Fire&Sand - Hu19

• Fire&Sand - Hu19

Sziasztok,

Ma elindult a szerver, melyet oly nagyon vártunk. Bízunk benne, hogy elnyeri tetszéseteket a két új nép, és izgalmas játékkörben lesz részetek.

Szeretnénk, ha megosztanátok velünk tapasztalataitokat, véleményeiteket. Minden új kör kezdése izgalmas. Milyen a környék, kik a szomszédok, barátokra, harcos társakra találni, és most az új népek előnyeit, és hátrányait is külön ki kell tapasztalni.

Írjátok hát le nekünk mik az első benyomások, és milyen tapasztalatokat szereztetek a későbbiek folyamán.

Jó szórakozást, és sok sikert kívánunk mindenkinek!

A Travian Legends csapata
    Gyevocska
    Community Manager
    HU
  • Szerintem nagyon gyenge egy napig bírtam. Így hogy nem egy fullos faluval és hat telepessel kezdünkmár nem tetszik annyira,de ez ízlés kérdése. Az viszont hogy ilyen kicsi a pálya és egyben régiók elvesztette a roa a lényegét...nem kell közösen haladni a klánnal hogy újabb régiókat hódítsatok meg,mert már minden régióban vannak egyből ,gyakorlatilag minden embernek minden ereklye rendelkezésére áll ha jól forgatja a vezetőség a lapokat úgy hogy még kevesebb játéktudás kell majd a győzelemhez,arról nem is beszélve hogy az eredeti nagyságú térkép még ha más fajta játékstílust is követelt az adott égtájra regelt klánnak és telepedési irányt,úgy ahogy balancolva volt a dolog....Itt meg aki délre regelt azt a tenger másik oldalara dobta szóval szerintem szánalmas az egész szerver...de ez csak az én véleményem a népekről meg még nem tudok véleményt alkotni :)
  • Nekem eddig jó....a fullos falvakkal valóban lendületesebb volt a kezdés, de így meg a kitartók maradnak csak...
    Az egyiptomit választottam a megszokott római helyett.....csalódtam kicsit, de meglátom mit lehet belőle kihozni...pár nap után nem lehet korrekt véleményt alkotni....

A mai észrevétel....értesítés nélküli karbantartás....nem pozitív... :(
    "Egyetlen rövid látogatás egy elmegyógyintézetben meggyőz bárkit arról, hogy a hit nem bizonyít semmit."(F. Nietzsche)
  • Sziasztok,

Lenne egy kérdésem a hunokkal kapcsolatban biztos tudtok segíteni?

A hunoknál a hős esetén hogy működik pontosan a lovas bónusz?

a nép leírásánál ez van: "A hős által kísért lovasseregek még gyorsabbak".
    Sztyeppei lovas sebessége 16,

A hunok hősére pedig ezt írják:

• Attila népe, hunok:
      A hős sebességét +3-mal növekszik, ha csak lovas egységek kísérik.

Akkor az alap lovon ülő hős 14+3 tehát 17-es sebessége van.

Szóval akkor a seregben ahol a hős és Sztyeppei lovasok vannak mennyi lesz a sereg sebessége? A nép leírásból kiindulva lehet akkor 17 mező / óra?

• erik55 wrote:

Mi az hogy nem kapom meg a 2015-ös Tournamentes medálomat?

A Választ előre köszönöm!
    Szia,
    lehet hogy te is belefutottál abba a hibába, amibe én. Ha az email címedben a kukac előtt van pont (.), akkor azt kivágja a rendszerük. Így már nem fog egyezni az adatbázisukban a megnyert díjadhoz rendelt cím, és a valódi. Mondjuk ennyi év után ez elég ciki programhiba...
  • New

mar az elejen le volt irva Rex
    Ha már a győzelmi pontokról van szó, ez a játékvilág győzelmi feltétele. Nincsenek világcsodák. Ehelyett a játékvilág befejezésének időpontja már most ismert: 07.04.18 A verseny elindult! Végül, de nem utolsósorban: a gyakorlótér és a kereskedelmi központ kétszer annyi bónuszt ad, mint normálisan.