Atacuri la secunda

• Problema este ca daca pana acum din 10 atacuri in 8 cazuri dadeam 4 intr-o secunda, acum de cand ati implementat noua interfata pe mozilla nu mai merge sa dau atacuri la secunda cum dau de o viata folosind ctrl-tab-enter, iar pe chrome iti merg in copaci in sensul ca se incarca foarte greu taburile si iti intra in secunde diferite.
    E o problema, nu doar la mine, toti care ataca manual mi-au spus ca nu mai reusesc sa dea 4 valuri intr-o secunda. Ce e de facut?
  • micro ice_RO wrote:

Foloseste cyberfox...este practic un mozilla (basic) fara toate scripturile/addonurile in el:). Iar problema despre care vorbesti nu vine de la interfata travian ci de la update-urile facute la mozilla

Numai bine!
    As vrea sa pot sa spun ca e ok, dar din pacate nu e asa. Am incercat cu cyberfox, nu am important nimic din alte browsere, cel mai bine am dat 3 cu 1, incercand de vreo 15 ori. Cand pun mai multe valuri, 8 de exemplu de foarte putine ori imi pleaca 8, iar ultimele 2-3 au distanta si de 3-4 secunde fata de clean. Nu e vorba de nici un addon, pana acum la implementarea interfetei am atacat si 12 valuri dand 4 4 4. Mai incerc, sper sa fie altceva si nu interfata pentru ca daca e interfeta e aiurea rau de tot intrucat la cum ii stim pe cei de la travian nu o sa faca nimic.