Zgłaszanie Kandydatury na szefa MS

• C

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Zgłaszanie Kandydatury na szefa MS

Czytając ankietę i jej podsumowanie, posty na forum i czaty na skype nasuwa się wiele wniosków. Wiele Nas dzieli jako koalicje, ale Wszyscy zgadzamy się co do jednego: połączyć to wszystko może jena osoba, której obecnie brakuje. Wszyscy też się zgadzają, że jest potencjał i jest on dzięki Nam, szarym, zwykłym graczom. To My jako całość tworzymy tę masę i to My mamy najsilniejszy głos więc może to My powinniśmy się wypowiedzieć kogo tak realnie widzielibyśmy jako osobę zdolna do poprowadzenia Nas na MŚ. Wypowiedzmy się Kogo chcielibyśmy widzieć jako szefa, później zróbmy z kandydatami ankietę i zagłosujmy na szefa. Jeśli osoba, którą wybierzemy zobaczy jakie ma poparcie w Nas, może podejmie się tego zadania. Zamiast narzekać, spróbujmy coś zrobić.

Przez 5 dni tj do 21.09 czekam na Wasze wybór kandydata na stanowisko SZEFA MS

PS. Proszę o nie komentowanie postów
    ... ludzie najchętniej słuchają "własnej prawdy"... :love:

Nic nie muszę
    ewentualnie
    mogę

The post was edited 1 time, last by LeśnyDuszek_PL ().

• Nie widzę szans na wspólną kandydaturę, która zadowoli wszystkich i której podporządkują się pozostali.
    Dlatego powinny zagrać niezależne sojusze i ze sobą nawiązywać współpracę.
    BC,TP,ET, Anarchy,CW - a jak któryś z nich nie wystartuje to inny przejmie jego ludzi lub może jakiś nowy jeszcze się wyłoni.
  • jank2_PL wrote:

Nie widzę szans na wspólną kandydaturę, która zadowoli wszystkich i której podporządkują się pozostali.
    Dlatego powinny zagrać niezależne sojusze i ze sobą nawiązywać współpracę.
    BC,TP,ET, Anarchy,CW - a jak któryś z nich nie wystartuje to inny przejmie jego ludzi lub może jakiś nowy jeszcze się wyłoni.
    To teraz tak bylo przeciez ,,, pod koniec i obrzucaja sie blotem jedni i drudzy :P Lepiej jednak jakby ktos towarzystwo trzymal w garsci , tylko kto ma na tyle mocne nerwy :D
  • Ja ze swojej strony widziałbym jako jedynego dowódcę Kaśkę (Rudą) z nadzieją, że wszyscy jej się podporządkują i by robili co trzeba.

Raczej jest to jedna jedyna osoba którą widzę, druga opcja to tak jak pisze jank2. Każdy dowódca swój sojusz i wzajemna współpraca (ale czy to by wyszło ? `patrz obecnie` )

@Edit; Adam Ty wariacie :P
    Szydera Adi'ego Dawno tą scenę zamiata...
    Poprzednia nazwa użytkownika: Invoker_PL

• wiecie wybierać możecie, ale czy dane osoby będą chciały się tego podjąć?. Bez przemyślenia napisany post... Może najpierw niech się zgłoszą osoby które chciałyby (nawet i spróbować) prowadzić ten burdel. Wówczas zrobić ankietę z całą listą i niech lud wybiera, kto będzie miał najwięcej to będzie to prowadził, a reszta albo to uszanuje albo niech gra w swoim małym gronie.
  • Dobra, teraz na poważnie. Z liderów aktywnych sojuszy i znanych "aktywistów" PS mamy:

- Budek i Frog. Oni z tych oczywistych osób są moim zdaniem bezpiecznymi wyborami. Obaj są rozsądni, nie mają dużych grup hejterów, mają duży szacunek swoich graczy i dla wielu pewnie będzie atutem, że chwaliła ich Rudolfina. Wiadomo, że Frog z tej dwójki jest tym bardziej chętnym, ale osobiście znam lepiej Budka, więc postawiłbym na niego.

- Bartez. Dużo osób ma o nim dobre zdanie i ponoć poradził sobie ze swoim odłamem w PS.

- Sim0n, Prowodyrka, Zlaz. Pojawiały się gdzieś takie głosy, ale nie mam zdania.

- Kurczak, Janek, Jadu, Adi. Raczej nie, z różnych powodów.

- Burza, Laleczka, Rudolfina. Heh, same dziewczyny... Absolutnie nie, Burza zbyt kłótliwa i obrażalska, Laleczka zła na to stanowisko pod każdym względem, a Rudolfina w ogóle nie sądzę, żeby podjęła się rozważenia takiej opcji jak prowadzenie PS. Przypomnijcie sobie wywiad z nią w Telenice. Czy ona będzie prowadzić sojusz, gdzie tyle osób olewa i nie rozumie składek i tego jak powinny działać GB? Nie. Co z nimi zrobi? Wywali. Przypomnijcie sobie co ludzie o niej pisali na forum na paraolimpiadzie. Czy te osoby będą chciały się jej podporządkować? Nie. Co z nimi zrobi? Wywali. I PS skończy jako TP z sojuszem-przystawką z graczy, którzy się ostali. Spoko, może będzie większy sukces, ale czy to będzie polska reprezentacja ponad podziałami? Nie.

Oczywiście jest pewnie dużo osób, które by chciały i by mogły, ale mają za małą siłę przebicia. Jest sporo osób, które by się nadawały, może by się przebiły, ale nie ma szans żeby się zgodziły (Marcin). Tak czy siak, ja dalej brnę w tezę, że podział PS na osobne sojusze to złe rozwiązanie.
  • Jak dla mnie na szefa potrzebujemy ogarniętej osoby mającej pojęcie o grze (ale tej kwestii bym nie przeceniał), nie antagonizującej zbyt wielu, rozsądnej, ale potrafiącej postawić na swoim, zdecydowanego administratora i zarządcy z jajami. Ważniejsza będzie jego współpraca z włądzami sojuszy niż to czy jest mega pro w stawianiu cudaka albo pisaniu akcji off. No i zakaz strzelania fochów. Długo nie grałem, nie znam zbyt wielu osób, z tych co poznałem budek jest najbliżej mojej wizji szefa.
    [SIGPIC]http://www.travian.pl/spielregeln.php[/SIGPIC]
  • Niestety muszę zaspamować inaczej się po prostu nie da.

Macie pomysł wybrać szefa i dobrze, fajnie. Tutaj bardziej zadałbym takie pytanie czy taka osoba będzie potrafiła dotrzeć do reszty "liderów" pozostałych odłamów którzy mają się za "szefów" niezależnie od tego, że głównym dowodzącym zostałaby wybrana inna osoba ?
    Każdy napisze, że się dogada, że będzie współpracował a to wszystko jest nieprawdą co ewidentnie widać po serwerze eliminacyjnym.
    Funkcyjni mają problem by ze sobą współpracować, nie chcą iść na ugody, dogadać się. Jest to tak widoczne, że aż razi. Przykładów na tym serwerze było multum.

Wymieniacie ludzi na szefów ? Może napiszcie dlaczego konkretnie ta osoba ma zostać szefem i co zrobiła dobrego w tych eliminacjach by ją poprzeć ? Nie że ja jestem za Tym czy Tamtym czy też Tamtą bo ich lubię czy grałem pod nimi tylko podajcie konkretny argument co ta osoba zrobiła, robi i że będzie można na taką osobę liczyć na MŚ.

Osoba funkcyjna jest dla ludzi. Odpowiedzcie sobie sami na pytanie kto wg Was realizował te wszystkie składane obietnice przed startem ? Kto poświęcał wam czas szanując wasze zaangażowanie w grę ?

Mógłbym wiele napisać o wielu osobach, ale nie o to tutaj chodzi. Zastanówcie się czy ten zarząd spełnił oczekiwania ? Ankieta wyglądała fajnie, ale zauważcie - w większości wypowiedzi konkretnych argumentów tam brakuje.

Zupełnie nowe struktury zbudowane na ludziach, którzy naprawdę działali to jest to czego potrzeba PS - Nie pchać do zarządu ludzi tylko dlatego, że przyszli ze swoją ekipą i tam pełnili jakieś funkcje. Nie będę przytaczał nicków, ale jest sporo takich osób, które były tutaj figurantami przez co organizacja była jaka była bo poprzez swoją bierność blokowali innych.
    Siema !

The post was edited 1 time, last by Dastan ().

• Dastan wrote:

Niestety muszę zaspamować inaczej się po prostu nie da.

Macie pomysł wybrać szefa i dobrze, fajnie. Tutaj bardziej zadałbym takie pytanie czy taka osoba będzie potrafiła dotrzeć do reszty "liderów" pozostałych odłamów którzy mają się za "szefów" niezależnie od tego, że głównym dowodzącym zostałaby wybrana inna osoba ?
    Każdy napisze, że się dogada, że będzie współpracował a to wszystko jest nieprawdą co ewidentnie widać po serwerze eliminacyjnym.
    Funkcyjni mają problem by ze sobą współpracować, nie chcą iść na ugody, dogadać się. Jest to tak widoczne, że aż razi. Przykładów na tym serwerze było multum.

Wymieniacie ludzi na szefów ? Może napiszcie dlaczego konkretnie ta osoba ma zostać szefem i co zrobiła dobrego w tych eliminacjach by ją poprzeć ? Nie że ja jestem za Tym czy Tamtym czy też Tamtą bo ich lubię czy grałem pod nimi tylko podajcie konkretny argument co ta osoba zrobiła, robi i że będzie można na taką osobę liczyć na MŚ.

Osoba funkcyjna jest dla ludzi. Odpowiedzcie sobie sami na pytanie kto wg Was realizował te wszystkie składane obietnice przed startem ? Kto poświęcał wam czas szanując wasze zaangażowanie w grę ?

Mógłbym wiele napisać o wielu osobach, ale nie o to tutaj chodzi. Zastanówcie się czy ten zarząd spełnił oczekiwania ? Ankieta wyglądała fajnie, ale zauważcie - w większości wypowiedzi konkretnych argumentów tam brakuje.

Zupełnie nowe struktury zbudowane na ludziach, którzy naprawdę działali to jest to czego potrzeba PS - Nie pchać do zarządu ludzi tylko dlatego, że przyszli ze swoją ekipą i tam pełnili jakieś funkcje. Nie będę przytaczał nicków, ale jest sporo takich osób, które były tutaj figurantami przez co organizacja była jaka była bo poprzez swoją bierność blokowali innych.
    To nie ma być osoba która najwięcej zrobiła na eliminacjach tylko taka która ma jakąś grupę ludzi jej ufających, z pojęciem, jajami, i do zaakceptowania przez innych funkcyjnych. A jak koleś co stawiał defa na sojusznika pisze że "funkcyjni mają problem by ze sobą wspópracować, nie chcą iść na ugodym dogadać się" to śmiać się chce, ale nie radosnym śmiechem.
  • radziutrener_PL wrote:

To nie ma być osoba która najwięcej zrobiła na eliminacjach tylko taka która ma jakąś grupę ludzi jej ufających, z pojęciem, jajami, i do zaakceptowania przez innych funkcyjnych. A jak koleś co stawiał defa na sojusznika pisze że "funkcyjni mają problem by ze sobą wspópracować, nie chcą iść na ugodym dogadać się" to śmiać się chce, ale nie radosnym śmiechem.
    Masz prawo do swojego zdania, ale skoro dalej tłumaczysz sobie po swojemu pewne sytuacje na temat których wiedzę jak widać masz żadną to znaczy, że piszesz tylko po to by pisać. Proponuje Ci zaczerpnąć wiedzy i przewietrzyć mózg bo ktoś naopowiadał Ci głupot, albo sam nie myślisz.
    Siema !
  • Imperatoris wrote:

Czemu uważasz, ze osobą rządzącą powinna być osoba mająca grupę zaufanych ludzi? W takim wypadku każdy z nas może być szefem, tyle tylko, że samego siebie i nic z tego wtedy nie wyjdzie :D

Dastan nie stawiał deffa na sojusznika bo gra off :D
    Nie zaufanych a tych co jemu/jej ufają. A dastan stawiał defa na sojusznika na toporku.
  • Dastan wrote:

Masz prawo do swojego zdania, ale skoro dalej tłumaczysz sobie po swojemu pewne sytuacje na temat których wiedzę jak widać masz żadną to znaczy, że piszesz tylko po to by pisać. Proponuje Ci zaczerpnąć wiedzy i przewietrzyć mózg bo ktoś naopowiadał Ci głupot, albo sam nie myślisz.
    Gadałem z tobą, Frazą, frogiem i byłem przy tym jak Lalka kazała Frazie tam lecieć, z Turkami powinienem skonsultować żeby prawdę poznać? Podjęliście taką decyzję wasza sprawa, ale nie pitol o tym że inni ponoszą winę za brak współpracy między sojami jak masz takie coś za uszami. I miało być bez spamu, chyba lepiej ankietę rozesłać po sojach bo tu będą spiny :D No i podaj swoją kandydaturę jak już analizą się podzieliłeś.

The post was edited 1 time, last by radziutrener_PL ().

• radziutrener_PL wrote:

Imperatoris wrote:

Czemu uważasz, ze osobą rządzącą powinna być osoba mająca grupę zaufanych ludzi? W takim wypadku każdy z nas może być szefem, tyle tylko, że samego siebie i nic z tego wtedy nie wyjdzie :D

Dastan nie stawiał deffa na sojusznika bo gra off :D
    Nie zaufanych a tych co jemu/jej ufają. A dastan stawiał defa na sojusznika na toporku.
    Co robił Dastan? napisz mi jeszcze raz bo nie mogę zrozumieć ostatnich dwóch postów o tym deffie na toporku ;( . Dastan wyraża tylko swoja opinie, może i nikt mu tego nie zabroni. Inni tez mogą komentować i dyskutować nie tylko Ci których uwielbiasz i chwalisz.

Jeśli znajdzie sie grupa ludzi popierających Dastana poszedłbyś z Nim grać? Pisałbyś nadal o tym, że dużo osób mu ufa? Raczej pisałbyś, że "Dastan stawiał deffa na sojusznika na toporku" z lamentem i płaczem. Nie wciskaj tu ludziom pierdół i bajek bo za dużo ich już doświadczyli na ME.

Dastan poza postawieniem tego deffa na sojusznika, jako jedyny podjął się pisania akcji off w PS W. Czasami z mniejszym, a czasami z lepszym rezultatem, co efektem jest zepchniecie latynosów do gry deff (nie wszystkich bo są gracze, których staramy sie wyłapywać) + odbyło sie kilka akcji na Tureckie wioski. Czemu tego nie napiszesz? Bo bronisz swoich? Lalka dobrze mówi, niech każdy zajmie sie swoim sojuszem,a nie wciska nos w nieswój rejon, a jeśli grasz w PS W to nie sraj do własnego gniazda i siedz cicho, a na MŚ zagrajw swojej wymarzonej ekipie. Ten deff to było nieporozumienie, mnóstwo razy to pisano, wyjasniano i tyle a rozpamiętywanie 2tygodniwoego offa na ME to chyba żałosne jest, nie sądzisz? Pozdrawiam