koji menjaju stranu pred kraj?
      HEAVEN RULES !