כמה שינויים קוסמטיים

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• כמה שינויים קוסמטיים

כמה דברים קטנים שיוסיפו לסדר במשחק

א. כמו שכתוב בדיוק כמה זמן ייקח לכל החיילים שמאומנים כרגע במגורי החיילים/אורווה/בית מלאכה להתאמן, גם אם הם מאומנים בכמה נגלות, יהיה נחמד אם יהיה כתוב גם כמה חיילים בדיוק מאומנים כרגע אם הם לא היו מחולקים לנגלות

ב. שהחלוניות של הגיבור/קישורים של חשבון פלוס/רשימת הכפרים וכו' יהיו ניתנים להזזה לפי ראות עיננו. תכלס הרבה פעמים זה קצת מציק לגרור למטה עד הקישור הנכון חח יהיה נחמד אם יהיה אפשר להעביר את ההודעות משחק למטה ולהסתכל מדי פעם ושהקישורים החשובים יהיו מול העיניים

ג. אם אני עובר כפר במהלך שימוש במוצא קרופרים, יהיה נחמד אם המעבר יסנכרן את עצמו אוטומטית ושאני לא אצטרך להציב שוב את החיפוש של הקרופר הספציפי שאני מחפש בשביל לראות כמה משבצות הוא ממני

הלנקייה שלי

אם אני אתחיל להכניס פה משתמשי עבר.. זה פשוט יהיה ארוך מדי. אז אני אתחיל מ-2017 :d
      ILX22 - EvyaGreat

משוגע פה.. משוגע.

IL1 - Rooloo
    • evitar2008 wrote:

כמה דברים קטנים שיוסיפו לסדר במשחק

א. כמו שכתוב בדיוק כמה זמן ייקח לכל החיילים שמאומנים כרגע במגורי החיילים/אורווה/בית מלאכה להתאמן, גם אם הם מאומנים בכמה נגלות, יהיה נחמד אם יהיה כתוב גם כמה חיילים בדיוק מאומנים כרגע אם הם לא היו מחולקים לנגלות

ב. שהחלוניות של הגיבור/קישורים של חשבון פלוס/רשימת הכפרים וכו' יהיו ניתנים להזזה לפי ראות עיננו. תכלס הרבה פעמים זה קצת מציק לגרור למטה עד הקישור הנכון חח יהיה נחמד אם יהיה אפשר להעביר את ההודעות משחק למטה ולהסתכל מדי פעם ושהקישורים החשובים יהיו מול העיניים

ג. אם אני עובר כפר במהלך שימוש במוצא קרופרים, יהיה נחמד אם המעבר יסנכרן את עצמו אוטומטית ושאני לא אצטרך להציב שוב את החיפוש של הקרופר הספציפי שאני מחפש בשביל לראות כמה משבצות הוא ממני

?יש לך עוד בקשות
      ?כמו שינפסו לך שאתה ישן או שידחפו לך אימון אוטמטי
      שחקני עבר:
      IL3- Color
      ILX20- Valak
      IL4- Ghost Hunter
      ILX21- unique בשביל אור
      שחקני הווה:
      IL1- one piece
      ILX23-ACE
    • למה המרמור?
      זה בסך הכל נוחות. רעיונות טובים לדעתי..
      סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
      ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~ Shigatsu wa Kimi no Uso - Your Lie in April ~
      ~סיקור קיץ כבר הגיע אל Re:Zero, קפצו לתגובה!~
      ~VON~
    • Amit1091 wrote:

הראשון אחלה
      את השני לא הבנתי
      השלישי מיותר
      השני הוא התכוון שנגיד המיקום של הרשימת קישורים יהיה מעל ההודעות של המשחק
      כי ברשימת קישורים משתמשים יותר
      שחקני עבר:
      IL3- Color
      ILX20- Valak
      IL4- Ghost Hunter
      ILX21- unique בשביל אור
      שחקני הווה:
      IL1- one piece
      ILX23-ACE
    • daniel_IL wrote:

Amit1091 wrote:

הראשון אחלה
      את השני לא הבנתי
      השלישי מיותר
      השני הוא התכוון שנגיד המיקום של הרשימת קישורים יהיה מעל ההודעות של המשחקכי ברשימת קישורים משתמשים יותר
      בהודעות אתה מתכוון לתיבת המידע?
      שחקני הווה:
      ספיישל-FireAndSand-לא ידוע

שחקני עבר:

IL4-ProTection
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
    • א' רעיון טוב אבל בטוח שכבר זה הוצע
      ב' אני לא בטוח שהבנתי, היכן חשבת למקם את כל הקישורים במקום המקום העכשווי שלהם?
      ג' מרגיש לי כבר כמו האכלה בכפית
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

Current: ilx3: נודרלכםאניחווה