Sizce Zayıf Kadınmı Yada Kilolu Kadınmı ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Kilolu kadınları geçtim kilolu insanları pek hoş karşılamıyorum.Çok tartışılacak bir şey evet ama o insanlar iradeleri olmayan insanlar.Bakın insanların metabolizmaları farklıdır,genleri farklıdır.Kimi insan kilo almaya çok müsaittir kimi ise benim gibi yer yer aynı kalır.Eğer baktın yedikçe kilo alıyorsun ve durum istemediğin bir hal alıyor o zaman bırakacaksın durduracaksın kendini arkadaşım.İŞTE BU İRADEDİR.Özel bir hastalığı olmadığı sürece(kilo almasına sebep olan) kilolu olmasından dolayı rahatsız olan herkese karşı tepkim var arkadaş.Ya YÜRÜYEMİYORUM diyor adam kilodan ya yürüyemiyorum.Eee be adam o kadar kiloyu bir gecede mi aldın ? Neredeydin o zaman kadar.Yedin yedin oturdun yedin yedin oturdun.Mide genişledikçe dünden bir kaşık daha fazla yedin oldun 150-200 kilo.Olmayacaksın yapmayacaksın.Allah bana fit bir vücut olmam için güzel genler vermiş şükür.Ne kadar yesem de fayda etmiyor rahatsız edici derecede kilo almıyorum.Söylemesi kolay diyeceksiniz ama her yediği tartıya yansıyan arkadaşlarında bu hayattaki imtihanlarından biri bu yapacak bir şey yok.Velhasıl kelam zayıf demeyelim de fit kadınlar her zaman favorimdir.Bırak kilolu kadını kilolu insandan hoşlanmam.Bu kadar söylediğim şeylerin hepsi o insanların iyiliği için isterim ki onlar iradeli olsun zayıflasınlar.Çünkü ne ekersek onu biçiyoruz kilo almakta vermekte bizim elimizde.He tabi ben kiloluyum mutluyum kardeşim sana ne diyenlere lafım yok zaten benim söylediğim kilolu olup bundan dolayı zırlayan mutsuzlara.

''nam-ı diğer mcqu3st''

R.I.P. TRAVİAN FORUM (2009-2013)

The post was edited 3 times, last by Apholas Ceasly ().

• Görsellere göremi karar veriliyor :D
      Hayatın basit olmadığını biliyordum çünkü ben de basit değildim. Hatta basitten daha fazlası olduğumu ve normal pek bir yanımın olmadığını öğreniyordum. Bir adama âşık olmak zaten başlı başına bir şeydi ama bir rüya yüzünden en yakın arkadaşınızın sevgilisine âşık olmak...
      _SES_ / k1nG_SES_
    • 50 kiloyum :(
      Hayatın basit olmadığını biliyordum çünkü ben de basit değildim. Hatta basitten daha fazlası olduğumu ve normal pek bir yanımın olmadığını öğreniyordum. Bir adama âşık olmak zaten başlı başına bir şeydi ama bir rüya yüzünden en yakın arkadaşınızın sevgilisine âşık olmak...
      _SES_ / k1nG_SES_
    • CmYk wrote:

Balık etli diyelim en garantisi bu :)

(65 kiloyum)
      Kadınları soruyo sen neden kilonu söylüyorsun :D
      _SES_ / k1nG_SES_
    • CmYk wrote:

DeNiZzZ wrote:

CmYk wrote:

Balık etli diyelim en garantisi bu :)

(65 kiloyum)
      Kadınları soruyo sen neden kilonu söylüyorsun :D
      bana göre balık etlinin nasıl bir şey olacağını belirtmek istedim belki :P
      sende benim gibi çok zayıfsın bence biz konudan gidelim :D :D
      _SES_ / k1nG_SES_
    • Mesleğim icabı çok içinde sayılırım bu konunun.Duruma ve ülkeye göre değişir...Ama Türkiye için düşünürsek.Kadınlar için paralı erkek, Erkekler için paralı ve güzel kadın.Gerisi boş yapmasın...Özellikle kadınlar :D
      Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
      Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

The post was edited 1 time, last by CmYk: Kadınlar demeyi tercih edelim ().

• ZaRBo_TR wrote:

Mesleğim icabı çok içinde sayılırım bu konunun.Duruma ve ülkeye göre değişir...Ama Türkiye için düşünürsek.Kadınlar için paralı erkek, Erkekler için paralı ve güzel kadın.Gerisi boş yapmasın...Özellikle kadınlar :D
      Abi zaten ortalık karışık sen naptın şimdi hadi bakalım ayıkla pirincin taşını :whistling: :whistling:

Şu listeye varlıklı mı varlıksız mı gibi seçeneklerde ekleyerek devam edelim madem :D :D
    • Rindfleisch_TR wrote:

Çok tartışılacak bir durum mesela ben kilolu biriyim kiloluluk pek kolay değil o yüzden dolayı zayıf bayanda isteyemem haddime değil o yüzden kalp atsın insan olsun en iyisi diye düşünüyorum :whistling:

180 boy 90 kilo
      Ama kilomuda belli etmiyorum yani( hep aynı yalan djdjjd :D) yeşil gözlü siyah saçlı bence giderim de var yani hahah :D
      Ev kira araba yok sürmeyi bilmiyorum ondan almayı düşünmedim. :D genç ve güzel bayyyan lar özelden numara atarsanız bi çay içeriz. Heee izmir de olsun öyle uzağa gidemem 1 çay içinde jfjdjd :D