COF Birlikleri Bildirgesi

• C
    • + | +

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• osmancan71_TR wrote:

_köle__TR wrote:

3 5 kişi 1 ay takilacaz demedim mi gardaş ruslara yanliş bilgi vermeyin sonra yikarlar bizi falan bizim amacimiz yikilmadan silmek duymadin mi daha :) rus gardaslarima selam olsun bu arasla osmanin yalanlarina uyup yikmayin bizi silecez biz zaten :D
      bırak :D sağlamız sağlamız dedin. mertle seni uyardık hatta yapma rezan etme rezan emeklerine yazık olur gençsin hayallerin yıkılır :D yok kanka yok sağlamız diye üstüne basarak dedin. gitme griye yıkarlar seni dedim dinlemedin :( oysa sana elemeden önce teklifimizi yapmıştık. gelmedin bak sana ayrılan biletleri müttefikler değerlendiriyor
      benim teklifimi bana mi yaptiniz :rolleyes: kanka ruslara söylede yavaş yiksinlar nevrim döndü onlar hayvan sever de ne bilem az ov bizi bak her gun 3 hesabimizi yikiyolar birlikte ne merkez ne asker köyü braktilar :rolleyes:
    • gorbaçov dönemi de tartışmaya açık, yapılan iyi şeyler kötü şeyler var elbette..

@KuRGaN_TR e bağımsızlık ile kafkasın turana bakış açısı farklı biliyorsun.. Yoksa grozny de kimin rezil rüsva olduğunu ikimiz de biliyoruz.

@osmancan71_TR rezan değilmiydi rusları tek başımıza yıkarız diyen..
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
      FINAL (made in cccp) Union.
    • _köle__TR wrote:

osmancan71_TR wrote:

_köle__TR wrote:

3 5 kişi 1 ay takilacaz demedim mi gardaş ruslara yanliş bilgi vermeyin sonra yikarlar bizi falan bizim amacimiz yikilmadan silmek duymadin mi daha :) rus gardaslarima selam olsun bu arasla osmanin yalanlarina uyup yikmayin bizi silecez biz zaten :D
      bırak :D sağlamız sağlamız dedin. mertle seni uyardık hatta yapma rezan etme rezan emeklerine yazık olur gençsin hayallerin yıkılır :D yok kanka yok sağlamız diye üstüne basarak dedin. gitme griye yıkarlar seni dedim dinlemedin :( oysa sana elemeden önce teklifimizi yapmıştık. gelmedin bak sana ayrılan biletleri müttefikler değerlendiriyor
      benim teklifimi bana mi yaptiniz :rolleyes: kanka ruslara söylede yavaş yiksinlar nevrim döndü onlar hayvan sever de ne bilem az ov bizi bak her gun 3 hesabimizi yikiyolar birlikte ne merkez ne asker köyü braktilar :rolleyes:
      Rezan her seferinde farklı bişey dion kanka valla bravo :D Tam 3 harfli ruhu var sende :D
    • zekiLiseli_TR wrote:

gorbaçov dönemi de tartışmaya açık, yapılan iyi şeyler kötü şeyler var elbette..

@KuRGaN_TR e bağımsızlık ile kafkasın turana bakış açısı farklı biliyorsun.. Yoksa grozny de kimin rezil rüsva olduğunu ikimiz de biliyoruz.

@osmancan71_TR rezan değilmiydi rusları tek başımıza yıkarız diyen..
      yani burda durumu sırf kendim bildiğim için kurtardım :D :D yoksa rezan bizide kandıracak :D çok hırpalanmış oralarda belli..
    • MeRt__ wrote:

_köle__TR wrote:

osmancan71_TR wrote:

_köle__TR wrote:

Rezan her seferinde farklı bişey dion kanka valla bravo :D Tam 3 harfli ruhu var sende :D
      bazen işi goygoya vurup trollüyorum bazen de gercekleri söylüyorum bazende hangisini yaptigimi karistiriyorum kanka işimiz bu :D
    • Maranga28 wrote:

Nozzle wrote:

Maranga28 wrote:

Nozzle wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

COF Kemal Başer_TR wrote:

Hadi sizlere iyi sohbetler.
      Yeni gelenler forumu kurcalasın aradığı soruların cevabını bulur.
      Ayrıca oyun bitince de hepinize yıllarca yetecek malzeme dökeceğiz ortaya. Aras tertemiz kalır yapılanların yanında :)
      bu yaptığın tezat işte, ustalar olsun tirsin olsun oturup tartismayacaksak ozveriyle bu iş olmaz
      Iste tam bu sebepler yuzunden her zaman coftan ne dost veya ne de muttefik olmayacagini soyledim. Hadi tirsin ulan la yaz aski iliskiniz oldu onu rahatca afaroz ettin. Simdi de kendi egon icin yillardir arkadasim dedigin adamlari afaroz etmek icin mi bekliyorsun? Sasirdim mi? yoo cunku this is kemal baser. Yakinda siz simdi birbirinizin eskiden guvenerek verdigi sifreleri dener tutturduklarinizin ordularini birbirinize cakarsiniz :D

Hayirdir kemal abinin yeni avukati sensin galiba da aman dediklerine dikkat et abinin yaninda ileride senide satar araniz bozulursa filan..Not: Bu senenin en komik kismi daha dun isminden dolayi cofa girenler simdi cofun tek savunuculari olarak kalmis :D
      Boş yapma kardeş ben kaç senedir tanıyorum beraber oynamışlığım oldu bilmeden konuşma önce öğren ondan sonra konuş ;) anlatabiliyor muyum
      eee iste tam anlatmak istedigimde bu nokta idi. Simdi ben senden daha eskiden beridir taniyorum hatta senden fazla oynamisligim vardir cof icinde bu beni cof mu yapti? veya benim dedigimi ne degistirdi? dun cof olanlar simdi nin cofun savuncusu oldu iste :D Dunun cof savunuculari ise sessiz sekilde kemal baserin atagini bekliyorlar asdasdasd:D
    • Nozzle wrote:

Maranga28 wrote:

Nozzle wrote:

Maranga28 wrote:

Nozzle wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

COF Kemal Başer_TR wrote:

Hadi sizlere iyi sohbetler.
      Yeni gelenler forumu kurcalasın aradığı soruların cevabını bulur.
      Ayrıca oyun bitince de hepinize yıllarca yetecek malzeme dökeceğiz ortaya. Aras tertemiz kalır yapılanların yanında :)
      bu yaptığın tezat işte, ustalar olsun tirsin olsun oturup tartismayacaksak ozveriyle bu iş olmaz
      Iste tam bu sebepler yuzunden her zaman coftan ne dost veya ne de muttefik olmayacagini soyledim. Hadi tirsin ulan la yaz aski iliskiniz oldu onu rahatca afaroz ettin. Simdi de kendi egon icin yillardir arkadasim dedigin adamlari afaroz etmek icin mi bekliyorsun? Sasirdim mi? yoo cunku this is kemal baser. Yakinda siz simdi birbirinizin eskiden guvenerek verdigi sifreleri dener tutturduklarinizin ordularini birbirinize cakarsiniz :D

Hayirdir kemal abinin yeni avukati sensin galiba da aman dediklerine dikkat et abinin yaninda ileride senide satar araniz bozulursa filan..Not: Bu senenin en komik kismi daha dun isminden dolayi cofa girenler simdi cofun tek savunuculari olarak kalmis :D
      Boş yapma kardeş ben kaç senedir tanıyorum beraber oynamışlığım oldu bilmeden konuşma önce öğren ondan sonra konuş ;) anlatabiliyor muyum
      eee iste tam anlatmak istedigimde bu nokta idi. Simdi ben senden daha eskiden beridir taniyorum hatta senden fazla oynamisligim vardir cof icinde bu beni cof mu yapti? veya benim dedigimi ne degistirdi? dun cof olanlar simdi nin cofun savuncusu oldu iste :D Dunun cof savunuculari ise sessiz sekilde kemal baserin atagini bekliyorlar asdasdasd:D
      Komikmiş kemal abinin hesabında'da oynadım uğur abinin ;) kendimi göstermeye gerek yok her zaman anlatabildim umarım
    • Maranga28 wrote:

Nozzle wrote:

Maranga28 wrote:

Nozzle wrote:

Komikmiş kemal abinin hesabında'da oynadım uğur abinin ;) kendimi göstermeye gerek yok her zaman anlatabildim umarım
      Ne yalan soyliyim zerre anlatamadin :D
    • New

makevelie wrote:

HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

makevelie wrote:

oooo desene geçen sene 1 günde inşa planlarını toplayan ruslar şimdi tüm wowları toplıcak demekki geçen seneye örnek gösterip bu sene daha berbat olmak biz türklere has bir şey sanırım :D

vay be 10 asırlık cof birlikleride dağıldıysa tamamdır bu travian :D demekki kemal beşer diktatörlüğüne dayanamadılar peki bu müfreze ekibinin başındaki vatandaşlar kim kim çekiyor başlarını zaharya ismail vs başeri terk etmez hzzlerde terk etmez eğer başer bey hzzlere fazla yüz verdiyse emektar cof oyuncuları bunu kaldıramamış olabilir

bilmiyorum dedikodu yapmak değil bu coflu arkadaşlar alıntılayıp uzatmasın amacım çirkeflik değil üzüldüm nekadar cofta olsa adından söz ettiren ekip tr serverlarında rakip yok diye turnuvaya gidiyorlardı şimdi turnuvada birbirlerine rakip oldular artık trye dönüp s9 s5 gibi bitik svlerde oynamasınlarda
      müfrezenin başını zaharya çekiyor :) zaharya cofta değil :)
      ıhhhh :D pekii hzz kapatıp cof olan hzzyönetimi hangi safta yer alıyor csd cemil bey kimin yanında vay arkadaş çok şaşırtıcı cof dedinmi akla ilk zaharya gelir yılların generari kemal başeriı mi yapcak şimdi aynı saniye 40 saldırı oplarını :D kemal başkana sormuştum sen yanıtlamışsın teşekkür ederim
      Oncelikle herkese iyi oyunlar. HZZ birligini kapatmak vs gibi bir durum yok. 3 5 oyuncu var diye koca birligin adini kullanmak dogru olmadigindan ekip toplanip tekrar oynamaya karar vermedigi muddetce HZZ birliklerini goremeyeceksiniz. :)

Turnuvada herkese bol şans..
      Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso