travian da hata script&bot

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• TMS wrote:

Kardeşim senin başına farklı bir olay gelmiş olabilir ama başından beri bizim mesajlarımıza "Yapıldığını söylemiyorum ama yapanlar için söylüyorum" anlamını taşıyan mesajlar paylaştınız. Şu ana kadar kendimizi haklı çıkaracak bir durumda değildik ama şimdi sizde böyle bir olaya şahit olmuş oldunuz ne mutlu. İnsanların durumlarına sağduyulu yaklaşmak, hele ki sizin gibi tecrübeli ve hakkı hukuku bildiğini düşündüğüm kişiler, Lütfen anlayışlı olmaya özen gösterelim.
    Bizler de farkındayız ki burası sadece bir oyun platformu ancak asıl böyle bir sanal ortamda bile kendimiz olabiliyor isek bir şeyler başarabiliyoruz demektir. Amacım karalamak yada aşağılamak değil. Anlaşılacağımı düşünüyorum.

Herkese kolay gelsin, iyi oyunlar...

Ayrıca konu açan arkadaşa da Teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Teşekkürler dilerim...
    Dostum bazen forum platformunda bizzat şahsen tanıdığım örnek olsun diye yazayım 10 multi hesaptan aşağı oynamayan x botu kullanan y skript ile sıralı saldırı çıkan arkadaşları görüyorum. " haksızlık hesabim kilitlendi " türevi yazıyorlar.
    Dahada ilginç olanı ham satıcısından altı üstü 100k ham aldım şu kadar ceza yedim adalet mi yazanları görüyorum.

Şimdi ses etmeyince kendini akıllı karşı tarafı geri zekalı yerine mi koyuyorlar?
    Veya sen 100k malzeme ile köşkü kaça basarsın kaç göçmen çıkarırsın oyunun ilk başında aldığım ceza az bile yazsan ne tepki ile karşılaşırım ?

Haksız yere kilitlenen hesapları istisna tutayım.
    Cümlemden kim ne anlamak isterse hür özgür
    Bu güne kadar hiç skript ten dolayı kilit yemedim haksız yerede yiyene şahit olmadım. Bu şu demek değil şu anki konuda yazanlar strip kullanıyor demek değil eğer suçu yok ise zararı karşılanmalı böyle bir yazılım hatası var ise çözülmeli
    Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....