propozycje zmian w grze

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

• dodaj ogonki do liter. Troche kropek i przecinkow. Bedzie ci latwiej. Nie popisuj sie swojo elekwoncja na forum. Natomiast w grze trzeba sie wykaxac umiejetnosciami. Zaangazowaniem. Fajnie tez jesli ma sie monety. Ale bez umiejetnosci i zaangazowania to zm nie pomoze. Kilka osob mnie zna i wie jak gram. Zm mi nie sa potrzebne aby dokopac moneciarzowi. Mam czas i ponad 10 lat klikania. Durni w grze rozpoznaje od razu. Na przestrzeni 10 lat chyba tylko 2 razy bylem w ekipie ktora wygrala serwer. To byly nudne serwery. Wole te kiedy przegrywam ale przeciwnikow jest 10 razy wiecej.
    • i komu to mówisz,graczowi co grał pierwszy raz i nikogo niezna ?
      też masz się czym chwalić
      w/g mnie jesteś słabeusz, bo
      mój bohater był lepszy i byłem wyżej w pkt. off
      jak tak bardzo chcesz być lepszy to przyznaję ci wyższość ale w prostactwie
      żegnam
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób
    • z cala pewnoscia jestes lepszy masz tez dluzszego, jestes szybszy, ladniejszy i wszystko masz lepsze. Do zlego konta porownujesz kolego. Faktycznie jesli porownujesz do konta Psikuta no to masz czyms sie pochwalic. ... podpowiem ci jedynie ze psikuta to konto zwiad i def.

Natomiast konto ofowe to ma akurat wiecej 2 x wiecej pkt off niz twoj sojusz.

Wiem ze we wszystkim jestes lepszy.... oprocz jednego jestes o wiele wiekszym zarozumialym glupcem od wiekszosci graczy na tym serwerze.
    • Odnośnie zmian w grze na serwerze ts20 RoA gdy weszło się w ambasadę patrząc na listę graczy było widać kto jest atakowany
      Moim skromnym zdaniem funkcja ta jest bardzo dobra i możnaby zastosować ją także na innych serwerach
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • Wytłumacz mi dlaczego uważasz że jest idiotyczna?l
      Żadnych argumentów nie podajesz a opinie już wystawiasz
      Mi odpowiada z tego powodu że jednak można było może nie idealnie ale w miarę przewidzieć gdzie konkretnie stawiać deff
      I na RoA często się nam to udawało
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • Argumenty podawałem jak ten pomysł wprowadzono w życie na normalne serwery, jeśli Cie to bardzo interesuje to możesz odszukać w archiwum tego wątku (o ile tam jest), bo wypowiadało się tam wiele osób. Może Cie to zaskoczy, ale moja nieskromna opinia nie jest wystarczająca (chociaż być powinna) do tego, aby wprowadzać zmiany w grze.

Ale w skrócie pisząc, to takie "usprawnienie" spowodowałoby jedynie jeszcze większe łamanie regulaminu oraz zachęcałoby do braku aktywności w grze.
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL