סיכום שרת של הוד

• Speed 3x

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• סיכום שרת של הוד

עוד שרת נגמר לו... לא מאמין שגררו אותי לזה שוב. ממליץ לכם ללחוץ ctrl f ולחפש את השם שלכם כי זה הולך להיות ארוך.

אז הכל התחיל כשהייתי בקורס, בטטה שולח לי הודעה הוד נפתח שרת כולם נכנסים, אפילו דוראל ואלרואי וכל הותיקים. אמרתי לו שאדבר איתו כשייגמר הקורס כי אין לי בו ממש זמן, ובינתיים יארגן לי צוות. שלחתי לו הודעה כשנגמר הקורס, אמר לי כולם נכנסים ארגנתי לך צוות והכל. שאלתי מי נכנס והוא אמר לי כולם נכנסים אל תדאג.
      מפה לשם התארגנו להכנס אני חזי וקים, קים דפק ברז לקראת תחילת שרת ונשערנו אני וחזי, כשאני עם עומס של הסמכות בצבא וחזי בלימודים. בקיצור בערך שבוע וחצי אחרי תחילת שרת קרה משהו עם חזי(לא חושב שהוא מעוניין שרפתי את זה בפני כולם) ופרש. נשארתי לבד. מיותר לציין שהחשבון קרס כי הייתי עם 0 זמינות, מחסנים גלשו והכל. הגעתי למצב שאני על סף פרישה, חפרתי לבטטה שיביא לי שותפים אם לא אני קורס. אחרי כמה ימים כאלה מצא לי 2 שותפים, עמית ורועי(אח של פנדה מי שלא מכיר). שמחתי שסוף סוף יש לי שותפים, ירד ממני טיפה העומס, אבל עד ששמחתי רועי טס לחול ועמית נסעו לאילת. באותו הזמן. נשארתי לבד שוב. למזלי הפעם הייתי בריתוק בלי שום תקן אז היה לי זמן לשחק גם על הדרך.
      בדיוק כשהם חזרו אני הורדתי זמינות, עד שהגעתי למצב של להכנס ל5 דקות כל ערב, לתת להם צעקות לגבי מה עושים בחשבון וללכת. עד שיצאתי הביתה בסופש האחרון זה היה ככה בעצם.
      עכשיו נעבור לדבר על החשבון עצמו, כי כזה אני, חופר.
      נכנסנו לשרת, אמרתי לאבישי שאני רוצה קרופ 150 ולא מתפשר על 125. שלח אותי לקרופר ליד חשבון אנונימי בשם paul newman. הדבר הכי טוב שקרה לי השרת הזה. לאחר בערך שבוע של התכתבויות בהודעות בחשבון הבנתי מי משחק שם. לקח לי קצת זמן עד שיכולתי לתת אמון בהם, אבל שוב, לא מתחרט על זה לרגע.
      התוכנית הייתה שעד האוצרות אהיה הגנתי של פול בנוסף לגואנה, אחר כך אקח את הקורש הייחודי ואמגן עליו עם ההגנות האישיות שלי עד הפלאים, שפול יקבל אותו. מיותר לציין שלא קיבלנו קורש ייחודי, לכן התחלנו לחשוב שוב מה המטרה של החשבון. התחלתי לאמן האמר, בכפר קטן שרק פתחתי כשהיו לי מחסנים גדולים, כדי להתחיל להרים שם תשתית להאמר סודי. בכל מקרה, אנחנו הצוות השני בשרת שהגיע לשדות 19(די יפה בהתחשב בעובדה שהגענו לאוצרות עם שדות 16 עקב מחסור בזהב). לאחר מכן התחלנו לאמן האמר בקטנים בנוסף לבניית סדן ועוד הגנות ב13 כפרים עם קסדות בכולם, בנוסף לכפר סיירים(הגיבור תיזז בין 15 כפרים בערך כל יום) .
      אחרי כמה ימים עשיתי חושבים ביני לבין עצמי, ראיתי את כמות ההגנות בברית, והגעתי למסקנה שמיותר להמשיך עם ההגנות בשלב הזה, יש כבר יותר מדי, מה גם שנגמר הריתוק ונגמר הכוח להזיז גיבור כפרים כל שניה. מהרגע שהבנתי את זה, התחלנו להריץ בגדולים חרבות והאדואן בגדולים בערך 20 שעות ביום, בנוסף לבניית סדן וסיירים , עד שגם עם זה הפסקנו והרמנו רק האמר גדולים קטנים, שהיה בשיא שלו 40 חרב 18 האדואן 3.5 נוגח 4 קאטה. גאלי הכי גדול בשרת לדעתי. כל זה כשלאף אחד לא היה גישה לחשבון חוץ מאייל, ואף אחד לא ידע על ההאמר חוץ ממנו, עד שבפלאים אמרתי לאבישי שיש שם האמר ושאצא לנקות פלא. יצאנו לפלא, נחת נקי בגלל שהיו טעויות חישוב והיינו מיותרים, אז המשכנו לדחוף עד התוכניות. כולם שכחו בכלל מההאמר, עד שיום לפני התוכניות הזכרתי לאבישי, והוא הוציא אותי לנקות תוכנית. מהרגע הזה, רוב העבודה שלי הייתה מחוץ לחשבון, בין אם זה לעזור בגואנה, או לעזור בפול ניומן עם ההאמר, או כל דבר שביקשו ממני.

עכשיו נעבור לתודות.
      כמו בכל שרת, נתחיל עם השקרן הזה. בטטה- לא מאמין שגררת אותי אחריך שוב. שונא אותך.

הצוות שלי:
      חזי- אולי היית לזמן קצר, אבל תרמת הרבה מזמנך לחשבון, גם כשהמצב אצלך לא היה פשוט. מעריך אותך מאוד על ההשקעה שהבאת בחשבון

עמית- אתה עציץ. כל היום מצלם לי תמונות של נרגילה במקום לשבת על החשבון. בהתחלה היית נעלם, אחרי זה עשית מלא שטויות וצעקתי עליך כל הזמן חחחחח, אבל בתאכלס דפקת עבודה על החשבון. תותח.

רועי פנדה- אתה הפנדה האמיתי, ואל תקשיב לשקרים שאח שלך הוא הפנדה האמיתי! אני זוכר שכשהכנסתי אותך לחשבון, אפילו לא דיברת, לא שלחת הודעה אחת בקבוצה. אבל כל פעם שנכנסתי לא היה מה לעשות בחשבון כי הוא היה מתוקתק. ללא ספק ההגדרה של מים שקטים חודרים עמוק. מאמין שאם תשאר פה יהיה לך עתיד מזהיר.

עכשיו לשאר הברית

מתן מונה- כשאמרו לי שאתה יושב בפול, ישר היה לי חיוך. אחד האנשים שאני יותר אוהב פה, היה כיף לשחק לצדך השרת למרות שאני יודע שנשמור על קשר גם אחרי. אוהב.

אייל- לא מגיע לך הקדשה בכלל בגלל כמות הפעמים שהכנסת אותי לרשימה שלך. אחד האנשים שיותר עזר לי השרת, הרגיע אותי כשהתעצבנתי אם זה על שותפים ואם זה בכללי, וזה קורה הרבה איתי, אם זה להעביר לי שמירות בלילה כשאני גמור מעייפות ואם זה עזרה בחשבון עצמו.

ביטון- איי איי איי כמה טחנו אותך השרת ה2 עציצים שאיתך בחשבון, מבין למה אתה פורש. חייב לציין שבהתחלה שנאתי אותך בגלל הפריצה לפני איזה מליון שרתים, אבל וואלה לא מצתער שיצא לי להכיר אותך יותר לעומק. מלך אמיתי, בהצלחה לנו בפרישה!

מתן גולד- לא יצא לנו לדבר יותר מדי עד האוצרות, אבל אתה שחקן תותח עם ראש על הכתפיים. כמות הבירות והכפרים שפירקת השרת עבר את הרקורד שלי במרוול נראה לי.

רוני- כמה שחפרת לי השרת, ושכל דקה התקשרת כדי שאני אסחב אותך בלול חחחחח. שחקן לא מוערך מספיק, נתת הרבה יותר עבודה ממה שאנשים חושבים.

עידן- אתה אחד המנהלים היותר טובים שיצא לי לשחק איתם, ולמזלינו גם מחשב יותר טוב ממתן רגקס. למרות שבהרבה דברים לא הסכמתי איתך, מעריך אותך על ההשקעה שהבאת השרת. למרות שהברזת לי עם הכרטיס ללייף אין קולור.

אמיר סבג- לא סתם אומרים שאתה אגדה, פשוט עשית לדיימונד בית ספר. אגב אני מרץ 16 ודמרי לא הזחיל אותי ;)

אור דמרי- בתור אחד שיודע כמה אתה עושה בתפקיד שלך בצבא, ההשפעה שלך השרת ביחס לזה היא פשוט עצומה. אחד התותחים, מאמין שאם תשחק אחרי השחרור תיקח שרת בהליכה. ובהצלחה בתפקיד החדש

יוניל- מה שעשית השרת עם 0 זמינות זה מדהים, אתה אחד התותחים בצד. תודה גם אישית על העזרה שנתת אצלי בחשבון.

אלון לחם- אחד האנשים היותר מצחיקים פה, ילד פלא ואם תשאר פה יהיה לך עתיד גדול.

סמי- הבנאדם שאני אולי הכי תופס ממנו במשחק הזה, תותח אמיתי, למרות שנכנסת לעניינים רק בסוף לקחת המון על הכתפיים, למדתי ממך המון השרת. חבל לי שיצא לנו לדבר יותר רק לקראת הסוף.

שרי- גם יצא לנו לדבר רק לקראת הסוף, תמיד ידעתי שאת תותחית, אבל מהשיחות איתך למדתי הרבה ויש לך ראיית משחק שאין להרבה פה

אורן דר- בנית האמר מדהים עם המעט אמצעים שקיבלת, מעבר לזה שאתה פשוט מחשבון מהלך. אתה פשוט אגדה.

מצטער אם שכחתי מישהו, אם הייתי רושם את כולם לא הייתי מסיים את הסיכום גם עוד שבועיים.

דיימונד
      רונן- אחד האנשים שאני יותר אוהב פה בקהילה, חבל שחתכת קשר באמצע, אחרי מה שקרה עם ירין.
      עומר2- הרמת חשבון פסיכי, ובניגוד לשאר בצד שלכם עשית הרבה ובשקט ולא חפרת על זה כל היום.
      שימי- עד הקטע של המשיכת זהב היית השחקן שהכי תפסתי ממנו אצלכם. חבל, אכזבת.
      תום אייזק- זה התחיל מהבדיקות זמינות שלך, התחלנו לדבר, לא מצטער על זה. אחד הגברים אצלכם בצד.

עומרוי- אתה פח
      אם שכחתי מישהו זה כנראה כי לא מגיע לו להיות פה

בסך הכל אוהב
      הוד
      VoLcAnO, Captain Hook, MARVEL, Hellhound, Decepticon,PAZAM
      Paramedic
      האנדרייטד של השרת

נ.ב
      אין לו משתמש בפורום לכן פורסם בשמו
      המונה ליזה

LifeTime , B.M.W , SILVER , ice , Hannibal , Recovery , Defect , Dirty

Paul Newman

THE END

The post was edited 2 times, last by Monaliza ().

• אחלה חשבון אתם , עדיין חוות אבל.

שמחתי להלוות לך את אח שלי לשרת :* על לא דבר..

מת עלייך יא נסיך, אחד האנשים היותר מצחיקים שפגשתי בצד שלנו!

#אייסקריםאגדה
      שחקני עבר:
      ILX - RnR (13), ASHTRAY (16) , Nightmare (17) , Defect/Artic Kerah , Dirty
      (23) Coca Loca , Acamol (21) , Otistim,
      שותף בפלא 23,21,ILX 17 (נצחונות כולם :) )

שיא הגנות טאוטוני שרת מהיר אוצרות :)
    • שחקן אגדה!
      לצערי לא יצא לי להכיר כל כך לעומק, אבל מהמעט שראיתי והספקתי להכיר ,
      אתה בחור טוב.
      בהצלחה!

IL3 - Thebest1- לשעבר

נתנאל|Dahanim|king kill|Yinon09| - ilX

aWolfslife wrote:

"הגיבור האמיתי פה הוא יחזקאל! זה ברור כשמש!"

"הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על למה אתה לא יכול לעשות את זה."
    • סיכום פצצה אבל יש לי תחושה מוזרה של אי נוחות שמשהו חסר...
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

ts19: Dontouchmeplz
      ts2: ???
    • Hell's Lullaby wrote:

סיכום פצצה אבל יש לי תחושה מוזרה של אי נוחות שמשהו חסר...
      מזדהה איתך...

IL3 - Thebest1- לשעבר

נתנאל|Dahanim|king kill|Yinon09| - ilX

aWolfslife wrote:

"הגיבור האמיתי פה הוא יחזקאל! זה ברור כשמש!"

"הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על למה אתה לא יכול לעשות את זה."
    • הוד אתה בחור זהב,
      הכרתי אותך ממזמן ועוד יותר שמחתי לשחק איתך בחשבון
      לא הייתי מפוקס השרת, וחטפתי על הראש
      כנראה שהסבב הזה של שרת פרשיה שנתיים ושוב שרת משפיע קצת על הזיכרון...
      בהצלחה בהמשך אחי תשמור על קשר
      בהווה:
      ספיישל-לא ידוע
      ILX24-Hydro

שחקני עבר:

ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
    • אחלה חשבון הרמת, אבל אם הייתי עובר לדימונד בהתחלה, הייתי חייב לפרק אותך :p , היית קרוב לקניבל, כמובן בסוף זה לא קרה
      כיף לדבר איתך ולשמוע סיפורי נוסטלגיה על שרתים שלך בעבר, אתה חולה על לספר את הסיפורים האלה
      שחקני עבר

ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips \ Cannibal \ Paul newman

VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

• היה כיף ממש להכיר אותך ומקווה שנתראה שוב שרת הבא!!
      | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
      ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!

kk? wrote:

צד של מושחתים.