Стање на rs1 серверу

• TS1

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• PERIKAS wrote:

FuriousAngels_RS wrote:

Prosto je neverovatno da o nekome ko je mesecima klikao, goldao i sedeo sa tobom mislis tako lose. Zasto bi se neko prodao za 50 evra? Koliko vrede ti meseci klikanja i gold koji se na taj nalog uplacivao? Znaci po tebi to sve manje vredi od 50 evra? Sramota je cak i pomisliti nesto tako a ti jos pricas na sav glas. Kada se tako igraci ponasaju prema svojima, sta reci kakvi su prema drugima. I po tebi mi MORAMO da potkupimo vaseg igraca inace na drugi nacin ne mozemo pobediti. Stidi se.
      Nisu u pitanju nagađanja, neko provjerene informacije. Znaci ja ništa ne izmišljam, E sada sto ti ne vjeruješ to je druga stvar. Ja sam za ovog igrača garantovao zadnju akciju, i zato se HM i ostala ekipa slupaše. I zato sam ljut i razočaran.

Надам се да ти је сада мало јасније како смо, између осталог, дошли до тога да бранимо 3 мете... не стварајте заверу тамо где је нема.

Поздрав свима! (осим вођама рева :D )

PERIKAS wrote:

Nisu u pitanju nagađanja, neko provjerene informacije. Znaci ja ništa ne izmišljam, E sada sto ti ne vjeruješ to je druga stvar. Ja sam za ovog igrača garantovao zadnju akciju, i zato se HM i ostala ekipa slupaše. I zato sam ljut i razočaran.
      Meni samo nije jasno da 180ti dan servera neko za nekog treba da garantuje. Ako postoji bilo kakva sumnja nakon 6 mjeseci igre, niko nije lud pustiti tog covjeka u akciju, pa sve i da Tito licno garantuje za njega.
      Naravoucenije: Slobo i Aleks vas procitali :D
      Naravno da su procitali, ali citanje Kostalo 50 eurica :D
    • posto cu sada demantovati to prodana akcija. Nalog je klikao odavno samo za namjenu ovu. Znaci nije de desilo sada nego davno prije. Bila je jos jedna akcija pa niko nije rekao nistaaa.

Ako vi mislite da je on jedini dobro ste se zeznuli :D stvari se ne prave odmah nego treba to njegovati . :D
      ba1 Djetlic ba3 Imran(Fernadna)

rs domen (Lolek,GameOfTeuton,Neko iz Mase,Fanstastich 4,Wrong chat,Ferid11)

x3 La Bestia Negra, Megan Fox,lom-bom;
    • ko gubi ima pravo da se ljuti...razumem vas

nego neke stvari su mi nejasne

krenete polupate se, prodato, krenete prodjete nije prodato?

a sve isti akteri...ajde ne umanjujte nase i vase zasluge

ocajno citate akcije, nadmudrio vas paja x puta

u akcijama necete ni da ispostujete fejk listu nego igraci imaju od 16 do 30 napada, neki posalju pravi a pre i posle ako stignu....i posle vam kriv djavo kad vas zalepimo
      necu da nerviram vise Alex da vas ucim kako da igrate...na pojedince mislim

kako smo onda swa procitali? jel to isto neko javio

vasa sramota...lepili smo se mi godinama i na swa i na La, i oni na nas...pa niko nije kukao da je prodata akcija i da MH igra za nekog

cak smo i mi 15 ofa polupali na swa uredno posle artova, ne videvsi deff...pa nam ljudi javili procitano i to je to....iako je delovalo ko da je neko prodao...sakupili ljudi 600k
    • house_RS wrote:

ko gubi ima pravo da se ljuti...razumem vas

u akcijama necete ni da ispostujete fejk listu nego igraci imaju od 16 do 30 napada, neki posalju pravi a pre i posle ako stignu....i posle vam kriv djavo kad vas zalepimo
      Pa kada vec dajes lekcije, onda prvo nauci svoje igrace da takve stvari ne rade. Jer se desavalo x puta isto to sa Vase strane. Ali nismo smatrali da je to neznanje i da treba nekome lekcije drzati zbog toga... Posto su od pojedinih igraca, tri dana nakon akcije, danas fejkovi zavrsili i neka kucanja od 25 k legija i kata, bez heroja
    • house_RS wrote:

ko gubi ima pravo da se ljuti...razumem vas

kako smo onda swa procitali? jel to isto neko javio

vasa sramota...lepili smo se mi godinama i na swa i na La, i oni na nas...pa niko nije kukao da je prodata akcija i da MH igra za nekog

cak smo i mi 15 ofa polupali na swa uredno posle artova, ne videvsi deff...pa nam ljudi javili procitano i to je to....iako je delovalo ko da je neko prodao...sakupili ljudi 600k
      Imali su jednog novog napadača, nalog koji dosad nije akcijao, ali momci sa tog naloga baš deluju korektno, nadam se da nisu njih optužili za špijunažu i slične gluposti.

House, znaju izgleda da tebe ne volimo, pa smo ih pustili da te skataju skoro na nulu i pored dojave špijuna. :D Ti i Red devil ste crne ovce familije. :D

Imrane, ne loži masu, leba ti. Vidiš da se pale ovde i na najmanju žišku.
      rs1 Rimljanka
    • Black&Blonde wrote:

Dr Paja wrote:

Black&Blonde wrote:

danas fejkovi zavrsili i neka kucanja od 25 k legija i kata, bez heroja
      Hvala na informaciji. Svi krivci ce biti kaznjeni.

s
      To je potpuno nebitno, niti to ikoga zanima. Ali nemoj praviti druge glupim, neznalicama, pokusavati ismijavati, da bi ispao pametan a u svojim redovima imas iste takve promašaje i greske... Sagledaj prvo sebe i oko sebe, pa onda druge.
      Bolje da ne znaš koliko je grešaka napravljeno tokom poslednje akcije... Činjenica da je prošla dovoljno govori o vašoj organizaciji odbrane...
      rs1: HEAVEN
      '12./'13. Knez Rogan 1/2 WIN
      '13./'14. Knez Rogan 1/2 >>> Graditelj 1/2 WIN
      '15./.... Knez Rogan 1/2 >>> Keyser Soze WIN
      '16./.... Psycho 1/2
      '17./'18. NoWay 1/2 WIN

rs2: Power-S
      '11./'12. MeDo_JE
    • MeDo_JE wrote:

Black&Blonde wrote:

Dr Paja wrote:

Black&Blonde wrote:

s
      To je potpuno nebitno, niti to ikoga zanima. Ali nemoj praviti druge glupim, neznalicama, pokusavati ismijavati, da bi ispao pametan a u svojim redovima imas iste takve promašaje i greske... Sagledaj prvo sebe i oko sebe, pa onda druge.
      Bolje da ne znaš koliko je grešaka napravljeno tokom poslednje akcije... Činjenica da je prošla dovoljno govori o vašoj organizaciji odbrane...
      Ne sastoji se server od jedne akcije. Bilo je momenata kada ste prolazili i kada niste prolazili. Tako isto i sa nase strane. Gresaka bude uvijek, nekada se iskoriste, nekada ne. Sve je to sastavni dio igre. Ali nije kada pocnes da solis svima pamet i da si nepogrešiv, da su ostali neznalice a to isto se desava kod svih saveza i bez toga ne ide. Pa onda jednoj djevojci Pricas o dostojanstvu a izvrijedjas je na svaki mogući nacin. Ako je vama to sve ok, meni nije. Kako god to neko shvatao. E o tome je rijec a ne o napadima i odbrani.
    • Paja to radio...? Nijesam primjetio... Mada ako mislimo na istu đevojku, ne bi joj škodilo da malo obrati pažnju kako se izražava, jer kao što i sama vidiš ne tretiraju se svi protivnici isto, već obično bude po "zaslugama"...
      '16./.... Psycho 1/2
      '17./'18. NoWay 1/2 WIN

'11./'12. MeDo_JE
    • Pa pobeda totalna ovaj forum, ljudi Vucic u CRO, Glogovac otisao u nebesku kafanu sa ostatkom velikana, sutra REAL - PSG , i dalje nista zanimljivije nego rs.1 forum majke mi.

Eto Macane, sledece sezone ja te licno pozivam da rolamo zajedno uz pon naravno posto ti u volt neces a ja iz volta ne mogu i ne zelim, idemo na neke kote koje ocete i rolamo ?

@Shad , ww OFF ? ono ti nazivas WW ofom ? decko sedi 1 !!!

PS Imgur: The magic of the Internet , nije Unk poper cisto da se zna !!!
      exex Union
      ex Mr.Union
      rs.1 - Fantasy
    • Za gg off, sa jednim artom u cijeloj ally, pristojno...
      '16./.... Psycho 1/2
      '17./'18. NoWay 1/2 WIN

'11./'12. MeDo_JE
    • Black&Blonde wrote:

Dr Paja wrote:

Black&Blonde wrote:

s
      Imas pravo za ovo ``Sagledaj prvo sebe i oko sebe, pa onda druge.`` nadam se da tako i postupas bas kao sto si napisala :)))))))))))))
      :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

rs1 Vikinzi

Dok ti spavaš, neprijatelj ne spava!

Zato spavaj što ćešće i što duže, pa nek crkne od nesanice ... ;)

• ne ucim vas kao ja sve znam...nego vam kazem ne vadite se na MH i spy price..
      Nadigrani ste i tacka. Ko je reko da vi ne znate nego ste digli nos i mislili ste da cete lako i dobili ste packe zbog.toga.

Npr. On akcija sa humanim fejkanjem je bila predobra