Pinned Mısıra yolculuk! - 1. Gün

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Frişv_v Amez!

Sevgili Mark!

Ravbva uanre_rev phjahgfhbphe: Vadmemğcehahk Aüfüe_ü_me_m pcfğ_hz zheph! Frbv nrbva frjmumğvar zmğü_amhm pmirğ rpvjceha!

Eminim hAberleri duymuşsundur: imparatorumuz mısırlılarla dostluk kurdu! seni benim seyahtime katılmaYa davet ediyorum!

_hovhf

lucius

Bcğ: Umnreov v_r zcbhg, fvkr ğıa prğmj_meü mb_mğmomz!

not: haberci ile konuş, size tüm detayları anlatacak!

mavi renkli kelimelerdeki kırmızı harflerde yanlışlık var düzeltimiş olarak cevap verildi.

pajero
    fire and sand

• Odin wrote:

Frişv_v Amez!

Ravbva uanre_rev phjahgfhbphe: Vadmemğcehahk Aüfüe_ü_me_m pcfğ_hz zheph! Frbv nrbva frjmumğvar zmğü_amhm pmirğ rpvjceha!

_hovhf

Bcğ: Umnreov v_r zcbhg, fvkr ğıa prğmj_meü mb_mğmomz!

SEVGİLİ MARK!

EMİNİM HABERLERİ DUYMUŞSUNDUR: İMPARATORUMUZ MISIRLILARLA DOSTLUK KURDU! SENİ BENİM SEYAHATİME KATILMAYA DAVET EDİYORUM!

LUCİUS

NOT: HABERCİ İLE KONUŞ, SİZE TÜM DETAYLARI ANLATACAK!
  • Merhaba Arkadaşlar ;

Doğru cevabı verip 50 altını kazanan ilk oyuncumuz ;

Ziko cevabı burada mevcuttur.

Günün görevini başarılı bir şekilde çözenlerden rastgele seçilmiş 3 oyuncumuz (30 altın ) ;

saltoftheearth

suppiluliuma_TR

yasiny166

Yarışmayı kazananları tebrik ederiz . Hesaplarına ödüllerin yatırılması için lütfen buradan bana oyuncu nick ve server adlarını sohbet aracılığıyla bildirmeleri gerekmektedir.

NOT : Ödüller en kısa sürede yatırılacaktır ( kazanan oyuncuların bilgilerini toplu göndermeleri halinde yatırılacaktır) .

Saygılarımızla

Travian Legends TR Takımınız

The post was edited 1 time, last by hayaligenc ().