COF Birlikleri Bildirgesi

• C
    • + | +

#AskTravian - Episode 4 is now available! Watch it here!

• Sen bir Ailenin parçası olamadığın için anlayamazsın. Hem reel hem sanal olarak. Biz iyi biliriz. Ailenin ne olduğunu, gerektiğinde ailen için ne yapman gerektiğini de!

Reelde veya sanalda, yürekli, efendi, düzgün insanlara her zaman saygı duyarım.
      Reelde veya sanalda, ailem için de her şeyi yaparım ben. Bu aile böyle kuruldu. COF Bizim ailemizdir.

bir çocuk iş arar, COF elinden geleni yapar.
      bir çocuk okul okur, okul harcını bile yatıramaz. COF Yatırır.
      düğün olur COF ordadır, cenaze vardır COF ordadır. Para toplar mevlüt okutturur.
      öğrencinin veya işçinin, internet faturası, telefonu vs kapalıdır. COF da her zaman birileri vardır. Kimse bir sanal alem parçası oyun için kılını kıpırdatmaz. Ama bir aile varsa, ailenin geniş bir kitlesi varsa, onun için emek verildiyse ve en çok emeği veren, en çok fedakarlığı yapanlar ailenin temel taşlarıdır. Bu senin 2 gündür tanıdığın bildiğin bir birlik değil.

COF Ailedir. Aile ancak fedakarlıklarla kurulur. Bu kapıyı çarpıp çıkanlar olur, kovulanlar olur, gidenler olur. Bu normaldir. Olması gerekendir. Ama Aile buradadır.

"Aile her şeydir" lafını senin anlamanı zaten beklemem. Ama sana benden son kez bir uyarı. Benimle uğraştıkça, sen ezilmeye ve katbetmeye devam edeceksin. Şimdi bulunduğun birliğin değerini bil, yoksa ordan oraya dolanmaya devam edeceksin. Yediğin kaba pisleme. O birliğin değerini bil ve ihanet etme!

Bu arada aile her şeydir derken, tabi sen çocukluğuna gittin. Ama ben bunu kastettim.

youtube.com/watch?v=ItAkQah6LH4
    • COF Kemal Başer_TR wrote:

Sen bir Ailenin parçası olamadığın için anlayamazsın. Hem reel hem sanal olarak. Biz iyi biliriz. Ailenin ne olduğunu, gerektiğinde ailen için ne yapman gerektiğini de!
      Reelde veya sanalda, ailem için de her şeyi yaparım ben. Bu aile böyle kuruldu. COF Bizim ailemizdir.

düğün olur COF ordadır, cenaze vardır COF ordadır. Para toplar mevlüt okutturur.
      öğrencinin veya işçinin, internet faturası, telefonu vs kapalıdır. COF da her zaman birileri vardır. Kimse bir sanal alem parçası oyun için kılını kıpırdatmaz. Ama bir aile varsa, ailenin geniş bir kitlesi varsa, onun için emek verildiyse ve en çok emeği veren, en çok fedakarlığı yapanlar ailenin temel taşlarıdır. Bu senin 2 gündür tanıdığın bildiğin bir birlik değil.

COF Ailedir. Aile ancak fedakarlıklarla kurulur. Bu kapıyı çarpıp çıkanlar olur, kovulanlar olur, gidenler olur. Bu normaldir. Olması gerekendir. Ama Aile buradadır.

"Aile her şeydir" lafını senin anlamanı zaten beklemem. Ama sana benden son kez bir uyarı. Benimle uğraştıkça, sen ezilmeye ve katbetmeye devam edeceksin. Şimdi bulunduğun birliğin değerini bil, yoksa ordan oraya dolanmaya devam edeceksin. Yediğin kaba pisleme. O birliğin değerini bil ve ihanet etme!

Bu arada aile her şeydir derken, tabi sen çocukluğuna gittin. Ama ben bunu kastettim.

Orda bir dur Kemal efendi sen nerden çıkardın Berkay'ın travian ailesinin olmadığını emin ol senden daha çok seveni ve senden daha çok onu kabullenecek travian ailesi var sen rahat ol kafanı yorma bu konulara...
    • COF Kemal Başer_TR wrote:

Sen bir Ailenin parçası olamadığın için anlayamazsın. Hem reel hem sanal olarak. Biz iyi biliriz. Ailenin ne olduğunu, gerektiğinde ailen için ne yapman gerektiğini de!

Kemalcim bizim butun mesajlarimi mutemadiyen begenen yok diye dostumuz arkadasimiz yok mu sandin ayip sana zaten Faruk abi vermis agzinin payini.

Ayriyetten su yukarida saydigin seyleri yapmak icin ayni birlikte oynamak veya aile olmak gerektirmiyor bir insan olarak bir cogumuzun gorevi ve her konuda her zaman destek olmaya calismisimdir ayni birlikte olsun veya olmasin bunuda inkar edersin sen simdi :D

Neyse reklamlar bittigine gore artik birazda gece kusaginizdan bahset bize. Dun aile dediklerine bugun hain dediginden dun hain dediklerine bugun aile dediginden de bahset.

Son olarak yine cok agar bir sekilde sacmalamissin. Seninle ugrastikca ezilecek misim? Ne yapiyorsun mesela beni ezmek icin? Nerde beni ezdin? Hadi hepsini gectim benim birligime bile karismissin kamil ben 2011 den beri ayni ekiple oynuyorum hala da ayni ekiple oynuyorum. Sen mi ayircan beni ekibimle? Yedigin kaba pisleme diyor benim ekibimden kimseyi tanimama ragmen bos tras yapiyorsun. Birde utanmadan buradan benim uzerimden fatuya prim kasmaya calisiyorsun devam et bakalim sonuclarini sevecek misin :D

The post was edited 1 time, last by Sirius: Kullandığımız kelimelere özen gösterelim lütfen ().