Kandydat na wodza PL na MS

• A

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kandydat na wodza PL na MS

Tamten temat to nic innego jak
      O wszystkim i o niczym Kwalifikacje2017

Powiem wam co zróbcie

Niech zbiorą się wodzowie na skype i niech wybiorą jednego spośród siebie i niech przyrzekną sobie że ponad podziałami najważniejsze będzie PL

By wybrany był obiektywny to ekipa z której się wywodzi na MS bedzie miała innego wodza
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób
    • Heh, my to wszyscy jesteśmy jednak jak małe dzieci :D Ogólnie dyskusja na forum zrobiła się nieprzyjemna, więc po prostu poczekajmy i zobaczmy co się urodzi - w sumie to i tak trudno wierzyć, żeby zdanie kilku osób z forum, albo ankiety mogły coś zdziałać... Tak naprawdę 95% z nas się totalnie nie liczy w tej dyskusji :(

<3 Shrek <3 to film o akceptowaniu siebie i innych niezależnie od ich wyglądu oraz uczący, żeby nie oceniać nikogo na podstawie cech fizycznych, jednak przez cały film wszyscy bohaterowie robią sobie żarty z niskiego wzrostu Lorda Farquaada :/
    • I tu się Huragan w zupełności z Tobą zgadzam . Gdzieś tam na Skype kilka osób które twierdzą że tworzą tą grę ustali kto zostanie wielkim wodzem ekipy na MŚ i nie ważne czy podoła czy nie ważne że jest z tego kręgu
      Nie chce być złym prorokiem ale z góry podejrzewam konflikt pomiędzy graczami PS i TP
      Zresztą nie pomyliłem się zakładając że w samym PS będą konflikty przy takiej ekipie dowodzącej
      I nie chodzi mi tutaj o Jadu ,Budka czy Burzę
      Mimo wszystko życzę całej ekipie powodzenia na MŚ
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      s1vol12 Aureus Anty-Massuffka
      Ts20 Aureus
      Troll w spodnicy to nadal tylko troll :grimace:
    • powiem wam zgredy
      na wojnie nie ma demokracji i nawet jak wódz sie pomyli to wszyscy powinni stac za nim murem
      będzie masakra jak będziecie się zastanawiać podczas przeprawy o zmianie koni
      Każdy z dowódców nadaje się na wodza tylko go nieodwołalnie wybierzcie tak na dobre i złe
      Pomyje będziecie wylewać po zakończeniu serwera
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób
    • Proste - realizujesz sie, zaczepiajac nieznajomych w internecie i plujac nienawiscia, przy okazji nie majac nic z sensem do powiedzenia na zaden temat. Ani ja Ciebie nie znam, ani Ty mnie, wiec idz chlopie swoja droga i oby sie ta droga nie przeciela z moja.
      Mnie temat wyborow dowodcow PS interesowal tyle, co okres godowy tarantul na Majorce, z tego wzgledu, ze nie interesuje mnie ten sojusz w ogole, pomimo tego, ze na ems w nim gralam z wzglednym zaangazowaniem. Ani prezentowane sympatie, ani antypatie, ani poziom gry, ani zalozenia ani cele ani sposob myslenia to nie moja bajka.
      DOM Alix
      FF Koan
      Wilki Lama.
      WTT Helleiser
      PCNN Hansklos
      Anarchy Olek641, Lama, Punks Not Dead, Abramakabra
      ZPL Leon Zawodowiec

[SIGPIC][/SIGPIC]

• No tak jedyna bajka to legendarne Anarchy :D
      Edith
      Zapomniałem zapytać . Rezygnujesz z fuchy pierwszego hejtera forum Lalka??? :thumbsup: Popieram :thumbsup:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      Ts20 Aureus
    • Tarantule zasiedlają południe Europy więc może i na Majorce występuje

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      Ts20 Aureus
    • Przeczytałem ponownie post Lalki i zachwyca mnie ostatnie zdanie
      Cytat:"Ani prezentowane sympatie,ani antypatie,ani poziom gry,ani założenia, ani cele ani sposób myślenia to nie moja bajka"
      No wręcz idealny kandydat na wodza :thumbsup:

s1vol4 Aureus Horda^^WH
      x2 Aureus [R]Horda
      t1com Aureus PE-Omega
      Ts20 Aureus
    • weles_PL wrote:

zgadzam się z Aure, też głosuję za Lalką, najlepszy z wszystkich znanych mi wodzów
      a ciekawe ilu ich znam
      Ty, Weles, od kiedy jestesmy ze soba na po nicku? ;]

burdys18121974_PL wrote:

lalka ale dawno Cie tutaj na FG nie widziałem
      Tak czulam, ze tesknisz. <3
      DOM Alix
      FF Koan
      Wilki Lama.
      WTT Helleiser
      PCNN Hansklos
      Anarchy Olek641, Lama, Punks Not Dead, Abramakabra
      ZPL Leon Zawodowiec

[SIGPIC][/SIGPIC]

The post was edited 2 times, last by LaleczkaVooDoo_PL ().