travian da hata script&bot

• travian da hata script&bot

Travian Legend sunucularında son zamanlarda bir hata fark ettim

şimdi bazı hesaplar oyun içerisinde kilitleniyor bunlar normal kural ihlali yaparsan kilitlenirsin
    yalnız farklı bir kilitlenme mevcut

SCRİPT & BOT kilitlenmesi
    anlamı oyunda yardımcı program kullandığını gösteriyor
    lakin hiç botla alakası olmayan hesaplar
    veya gri olan hesaplarda bu sebeple kilit yiyebiliyor
    oyunda bir hata olduğunu gösterir bu durum
    hiçbir program kullanmayan bir kimse script&bot ile kilitlenebiliyor
    bu sebep ile kilitlenmenin cezası hesaptaki tüm askerlerin silinmesi ve %25 / %40 arası yapı indirme
    şimdi bir oyuncu ciddi şekilde altın kullanıp oyunun 220. gününe kadar asker basıp 220. gün birden bu programdan dolayı kilitlenebilir.
    program kullanıp kullanmaması hiç önemli değil dediğim gibi program ile hiç alakası olmayan hesaplarda bundan ötürü kilitlenebilmektedir.
    ve kilitlendikten sonra hiçbir geri dönüşü bulunmamaktadır.
    adminlerin script&bot kilitlenmelerini araştırması gerektiğini düşünüyorum
    o konudaki sıkıntının çözülmesi gerekir.

The post was edited 1 time, last by HANBİRLİKLERİ_TR ().

• Aynen bu sene cok fazla karsilastim bununla bende. Birak bot kurmayi tarayiciyi acip travian oynamasi mucize olan bir abimizi bot diye kitlediler(Saka abi saka biliyoruz en sevdigin kisim tarayici :D ). Yok artik filan derken gri olan hesabi bot script diye kitlediler. Multiye yok kafan mi guzel gri hesabi nasil bot diye kitliyorsun dedigimiz de. Hesabi %40 ceza verip lutfen bot script kullanmayin bir daha gibi seylerden bahseden mesaj geldi. Bizde uzulduk traviana ne kadar kotu duruma gelmis ki artık "Kör Multi" ise almaya basladilar diye dalgamizi gectik. Yazik ama yani bu kadar para kazandiklari bir oyunda iki kurus para verselerde para ile calisan multihunter ise alsinlar. 2 tane ucretli calisan multihunter lar butun tr serverlarina sorunsuz sekilde hallederler bence. Bir kere altin vermek ne demek ya kendi cebinden para bile vermiyor resmen monopoly parasi veriyor sonra multi birine yanlarda saha da kalkar...
  • HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

bence bu kilitlenmeler multihunterin işi değil sistemde savunma programı gibi bir program var farklı birşeyi bot olarak algılıyor bundan ötürü sistem kilitliyor
    bu benim varsayımımvarsayımım sistem değil admin ve
    bence sistem falan değil sadece admin ve multihunterlerin 2 sayfa küfür yiyorum ceza yok ben 2 tane ediyorum ceza buda mi sistem hatası admin ve multihunterlar değişmeli türkiye serverlarinda ömer ada gibi bir admin olursa herşey normal

*Eleştirin ama üslupluca lütfen -S
    delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

The post was edited 1 time, last by Sirius ().

• HANBİRLİKLERİ_TR wrote:

bence bu kilitlenmeler multihunterin işi değil sistemde savunma programı gibi bir program var farklı birşeyi bot olarak algılıyor bundan ötürü sistem kilitliyor
    bu benim varsayımım
    Evet....
    Açıklama şu ıdı bu olduğunda...Bot ve scrıpt ı sıstem yakalıyormuş. Mh ve adminle bı alakası yokmuş....Turkçeye çevırırsek." Yahu ,butun kufurlerı bız mı yiyeceğiz? Birazda sisteme edin" demek istiyorlar. Travianı yapan arkadaşın yakın zaman da bi roportajı vardı.travianı unıversite yurdunda nasıl yapıp geliştirdim diye...Yakındada nasıl içine ettim diye bi foportaj daha yapar benden demesi.
    Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...
  • New

ForGondor wrote:

gezegen111_TR wrote:

Gerçekten güzel bir konu açılmış :thumbup: bu durum çok kişinin canını yakabilir..Bana görede multilerle alakalı bir durum değil oyun sistemindeki bir güvenlik duvarı...bununla alakalı mutlaka açıklama yapılmadı...muhtemelen tarayıcıdaki bir detay bu duvara tosluyor... :evil:
    kitlenmelerin kaynağı adblock çıkarsa yarılırım
    bencede benzer bir program çıkarsa bende şaşırmam

• New

Hanci guzel bir konu...
    Gri ışık yakan hesaplarin kilitlenemsine denk gelemdim. Ama script kullandi icin kilitlenen hesaplari gordum coguda bot kullayordu. Her 3 dakikada 1 asker basan zamani kacirmadan her 25 ile 45 dakikada yagma gonderen zaman kacirmadan robot gibi bir insan evladi gormedim . gerci kilitlenince vallahi kullanmadim billahi kullanmadim oliyor ama yersen .

Kullanmadan ceza yiyen var ise gormedim ama yazik olur
    Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....