[Konkursas] Karžygio nuotykiai: Kelionė į Egiptą. 3 diena

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Konkursas] Karžygio nuotykiai: Kelionė į Egiptą. 3 diena

Trečioji diena

Nuo pat ankstyvo ryto Markas ėjo iš proto nerimaudamas, kol laukė naujienų iš žvalgų, pasiųstų aplink miestą. Jo nusivylimui, jie neatnešė jokių naujienų. Atrodė, tarsi hunai po atakos išnyko tiesiog į orą, o viltys pamatyti jo draugą gyvą mažėjo su kiekviena minute. Ieškoti mažos plėšikų grupelės beribėje lygumoje buvo tik šiek tiek lengviau negu ieškoti adatos šieno kupetoje.

Pagrindinė šios pasalos priežastis taip pat liko paslaptyje. Išpirka? Tuomet kam slėptis? Sena pagieža? Tačiau Liucijus buvo vienas iš tų nedaugelio žmonių, kurie – nepaisant savo aukštos pozicijos imperijoje – neturėjo jokių žinomų priešų. Kokia nauda klajoklių genčiai iš seno architekto?

Netikėtas garsas išblaškė Marko neramias mintis.

– Ehem... Kaip matau, pone karavano vairuotojau, ta sena kasykla iš tiesų turėjo antrą išėjimą, kadangi tu stovi čia saugus ir sveikas, o ne palaidotas giliai po žemėm? – Markas akimirksiu atpažino seną čigonę, kurią jis kartą sutiko, ir prisiminė savo pasprukimą iš kalnų kasyklos. Bet jis nespėjo nuspręsti, ką daryti su sena apgavike, kai ji tęsė:

– Siūlau tau sandorį: tu padėk man, o aš tau pasakysiu, kas užpuolė architekto stovyklą ir kaip gali juos surasti.

Markas nedvejojo nė akimirkos.

– Ką aš turiu padaryti?

– Yra toks mažas senas kilimėlis, kurį aš norėčiau pasilaikyti kaip gerą prisiminimą, – sena moteris išlaužė gudrią šypseną. – Senas juosmens diržas su sagtimi, padaryta iš upės akmens, visiškai nieko vertingo. Jis laikomas vienoje iš trijų skrynių, kurios priklauso vienam pakvaišusiam alchemikui, kuris gyvena netoliese. Aš neseniai padėjau jam, kai jis pasiklydo miške, ir už tai jis man pažadėjo duoti vieną teisingą atsakymą į vieną iš keturių klausimų, kuriuos aš užduosiu. Ir jeigu aš teisingai atspėsiu, kurioje iš skrynių jis laiko juosmens diržą, tuomet jis man jį atiduos. Padėk man gauti tą diržą, ir atsilygindama aš tau pasakysiu kelią į stovyklą, kur hunai laiko tavo draugą!

– Aš dar vis netikiu nė vienu tavo žodžiu, sena ragana, – atsiduso Markas. – Bet panašu, kad aš neturiu kito pasirinkimo, kad išsaugočiau savo draugą, kaip tik griebtis šio šiaudo.

3 užduotis: Kokius 4 klausimus turėtų ragana užduoti alchemikui, kad tikrai žinotų, kurioje skrynioje yra juosmens diržas? (Alchemikas duos 1 teisingą atsakymą ir 3 klaidingus, bet jūs nežinosite, kuris iš jų yra teisingas. Alchemikas gali atsakyti tiktai TAIP arba NE.)

Atsakymus pateikite tik šioje temoje. Kitur pateikti atsakymai nebus užskaityti!

Informacija apie prizus, diskusijos ir klausimai – įvadinėje temoje.

P. S. Neišsigąskite – Jūsų žinutė forume nepasirodys iš karto. Visus atsakymus galėsite matyti pasibaigus užduočiai. Svarbiausia, kad būtumėte prisijungę prie forumo ir atsakytumėte į temą spausdami „Reply“ mygtuką. Atsakymai laukiami iki 2017-09-15 15:00.
    Community Manager Shanti
    Travian: Legends Lietuva
  • 1. Galima pasiimti diržą iš bet kurios skrynios?
    2. Galima pasiimti diržą iš bet kurios skrynios?
    3. Galima pasiimti diržą iš bet kurios skrynios?
    4. Galima pasiimti diržą iš bet kurios skrynios?

The post was edited 1 time, last by gambit ().

• 1. Ar diržas pirmoje skrynioje?
    2. Ar diržo nėra antroje skrynioje?
    3. Ar diržo nėra pirmoje skrynioje?
    4. Ar diržas yra trečioje, bet nėra antroje skrynioje? ;)

Kadangi tik vienas atsakymas teisingas, galima pasitelkti atmetimo logiką - Jei diržas būtų pirmojoje dėžėje, teisingi būtų du klausimai – pirmasis („diržas yra šioje skrynioje“) ir antrasis („diržo šioje skrynioje nėra“). Taigi, šioje skrynioje diržo būti negali. Trečioji skrynia taip pat nėra teisingas pasirinkimas, nes tuo atveju teisingas būtų trečiasis klausimas („diržo nėra pirmojoje skrynioje“) ir antrasis.

Tokiu atveju, tik vienas iš klausimų ir būtų teisingas. :)

The post was edited 1 time, last by Blondines ().

• 1. Ar diržas pirmoje skrynioje?
    2. Ar diržo nėra antroje skrynioje?
    3. Ar diržo nėra pirmoje skrynioje?
    4. Ar diržas yra trečioje, bet nėra antroje skrynioje?

bet pagal mane, tai čia teisingo atsakymo negali būt, nes alchemikas gali, nors ir visus kartus pasakyt, taip ir 3 kartus sumeluos, o kažkuris gi bus teisingas ;)

The post was edited 2 times, last by tropec ().

• Ta pati klausima uzduosiu 3 kart is eiles, rodydamas ar klausdamas apie konkrecia skrynia (ta pacia).

2 vienodi atsakymai bus melas, reiskia vienas atsakymas bus tiesa.Tad kartais gali uztekti ir 3-u klausimu.

tada prie kito paklausti - ar jo je yra dirzas. Jei sakys TAIP, reiskia trecioje dirzas, nes turi meluoti. Jei sakys NE, reiskia joje ir yra dirzas.

PVZ: KAIRE VIDURYS DESINE

juosmes dirzas yra DESINE

rodau i KAIRE ir 3 kartus klausiu to paties klausimo- ar cia yra dirzas? pasakys 2 kartus taip (tures meluoti), reiskia Dirzas bus viename is kitu dvieju. Rodau ir klausiu - ar VIDURYS yra dirzas ir zinau,kad turi 3-ia karta pameluoti. sakys - NE, reiskia dirzas DESINEje.
  • Pirmas klausimas : Ar yra 1 ir 2 skrynioj,
    Antras klausimas: Ar yra 3 skrynioj,
    Jei atsakymai 1 "taip" , 2 "taip" vadinasi , vieną kartą buvo pasakyta tiesa, nes kažkurioj skrynioj yra juosmens diržas, taip pat, jei pirmi du atsakymai "ne" ir "ne", kažkuris atsakymas teisingas.
    Dabar žzinom , kad alchemikas į du paskutinius klausimus atsakys neteisybę, klausiam 3 klausimą: ar pirmoj yra "ne" vadinasi yra,
    jei "taip" vadinasi nėra. Klausiam ketvirtą klausimą: ar yra antroj, jei "ne" - vadinasi yra, jei "taip" - vadinasi yra trečioj.
    Jei atsakymai 1 "taip" , 2 "ne" , aišku , kad abu kart melavo (nes du kart tiesą sakyt negali) , vadinasi diržas trečioj skrynioj.

Jei atsakymai 1 "ne" , 2 "taip", aišku , kad abu kart melavo (nes du kart tiesą sakyt negali) , vadinasi diržo nėra trečioj skrynioj,

Trečias klausimas :ar diržas trečioj skrynioj? jei "taip", vadinasi jau sumelavo trečią kart, ir

Ketvirtas klausimas: gaus teisingą atsakymą: ar diržas pirmoj skrynioj?

Trečias klausimas :ar diržas trečioj skrynioj? jei "ne", vadinasi pasakė tiesą, ir į ketvirtą klausimą meluos
    Ketvirtas klausimas: ar diržas pirmoj skrynioj?
  • 1. Ar dėžė pirmoje skrynioje?
    2. Ar dėžė pirmoje skrynioje?
    3. Ar dėžė pirmoje skrynioje?
    4. Ar dėžė antroje skrynioje?

Jeigu į pirmus tris klausimus atsako 2 kartus "NE", vadinasi pirmoje
    Jeigu į pirmus tris klausimus 2-3 kartus atsako "TAIP" vadinasi antroje arba trečioje, uždavus ketvirtą klausimą jau bus aišku antroj ar trečioj, nes atsižvelgiant į pirmus tris klausimus jau žinosi ar Alchemikas meluoja.
  • Ar diržas 1 skrynioje?
    Ar diržas 1 skrynioje?
    Ar diržas 1 skrynioje?
    Ar diržas 2 skrynioje?

Čia prieštaravimo būdą ir atmetimo naudojau kartu. 1 teisingas yra teisingas, o kiti 3 neteisingi yra atvirkščiai, sako neteisybę, vadinas apvertus atsakymą gaunasi teisybė.
    Pvz.:
    Ne
    Ne
    Taip
    Taip

Pasidarai lentelę 4x4, susidedi visuose variantuose po 1 teisingą.
    Tarkim pirmas teisingas - Netinka, nes prieštarauja kitiem
    Tarkim antras teisingas - Netinka, nes prieštarauja kitiem ir panašus kaip pirmas
    Tarkim trečias teisingas - vadinas visi kiti yra melas, tai pirmi 2 gaunasi TAIP, o paskutinis NE
    Tarkim ketvirtas neteisingas - Netinka, nes gaunasi 1 dėžėj Taip Taip ir Ne, prieštarauja sau pačiam, nes turi meluoti.
    Lieka 1 skrynia.
    Jeigu sakytų tiesą 1 arba 2 tai skrynia 1 dėžėj lieka.
    Tarkim jeigu 2 skrynia, tai būtų visi atsakymai taip, o jeigu ne, tai gautusi
    Taip
    Taip
    Ne
    Ne
    Vėl susivedu lentelę 4x4 ir pasidarau
    Pirmas teisingas - netinka, nes apvertus kitus prieštarauja trečias atsakymas
    Antras teisingas - netinka, nes tada ir pirmoj dėžėj ir antroj gaunasi, prieštarauja kiti atskaymai irgi
    Trečias teisingas - Visus likusius apverti, gaunasi NE NE NE Taip ir 2 skrynia
    Ketvirtas teisingas, negali būt, nes vėl prieštarauja

Trečia skrynia
    gali būt
    Ne
    Taip
    Taip
    Taip
    Pirmas teisingas, tada aišku, kad 3 skrynia
    Antras teisingas - prieštarauja apkeitus visiem kitiem
    Trečias teisingas - Prieštarauja kaip ir antras
    Ketvirtas teisingas - Prieštarauja pirmam atsakymui

Ne gali atsidurti tiek 1 ar 2 ar 3 atsakyme, statom į 4 atsakymą teisingą
    Taip
    Taip
    Taip
    Ne
    Pirmas teisingas negali būt nes 2 3 prieštarauja
    Antras ir trečias kaip ir pirmas prieštarauja
    Ketvirtas teisingas, tai gaunasi apvertus nei 1 nei 2, lieka 3 skrynia.