Fire&Sand - Hu19

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Fire&Sand - Hu19

Sziasztok,

Ma elindult a szerver, melyet oly nagyon vártunk. Bízunk benne, hogy elnyeri tetszéseteket a két új nép, és izgalmas játékkörben lesz részetek.

Szeretnénk, ha megosztanátok velünk tapasztalataitokat, véleményeiteket. Minden új kör kezdése izgalmas. Milyen a környék, kik a szomszédok, barátokra, harcos társakra találni, és most az új népek előnyeit, és hátrányait is külön ki kell tapasztalni.

Írjátok hát le nekünk mik az első benyomások, és milyen tapasztalatokat szereztetek a későbbiek folyamán.

Jó szórakozást, és sok sikert kívánunk mindenkinek!

A Travian Legends csapata
    Gyevocska
    Community Manager
    HU
  • Szerintem nagyon gyenge egy napig bírtam. Így hogy nem egy fullos faluval és hat telepessel kezdünkmár nem tetszik annyira,de ez ízlés kérdése. Az viszont hogy ilyen kicsi a pálya és egyben régiók elvesztette a roa a lényegét...nem kell közösen haladni a klánnal hogy újabb régiókat hódítsatok meg,mert már minden régióban vannak egyből ,gyakorlatilag minden embernek minden ereklye rendelkezésére áll ha jól forgatja a vezetőség a lapokat úgy hogy még kevesebb játéktudás kell majd a győzelemhez,arról nem is beszélve hogy az eredeti nagyságú térkép még ha más fajta játékstílust is követelt az adott égtájra regelt klánnak és telepedési irányt,úgy ahogy balancolva volt a dolog....Itt meg aki délre regelt azt a tenger másik oldalara dobta szóval szerintem szánalmas az egész szerver...de ez csak az én véleményem a népekről meg még nem tudok véleményt alkotni :)
  • Nekem eddig jó....a fullos falvakkal valóban lendületesebb volt a kezdés, de így meg a kitartók maradnak csak...
    Az egyiptomit választottam a megszokott római helyett.....csalódtam kicsit, de meglátom mit lehet belőle kihozni...pár nap után nem lehet korrekt véleményt alkotni....

A mai észrevétel....értesítés nélküli karbantartás....nem pozitív... :(
    "Egyetlen rövid látogatás egy elmegyógyintézetben meggyőz bárkit arról, hogy a hit nem bizonyít semmit."(F. Nietzsche)
  • Sziasztok,

Lenne egy kérdésem a hunokkal kapcsolatban biztos tudtok segíteni?

A hunoknál a hős esetén hogy működik pontosan a lovas bónusz?

a nép leírásánál ez van: "A hős által kísért lovasseregek még gyorsabbak".
    Sztyeppei lovas sebessége 16,

A hunok hősére pedig ezt írják:

• Attila népe, hunok:
      A hős sebességét +3-mal növekszik, ha csak lovas egységek kísérik.

Akkor az alap lovon ülő hős 14+3 tehát 17-es sebessége van.

Szóval akkor a seregben ahol a hős és Sztyeppei lovasok vannak mennyi lesz a sereg sebessége? A nép leírásból kiindulva lehet akkor 17 mező / óra?

• erik55 wrote:

Mi az hogy nem kapom meg a 2015-ös Tournamentes medálomat?

A Választ előre köszönöm!
    Szia,
    lehet hogy te is belefutottál abba a hibába, amibe én. Ha az email címedben a kukac előtt van pont (.), akkor azt kivágja a rendszerük. Így már nem fog egyezni az adatbázisukban a megnyert díjadhoz rendelt cím, és a valódi. Mondjuk ennyi év után ez elég ciki programhiba...
  • mar az elejen le volt irva Rex
    Ha már a győzelmi pontokról van szó, ez a játékvilág győzelmi feltétele. Nincsenek világcsodák. Ehelyett a játékvilág befejezésének időpontja már most ismert: 07.04.18 A verseny elindult! Végül, de nem utolsósorban: a gyakorlótér és a kereskedelmi központ kétszer annyi bónuszt ad, mint normálisan.