Ltxas

• Speed 3x

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Mariuse231_US wrote:

Suiciderboy wrote:

Dar pasakyk ne tiesa pasake :) Maciau ir as jusu defa tai kai su tiek multu tai silpnokai sakyciau :D Neisizeisk taip stipriai juk. Kita rounda daugiau multu sukursit :)
      nejuokink mazvaiki, gerai nedaug ten def , bet reikia neuzmirst kad ten def surinktas per 30min buna dazniausiai...
      Otmazai, zinau as kaip jus ta defa renkat gali nepasakot :D Patys deferiai ant jusu stumia kad cirkas o ne ally jus :DDD Taip zvengiau kai suzinojau :DDD O tu cia dar bandai man kazka irodyt :DDD Zaist ismokit geriau tada vaidinkit.
    • Suiciderboy wrote:

Mariuse231_US wrote:

Suiciderboy wrote:

Dar pasakyk ne tiesa pasake :) Maciau ir as jusu defa tai kai su tiek multu tai silpnokai sakyciau :D Neisizeisk taip stipriai juk. Kita rounda daugiau multu sukursit :)
      nejuokink mazvaiki, gerai nedaug ten def , bet reikia neuzmirst kad ten def surinktas per 30min buna dazniausiai...
      Otmazai, zinau as kaip jus ta defa renkat gali nepasakot :D Patys deferiai ant jusu stumia kad cirkas o ne ally jus :DDD Taip zvengiau kai suzinojau :DDD O tu cia dar bandai man kazka irodyt :DDD Zaist ismokit geriau tada vaidinkit.
      Kiek pamenu praeita raunda su 1 kaimuku sedejai,kol galiausei ir ta nugriove :D forume visi reikstis gali,o zaidime pasimato kas kita,si serva specialiai as pas tave uzeisiu,tik laiko klausimas kada ;)
    • Labas rytas !

Trupputi atgaivinsim foruma ;)
      Kol dalis FN bega pas BANus , BANAI pervadina savo ally i 24H , padaro sujunga su DB, mes tesiam zaidima tuoliau ne zaidziant simcity bandom gaivint nuostabu zaidima ;)

Praejo artu metas su kuriais mums nepasisege baisiai bet tikrai nenusivylem ir nusprendem ilgai nelaukant eiti smagintis. Pas mus vis dar liko startinis offas kurrio reikejo atsikratyti bet gerai tai butu padaryt su nauda , rodos mums tai pasiseke.

RED atakuoja DB <----- Spausti ten :D
      REDThe Best never REST
      PinGGviN - InDio - NoLifers - Alfa Team
    • Akai parduodami , atiduodami , psw zino viens kito , girdo zmogaus offus kol tie eina i artus , daro is normalaus zaidimo sudo gabala ******

Emmm Sveikuciai :D

Na ka tie laikai kada LTxas irties buvo stiprus servas ir kazka galejo parodyt jau senai pasibaige. Liko pora normaliu zmoniu ir ziurkYnas . Tai vat. Didelis aciu tiems kas isties zaide pagal etikos morales - buvo malonu. Na o kiaule ir taip liks kiaule nieko nepadarysi ;) Mes (as tai tikrai) ieskojau zmoniu kuriaias galima butu pasitiket ir kurie dar nera sugadinti kad zaisti tuoliau kartu, zinoma jau ne cia .

As juos radau ir tuo patenkintas . Musu komanda zaidzia paskutini LTxa ir linki visiems gero traviano LT servuose ;) Visi senukai kurie prisimena mane ir su kuriais zaidziau aciu uz ilgas naktis kartu :D aciu uz tai ko ismokau is jusu .
      Ar pabaigsim mes sita serva ? :D isties jeigu mano komanda to nores mes pasistengsim bet isties nei noro nei prasmes nematau . Tie kas nores tuoliau zaist su mumis jus zinot kam rasyt ;)
      REDThe Best never REST
      PinGGviN - InDio - NoLifers - Alfa Team
    • PinGGviN wrote:

Akai parduodami , atiduodami , psw zino viens kito , girdo zmogaus offus kol tie eina i artus , daro is normalaus zaidimo sudo gabala ******

Emmm Sveikuciai :D

Na ka tie laikai kada LTxas irties buvo stiprus servas ir kazka galejo parodyt jau senai pasibaige. Liko pora normaliu zmoniu ir ziurkYnas . Tai vat. Didelis aciu tiems kas isties zaide pagal etikos morales - buvo malonu. Na o kiaule ir taip liks kiaule nieko nepadarysi ;) Mes (as tai tikrai) ieskojau zmoniu kuriaias galima butu pasitiket ir kurie dar nera sugadinti kad zaisti tuoliau kartu, zinoma jau ne cia .

As juos radau ir tuo patenkintas . Musu komanda zaidzia paskutini LTxa ir linki visiems gero traviano LT servuose ;) Visi senukai kurie prisimena mane ir su kuriais zaidziau aciu uz ilgas naktis kartu :D aciu uz tai ko ismokau is jusu .
      Ar pabaigsim mes sita serva ? :D isties jeigu mano komanda to nores mes pasistengsim bet isties nei noro nei prasmes nematau . Tie kas nores tuoliau zaist su mumis jus zinot kam rasyt ;)
      Pritariu,beviltiski :D